Uus platvorm tagab parema
kasutamise

FIREBIRD 3.0 kiire ja kaasaegne SQL andmebaasimootor

Kõige kaasaegsema tarkvaraga kaasneb ka kõige kiirem andmebaasimootor, mis tarkvara teenindab. NOOM 2 töötab Firebird 3.0 platvormil ja võimaldab kasutada serveri mitut tuuma ja tagab tarkvaras üleüldise kiire teenindamise. NOOM 2.0 omab dokumendilt SMS-teavituse saatmise võimalust, millega on võimalik juhendada nii ettevõtte töötajaid kui ka teavitada klienti valminud tööst. NOOM 2.0 välimuse kujundamisel oleme püüdnud säilitada seniste kasutajate suureks rõõmuks juba tuttava keskkonna.

Oskab kasutada mitut protsessori tuuma ja jagada ressursse

Võrreldes varasemate Firebird platvormidega, oskab Firebird 3.0 kasutada protsessori mitut tuuma ja suurema koormuse korral jagatakse ressursse võrdselt tuumade vahel.

Mitme toimingu tegemine samal ajal

Mitme tuuma tehnoloogia võimaldab teha paralleelarvutusi ja mitme toimingu tegemist samal ajal või vaheldumisi. Protsessori jaoks tähendab see mitme protsessi jälgimist ja täitmist.

Mitme -ja ühetuumalise erinevus

Ühetuumalise ja mitmetuumalise vahe on see, et rohkem tuumasid tähendab suurema mahuga andmetöötlust ehk suuremat läbitavust sama ajaga. Kahetuumaline protsessor suudab andmeid töödelda kaks korda kiiremini, neljatuumaline neli korda kiiremini jne. Seega, rohkemate tuumadega protsessor suudab reaalajas töödelda rohkem andmeid ning sellega tõuseb jõudlus märgatavalt.

Kiirem andmete töötlus

Mitme tuuma puhul ei pea protsessor jagama ressurssi protsesside vahel, mis võib jõudlusele piirangu panna, vaid ta võib anda igale tuumale oma ülesande. Nii saavad andmed kiiremini töödeldud ja jõudlus on märgatavalt suurem.

Ei takista teiste tööd suurte päringute puhul

Olukorrad, kus päringud on mahukad ja võivad halvata kogu serveri töö, laseb Firebird 3.0 platvorm teistel programmi kasutajatel tööd jätkata ja suurte päringute tegemine ei mõjuta teiste tööd.

Uutele lahendustele optimeeritud

Võimalik luua päringuid, lahendusi mis on mõeldud Firebird 3.0 platvormil töötamiseks. Ehk, õigesti optimeerides saate enda kätte väga võimsa tööriista.

Andmebaasi turvalisus

Võimalik luua päringuid, lahendusi mis on mõeldud Firebird 3.0 platvormil töötamiseks. Ehk, õigesti optimeerides saate enda kätte väga võimsa tööriista.

Soovin tarkvaraga tutvuda