• Eesti
  • English

TANKLATE
TULEVIK

Cloudics on tanklatele suunatud lahendus, mis võimaldab juhtida kõiki tanklaseadmeid läbi pilvepõhise juhtseadme.

UUDNE LÄHENEMINE
TANKLA JUHTIMISES

Enamus tänapäeva kütusetanklaid juhitakse läbi kallite riistvara lahenduste ning nende integratsioon on aeganõudev ja kulukas. Cloudics võimaldab juhtida kõiki tanklaseadmeid läbi pilvepõhise juhtseadme (FCC). Mis tähendab omakorda suurt võitu hoolduselt ja uuendustelt, mida on võimalik teha üle interneti.

Cloudics kombineerib tankla riist- ja tarkvara üheks tervikuks ning kõike on võimalik juhtida platvormivabast veebikeskkonnast. Kasutajasõbralik veebikeskkond võimaldab jälgida, analüüsida ja juhtida kogu tankla tööd kaugelt. Lisaks on kliendile tagatud võimalus tasuda kütuse eest mobiiliga läbi Cloudicsi rakenduse. Klient saab ülevaate tankimise protsessist ja eelmistest tankimistest. Rakendus on saadaval nii Androidile kui ka iOSile.

Cloudics pakub tankla seadmete kaughaldust ja hooldust. Cloudicsiga saate hoida oma tankla töös 24/7, vähendada tööjõu-, juurutus ja hoolduskulusid, saades samaaegselt parema ülevaate enda tankla seadmetest.

VÄHENDA TANKLA
ÖKOLOOGILIST
JALAJÄLGE

Näita, et Sinu ettevõte hoolib keskonnast, võttes kasutusele keskkonnasäästlike lahendusi ja äritavasid. Pilvepõhine tankla vajab vähem riistvara, hooldused ja uuendused on tehtavad üle interneti ja füüsilised pangakaardid ja tšekid on nüüdseks minevik, kuna klient saab kütuse eest tasuda oma mobiiltelefonis.

CLOUDICS

ON…

SÄÄSTLIK

SÄÄSTA

150 000 €

makselahenduste rendilt ja hoolduskuludelt

40 000 KM

tanklate hooldamiseks mõeldud sõitudelt

600 TUNDI

ajalt, mil töötajad sõidavad tanklate vahel

KUNI 30%

personalikuludelt

Cloudics vähendab kohapeal tekkivaid teenustööde kulusid, vähendab tarkvara hooldustasusid ja aitab Sinu ettevõttel müüa ilma füüsiliste seadmeteta. Teisisõnu, Teil on lahendus, mida on soodsam ülalpidada ja hallata.

KAASAEGNE

Cloudics on sobilik lahendus ettevõtetele, mis soovivad saada konkurentsieelist teiste ettevõtete ees. Kaupmeestele on lahendus efektiivne ja paindlik, et olla konkurentsivõimeline kiiresti arenevas jaemüügi sektoris ja meelitada seeläbi uusi kliente läbi innovatsiooni. Lõppkliendile tähendab Cloudics mobiilimakse võimalust ilma, et peaks kaasas kandma pangakaarti või sularaha.

PIIRIDETA

Cloudicsi lahendus on piiriülene ja paigaldatav igas maailma otsas. Eelseadistatud kontrollerid saadetakse meie poolt välja ja seadistused tehakse Astro Balticsi pilveserverisse. Cloudics annab kohese ligipääsu juhtimaks kütusepumpasid, hinnaposte ja kuvab tehningute, teadete, logide hetkeseisu reaalajas.

INTEGREERITAV

Cloudicsi pakub ettevõttele paindlikkust ja on kergesti kohandatav olemasolevate lahendustega

TURVALINE

Cloudics tagab maksete jaoks maksimaalse turvalisuse ja võimeka klienditoe. Internetiühenduse katkemisel tagatakse pooleli oleva tehingu lõpetamine ja tehing lõpetatakse ühenduse taastumisel.

KOHANDATAV

Cloudicsi disain on kohandatav Teie ettevõtte vajaduste ja sümboolika järgi. Mugavamaks kasutamiseks on võimalik luua personaalsed vaated ja menüü.

PIIRIÜLENE JUHTIMINE

Cloudicsi lahendus on piiriülene ja paigaldatav igas maailma otsas. Lahendus tagab kohese ligipääsu ja kontrolli kõikidele tankla seadmetele, mida on võimalik juhtida ilma, et peaks kohapeal olema.

FUNKTSIO-
NAALSUSED

TEHNOLOOGILINE REVOLUTSIOON

Cloudics võimaldab juhtida kõiki tankla seadmeid otse pilvepõhisest veebiplatvormist ilma kalli riistvarata.

VÕIMEKAS PLATVORM

Kõik vajalikud tööriistad on nähtavad ja kättesaadavad Cloudicsi veebiplatvormist.

HOOLDUSED JA UUENDUSED

Süsteemide hoolduseks ja uuendamiseks tuleb need üles laadida Cloudicsi pilve, kust need jõuavad koheselt seadmeteni.

API INTEGRATSIOONID KOLMANDATE OSAPOOLTEGA

Cloudicsit on võimalik liidestada olemasoleva andmebaasiga, teiste juhtimissüsteemide ja kolmandate osapoolte seadmetega.

KASUTAJASÕBRALIK ÄPP

Kliendid saavad sooritada kiirelt makseid läbi makserakenduse, kasutades selleks ainult enda nutitelefoni.

MITMEKEELNE

Cloudics veebiplatvorm ja äpp on saadaval nii eesti, inglise, vene kui ka saksa keeles.

KONTAKT

    Astro Baltics on kõrge IT kompetentsiga ja 22-aastase kogemustepagasiga eestimaine ettevõte. Meie visioon on pakkuda kõrge kvaliteediga riist- ja tarkvaralahendusi ja aidata kaasa ettevõtte kasvule läbi erinevate IT-lahenduste. Oleme juhtiv tanklalahenduste arendaja Eestis, pakkudes makselahendusi, tankla juhtseadmeid ja riistvara.