Paljude võimalustega
liidesed

Palju erinevaid liideseid

Liidestamine on täna majandustarkvaras väga olulisel kohal ning selles osas on NOOM 2.0 tarkvara üldse üks avatumaid ja eesrindlikemaid majandustarkvarasid. NOOM 2.0 omab standardis väga suurel hulgal liideseid väliste keskkondadega. Tarkvara üldine arhitektuur ja NOOM 2.0 API teevad igasugused välised integratsioonid võimalikuks ja lihtsaks.

Arvete rekvisiitide ja finantskontrolli liidestused

Oodatud täiendus on liidestamine äriregistriga, mille abil saab iga NOOMi kasutaja automaatselt laadida või uuendada ettevõtete rekvisiite nagu näiteks ettevõtte nimi, registreerimise number, käibemaksu kohuslase number, tegevusaadress jne. Liidestused Krediidiinfo ja Inforegistriga tagavad lisaks rekvisiitide infole ka info maksekäitumiste ja krediidiskoori kohta.

Omniva E-arved

Täna on oluline ka standardsete Eesti e-arvete saatmise- ja vastuvõtmise võimalus. Standardseks operaatoriks oleme valinud Omniva ning kõikdel NOOM 2.0 kliendidel on e-arvete vahetamise võimalus läbi Omniva juba standardfunktsionaalsuses.

NOOM 2 NOOM liides

Liidestest õige oodatum on ilmselt e-arvete standardil baseeruv NOOM2NOOM dokumentide/arvete vahetamine erinevate NOOM majandustarkvara kasutavate ettevõtete vahel.

EDI dokumendid

Meie klientide töö teeb oluliselt lihtsamaks sertifitseeritud partneri Telema 3.0 elektrooniline dokumentide vahetamise liides. Telema kliendid saavad lisaks tellimus- ja saatedokumentidele edastada ka e-arveid läbi selle liidese. NOOM 2.0 omab ka Edisoft liidest, mis toimib Telema lahendusega sarnasel põhimõttel.

Pakkide ja saadetiste info elektrooniline edastamine

Hetkel on arendamisele NOOM 2.0 saadetiste lahendus. Mille käigus valmib saadetiste ja pakkidega kaasneva info elektrooniline edastamine läbi DPD liidse. Saadetiste lahendus võimaldab NOOM 2.0-s kirjeldada pakid, kutsuda kulleri ja vormistada kogu vajamineva dokumentatsiooni pakikaartideni välja.

Soovin tarkvaraga tutvuda