fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

TANKLATE
TULEVIK

Cloudics on tanklatele suunatud lahendus, mis võimaldab juhtida kõiki tanklaseadmeid pilvepõhise juhtseadme kaudu.

15

käimasolevat projekti üle maailma

4

aastat turul

800

Cloudicsit kasutavat müügipunkti

50 000

Cloudicsi kasutajat

UUDNE LÄHENEMINE
TANKLA JUHTIMISES

Enamikku tänapäeva kütusetanklaid juhitakse kallite riistvara lahenduste abil ning nende integratsioon on aeganõudev ja kulukas. Cloudics võimaldab juhtida kõiki tanklaseadmeid pilvepõhise juhtseadme (FCC) kaudu. See tähendab omakorda suurt võitu hoolduse ja uuenduste arvelt, mida on võimalik teha interneti kaudu.

Cloudics kombineerib tankla riist- ja tarkvara üheks tervikuks ning kõike on võimalik juhtida pilvepõhisest veebikeskkonnast. Kasutajasõbralik veebikeskkond võimaldab jälgida, analüüsida ja juhtida kogu tankla tööd kaugelt. Lisaks on kliendile tagatud võimalus tasuda kütuse eest mobiiliga Cloudicsi rakenduse kaudu. Kliendil on ülevaade tankimis protsessist ja eelmistest tankimistest. Rakendus on saadaval nii Androidile kui ka iOSile.

Cloudics pakub tankla seadmete kaughaldust ja hooldust. Cloudicsiga saate hoida oma tankla töös 24/7, vähendada tööjõu-, juurutus- ja hoolduskulusid ning saada samal ajal parema ülevaate oma tankla seadmetest.

VÄHENDA TANKLA
ÖKOLOOGILIST
JALAJÄLGE

Näita, et teie ettevõte hoolib keskkonnast sellega, et võtate kasutusele keskkonnasäästlikke lahendusi ja äritavasid. Pilvepõhine tankla vajab vähem riistvara, hooldused ja uuendused saab teha interneti kaudu ja füüsilised pangakaardid ja tšekid jäävad minevikku, sest klient saab kütuse eest tasuda oma mobiiltelefonis.

CLOUDICS

ON…

SÄÄSTLIK

SÄÄSTA

150 000 €

makselahenduste rendilt ja hoolduskuludelt

40 000 KM

tanklate hooldamiseks mõeldud sõitudelt

600 TUNDI

aja arvelt, mil töötajad sõidavad tanklate vahel

KUNI 30%

personalikuludelt

Cloudics vähendab kohapealsete teenustööde kulusid ja vähendab tarkvara hooldustasusid ning aitab Sinu ettevõttel müüa ilma füüsiliste seadmeteta. Teisisõnu on see lahendus, mida on soodsam ülalpidada ja hallata.

AJAKOHANE

Cloudics on sobilik lahendus ettevõtetele, mis soovivad saada konkurentsieelist teiste ettevõtete ees. Kaupmeestele on lahendus efektiivne ja paindlik, et olla konkurentsivõimeline kiiresti arenevas jaemüügi sektoris ja meelitada seeläbi uusi kliente innovatsiooni abil. Lõppkliendile tähendab Cloudics mobiilimakse võimalust ilma, et peaks kaasas kandma pangakaarti või sularaha.

PIIRIDETA

Cloudicsi lahendus on piiriülene ja seda saab paigaldada igas maailma otsas. Me saadame välja eelseadistatud kontrollerid ja teeme seadistused Astro Balticsi pilveserverisse. Cloudics annab kohese ligipääsu juhtimaks kütusepumpasid ja -hinnaposte, ning kuvab tehingute, teadete, logide hetkeseisu.

INTEGREERITAV

Cloudics pakub ettevõttele paindlikkust ja seda saab kergesti integreerida olemasolevate lahendustega.

TURVALINE

Cloudics tagab maksete maksimaalse turvalisuse ja võimeka klienditoe. Internetiühenduse katkemise korral võimaldatakse pooleli olev tehing lõpuni viia ja tehing lõpetatakse pärast ühenduse taastumist.

KOHANDATAV

Cloudicsi disaini on võimalik kohandada Sinu ettevõtte vajaduste ja sümboolika järgi. Mugavamaks kasutamiseks on võimalik luua personaalsed vaated ja menüü.

PIIRIÜLENE JUHTIMINE

Cloudicsi lahendus on piiriülene ja seda on võimalik paigaldada igas maailma otsas. Lahendus tagab kohese ligipääsu kõikidele tankla-seadmetele ja nende kontrolli; seadmeid on võimalik juhtida, ilma, et peaks kohapeal olema.

FUNKTSIOONID

TEHNOLOOGILINE REVOLUTSIOON

Cloudics võimaldab juhtida kõiki tankla-seadmeid otse pilvepõhiselt veebiplatvormilt ilma kalli riistvarata.

VÕIMEKAS PLATVORM

Kõik vajalikud tööriistad on nähtavad ja kättesaadavad Cloudicsi veebiplatvormil.

HOOLDUS JA UUENDUSED

Süsteemide hoolduseks tuleb uuendused üles laadida Cloudicsi pilve, kust need jõuavad koheselt seadmeteni.

API INTEGRATSIOON KOLMANDATE OSALISTEGA

Cloudicsit on võimalik liidestada olemasoleva andmebaasiga, teiste juhtimissüsteemide ja kolmandate osaliste seadmetega.

KASUTAJASÕBRALIK ÄPP

Kliendid saavad teha kiirelt makseid makserakenduses, kasutades selleks ainult oma nutitelefoni.

MITMEKEELNE

Cloudicsi veebiplatvorm ja äpp on saadaval nii eesti, inglise, vene kui ka saksa keeles.

KONTAKT

    Astro Baltics on laialdase IT-kompetentsiga ja 23-aastase kogemustepagasiga eestimaine ettevõte. Meie visioon on pakkuda kvaliteetseid riist- ja tarkvaralahendusi ning aidata kaasa ettevõtte kasvule erinevate IT-lahenduste kaudu. Oleme juhtiv tanklalahenduste arendaja Eestis, pakume makselahendusi, tankla juhtseadmeid ja riistvara.