• Eesti

Majandustarkvara
teejuht tulevikku

Astro Baltics on 1998. aastast tegutsev põhjamaine ettevõte, mis on aidanud kaasa tuhandete ettevõtete kasvatamisele läbi terviklike ja paindlike IT-lahenduste. Meie portfellis on Cloudics haldus- ja makselahendus ning NOOM majandustarkvara.

Mis on Cloudics?

Cloudics on innovatiivne haldus- ja makselahendus tanklatele läbi pilvepõhise juhtseadme ja kaasaegse kaupmehe partnerlahendus klientidele lähemale jõudmiseks. Tutvu Cloudicsi lahendustega.

CLOUDICS
TANKLATELE

Cloudics on tanklatele suunatud lahendus, mis võimaldab
juhtida kõiki tanklaseadmeid läbi pilvepõhise juhtseadme.

CLOUDICS
KAUBANDUSELE

Cloudics on kaubamaja sinu taskus. Müü oma tooteid kiirelt ja mugavalt, telli kaubad ette, väldi järjekordi ja maksa mobiiliga.

CLOUDICS
ÄPP

Tankimise alustamine, toodete ettetellimine ning mobiilne rahakott – kõik ühes stiilses mobiilirakenduses.

Mis on Noom?

NOOM on mitmekülgne majandustarkvara, mis sobib igas suuruses ettevõttele ressursside juhtimiseks, planeerimiseks ning analüüsimiseks.
Tutvu NOOM tarkvaralahendustega.

VALDKONNAD

Ühiskond meie ümber vajab innovatiivseid lahendusi. Kontakti- ja sularahavabad tehingud on muutumas igapäevaseks. Kontaktivaba elu üheks kaasnähtuseks on mobiilse tankimise võimalus. Cloudics on uus ja moodne mobiilne makselahendus, mis katab terve Eesti.

VIIMASED UUDISED

Olulised uuendused, vajalikud teadmised ja kasulikud nipid. Hoia silm peal Astro Balticsi tegemistel!

  • Eesti vanim tarbijate ühistu avas nutika Coop Antsla Konsumi.
    Antsla Tarbijate Ühistu (Antsla Tarwitajate Ühisus) on Eesti esimene tarbijate ühistu, mis alustas tegevust juba 1902. aastal. 14. jaanuaril astus väärika ajalooga ühistu suure sammu, kui avati uus ja oma piirkonna nutikaim Antsla Coop Konsum.
  • Astro Baltics jõudis Äripäeva Gaselli TOPi
    Astro Baltics jõudis Äripäeva Gaselli TOPi. Gasellid on ettevõtted, kes on viimase kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit vähemalt 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti ning kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.
  • 5 majandustarkvara trendi aastast 2020
    Aasta 2020 oli ettevõtetele sõit Ameerika mägedel. Organisatsioonid olid sunnitud töötama välja kaugtöö süsteemid, katkesid tarneahelad, toorainehinnad kõikusid ning tööjõupuuduse probleemid kummitasid organisatsioone üle kogu maailma. Suurele osale ettevõtetest pakkus leevendust optimeerimine läbi majandustarkvara, mis muutis ülesannete lahendamise lihtsamaks.