Täienenud funktsionaalsus

SMS teavituste kaudu suhtled oma kliendiga 24/7

NOOM 2.0 omab dokumendilt SMS-teavituse saatmise võimalust, millega on võimalik juhendada nii ettevõtte töötajaid kui ka teavitada klienti valminud tööst. SMS-lahendus on vajalik abimees igas sektoris, arvestades, et töökohad on mobiilsed ja töövahendid on suuresti kolinud mobiiltelefonidele.

Täienenud CRM moodul tagab tulemuslikumad kliendisuhted

Kolleegide, klientide või partneritga suhtlemiseks vajavad kliendid endale tugevat CRM moodulit, millel oleks teavituste keskus, kliendi ja eesmärkide ülevaade ja kõik selle leiate NOOM 2.0 tarkvarast.

Isikupärane jaemüügi kasutajaliides

Uus jaenüügi aken võimaldab suuremat isikupärastamist ja ülevaatlikumat müügiprotsessi, kasutades kogu ekraani laiust paremini ära. Uus nupupaneeli defineerimine jaemüügiaknas teeb selle töö lihtsaks ja sobilikuks igale kliendile.

Kliendiekraan kui soodne turunduskanal

Kliendiekraani lahendus on justkui uus ja soodne turunduskanal. Lõime selleks lahenduse, millel on võimalik kuvada korraga nii ostukorvi sisu kui ka kliendi reklaame. Kõike seda on võimalik teha kliendil ise ja lihtsalt hallata NOOM 2.0 tarkvaras.

Oluline müügikeskkond ja tellimuskanal veebis

Oleme sidunud oma e-poe lahenduse NOOM 2.0 majandustarkvaraga. Valikus on nii hulgi- ja jaemüügi veebikeskond, mis võimaldab kaupmehel kerge vaeva välja tuua kogu tootevalik. E-poe liidestus majandustarkvaraga tähendab kaupmehele suuremat efektiivsust ning mugavust e-poe haldamises.

Pidevad uuendused tagavad edu muutuste kiirteel

Tulevikuga seotud uuendused ja funktsionaalsused on meie programmis kiirelt kättesaadavad ja arendustiim töötab pidevalt uute lahenduste loomisega. Standardfunktsionaalsusest leiab täna näiteks nii pöördkäibemaksu kui ka vanaduspensioni uuendused.

Soovin tarkvaraga tutvuda