Cloudics keskkonnateenused mobiili

Eesti Keskkonnateenused AS võttis kasutusele Cloudicsi lahenduse

Veebruarist alates on Cloudicsi lahendus kasutusel Eesti Keskkonnateenustes.

Cloudicsi lahendus võimaldab Eesti Keskkonnateenuste sõidukeid tankida läbi mobiilirakenduse. Kütusetankla operaator juhib ning näeb tankla tööd reaalajas läbi pilvepõhise halduskeskkonna.

Loe rohkem
Cloudics mobiilne makselahendus ja app

Mobiilne makselahendus, mis katab terve Eesti

Ühiskond meie ümber vajab innovatiivseid lahendusi. Kontakti- ja sularahavabad tehingud on muutumas igapäevaseks. Kontaktivaba elu üheks kaasnähtuseks on mobiilse tankimise võimalus. Cloudics on uus ja moodne mobiilne makselahendus, mis katab terve Eesti.

Loe rohkem
FOTO: Aigar Nagel

Edimäne Võro liina Terminal Oil pendsinijaam om rahvale valla!

Nüüdsest saab Cloudicsi mobiilimakset kasutada ka äsja avatud Terminal Oil Võru tanklas. Tegemist on juba kolmanda avaliku tanklaga, kus Cloudics äpiga on võimalik kütuse eest tasuda. Lisaks Võrule töötab Cloudics Terminal Oil Raadi ja Saverna tanklates.
Rakenduse kasutamine on imelihtne ning annab võimaluse praegustes tingimustes turvaliselt tankida!

Loe rohkem
Foto: Raul Mee, 8. Kütuseturu Aastakonverents

8. Kütuseturu Aastakonverents

Juba kaheksandat korda toimunud kütuseturu aastakonverents keskendus lähitulevikule, ehk mis saab edasi, millised on võimalused ja milliseid valikud on meie kütusemüüjatel? Astro Baltics tegi ka konverentsil ettekande teemal „Makselahenduste innovatsioon kütuseturul“. Panime end seekord kütusetankla omaniku kingadesse ja rääkisime makselahendustest tingitud valudest, kuidas saaks neid lahendada ja milline on makselahenduste tulevik.

Loe rohkem

Astro Baltics võitis SEB kasvuprogrammi 7. lennu

Möödunud reedel oli pidulik ja ideerohke SEB Kasvuprogrammi lõpuüritus, kus finaali valitud ettevõtted esitlesid oma ambitsioonikaid äriideid.

Hea meel on teada anda, et pool aastat pingutamist tasus ära. Lisaks suurepärasele kogemusele ja uutele teadmistele suutsime võita SEB kasvuprogrammi 7. lennu!

Loe rohkem

Cloudics live Terminal Oil

Nüüdsest maksad kontaktivabalt ja tangid mobiiliga Terminal Oili Raadi ja Saverna tanklates! Mis tähendab ka seda, et ühtegi pangakaarti ega sularaha ei pea enam kaasas kandma! Lahenduse kasutamiseks ei ole vaja teha muud, kui laadida alla Google Play või App Storest Cloudicsi rakendus, lisada sinna oma pangakaart ja maksta kütuse eest ilma autost väljumata!

Loe rohkem

Mobiilne kaubamaja kliendi telefonis

Täna on tekkinud olukord, kus paljud kaupmehed on pidanud oma tavapärase äritegevuse ümber kohandama ning leidma uusi nutikaid võimalusi klientideni jõudmiseks.

Sellest tulenevalt alustasime 2020. a veebruaris kõikidele majandustarkvara NOOM kasutavatele kaupmeestele ja nende klientidele mõeldud ettetellimise ja mobiilse kassa funktsionaalsust pakkuva mobiilirakenduse arendust.

Loe rohkem

sTARTUp Day 2020

29 – 31. jaanuaril osalesime Baltikumi suurimal ettevõtlusfestivalil, mis toimub meie kodulinnas Tartus. sTARTUp Day toob kokku idufirmad, ettevõtjad, investorid ja üliõpilased. Ürituse eesmärk on ühendada ettvõtjaid ja tähistada ettevõtlust nutikas Tartu linnas.

Loe rohkem

Smart City Expo 2019

Astro Baltics osales teistkordselt Euroopa suurimal targa linna messil Smart City Expo 2019. Võtsime messist osa ühe liikmena EASi ühisstendil ja tutvustasime, milline on tuleviku tankla targas linnas.

Meie Cloudicsi nimeline toode on suunatud just kütuse- ja iseteenindussektorile. Cloudics võimaldab kasutada mobiilimakset tanklas, juhtida ja jälgida tankla seadmeid ja hoida kokku kuni 30 000€ riistvaralistelt kuludelt.

Loe rohkem

Nanjing Techweek 2019

Astro Baltics kutsuti osalema mainekal Hiina tehnoloogiamessil Nanjing Techweek 2019. Mess toimub 25.-29.06 Nanjingis. Meie eesmärgiks seal on tutvustada uut pilvepõhist tanklalahendust Cloudics. Eesti messiboksi jagame Cleveroni, GoInvite ja Sidekikiga.

Loe rohkem