• Eesti
 • English

ISETEENINDUSLIKUD 
MAKSE-
TERMINALID

Astro Balticsi tootevalikust leiab mitmeid erinevaid iseteeninduslike makseterminale, mis võimaldavad müüa 24/7. Terminalid võivad olla eraldiseisvad, seina- või pumbasisesed.

Funktsionaalsustena leiate meie automaatidest mitmeid erinevaid võimalusi. Meie makseautomaadid võtavad vastu nii panga- ja kliendikaarte (NFC võimekus) ja sularaha. Lisaks on võimalik lisada ka ribakoodilugeja, RFID lugeja, tšekiprinter, jms.

Astro Balticsi poolt toodetud makseterminalid on väga vastupidavad ja välja töötatud Põhjamaade kliima jaoks.

KELLELE ON MEIE
LAHENDUSED
MÕELDUD?

Iseteeninduslike makseautomaate kasutatakse eelkõige teenindavas sektoris, kus klientidel on toodete kättesaadavuse vajalikkus 24/7. Sellised lahendused on vajalikud näiteks kütusetanklates, pesulates, hotellides, kinodes, parklates ja pakkide väljastuspunktides.

PUMBASISENE
ERALDISEISEV
SEINASISENE

MAKSEAUTOMAAT
VÄLITINGIMUSTESSE

 • 7” – 32“ Puutetundlik ekraan + mehaanilised nupud külgedel
 • Erinevad maksemeetodid
 • Erinevad valuutad
 • Häälkäsklused ja multimeedia võimekus
 • Integreeritud kütusepumpadega
 • Kupongid ja QR-koodi skaneerimine
 • Hinna kuvamine
 • Integreeritud tankla juhtseadmega
 • Vastupidav ja kõrgetasemeline turvalisus
 • Dünaamiline iseteenindus tarkvara
 • Töökindlus Põhjamaade kliimas

Meie lahendusi kasutavad: Olerex, Alexela, Tartu Terminal, JetOil, Eesti Gaas, Krooning

NOOM TARKVARA
TANKLATELE

Astro Baltics pakub oma klientidele komplektset iseteeninduslahendust, koosnedes nii riist- kui ka tarkvarast. Kogu meie poolt pakutav riist- ja tarkvara on arendatud majasiseselt, tagades kõikide osade laitmatu toimimise. Selliselt saame garanteerida oma klientidele ka maksimaalse lahenduse efektiivsuse.

Kõik meie seadmed töötavad NOOM Majandustarkvaras. Tegemist on kaasaegse tarkvaraga, mis on arendatud Astro Balticsi poolt ja võimaldab juhtida nii Teie iseteeninduslike lahendusi, kui ka ettevõtte toimimiseks vajalikku majandustarkvara. Lahendus on ehitatud SQL andmebaasile, võimaldades integreerida erinevate seadmetega ja hallata kõike ühest platvormist. Selliselt saate kontrollida ja automatiseerida paljusid Teie tööprotsesse.

NOOM on modullaarne tarkvara ja ehitatud kui arenduskeskkond, olles seeläbi kergesti muudetav erinevates olukordades. NOOM on lihtsasti seadistatav töötama kõikide Astro Balticsi poolt toodetud riistvaraga, alustades infokioskitest ja makseautomaatidest ja lõpetades iseteenindushotellidega.

POS

ISETEENINDUSKASSA

ISETEENINDUS
KASSA

NOOM POS lahendust on tankatele arendatud 21 aastat. Pikk kogemus tagab funktsionaalsuste rohkuse, näiteks on toetatud järgnevad tegevused:

 • Pumpade juhtimine kassast läbi Astro Balticsi juhtseadme
 • Kütusemahutite tasemete juhtimine ja aruannete genereerimine
 • Erinevate makselahenduste tugi, näiteks sularaha, panga- ja kliendikaardid (k.a ID-kaart)
 • Lihtne kasutajaliides kaupade/teenuse müügiks ja laohalduseks
 • ID-kaart makse- ja kliendikaardina

TANKLA
JUHTSEADE

Modernne tankla omab palju elektroonilisi erilahendusi nagu näiteks kütusepumbad, hinnatablood, makselahendusi jne. Tankla sujuvaks toimimiseks peavad kõik seadmed töötama sünkroonselt ning vigadeta. Selleks oleme välja töötanud Eestis unikaalse tankla juhtseadme, millega saate juhtida tankla tööd ning elektroonikat. Toetatud on järgnevate seadmete ja tootjate tehnika:

 • Pumbad: Tokheim, Wayne Dresser, ADAST, Gilbarco, jne.
 • Makselahendused: Juhtseadet on võimalik ühendada erinevate makseautomaatidega ja kassasüsteemiga.
 • Kütusemahutid: Kasutades juhtseadet ja spetsiaalset tarkvara on võimalik saada teavitusi hetkeolukorrast mahutites ja automaatseid teavitusi, kui kütusetase lange allapoole määratud taset.
 • LED hinnatablood: Kasutades NOOM® on võimalik muuta kütusehindasid distantsilt.
 • Pesulad: NOOM® jälgib ja juhib pesula tööd läbi Astro Balticsi juhtseadme.

SELVEPESULAD

Astro Balticsi selvepesula makselahendus sisaldab endas lihtsat kaardimakse võimekusega terminali kus on võimalik tasuda nii füüsilise kui ka virtuaalse maksekaardiga ja ka mobiiltelefoniga. Olenevalt operaatori poolt valitud pesula automaatikast, saab kasutada ka tokenite süsteemi, kus kliendile väljastatakse pärast tasumist pesula kasutamiseks vajalikud mündid. Kõik Astro Balticsi poolt toodetud pesula makseautomaadid võimaldavad kasutada ka NOOM Majandustarkvara erinevaid funktsionaalsusi.

Toetatud on järgnevad pesulasüsteemid: Christ, EHRLE, Kärcher, Washtec jne.

Meie lahendused on kasutusel: Jazz Pesulad, Linnapesulad

TANKLATE

TULEVIK

Cloudics võimaldab kontrollida kõiki tanklaseadmeid läbi pilvepõhise tankla juhtseadme (FCC). Tanklatele suunatud lahendus ühendab tark- ja riistvara, mida on võimalik juhtida pilvepõhisest halduskeskkonnast. Kliendile on tagatud võimalus tasuda kütuse eest mobiiliga läbi Cloudicsi rakenduse.

VÕTA ÜHENDUST

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Tehtud tööd

Olerex

Olerex

AS Olerex on üks Eesti suurimaid kütuse jaemüüjaid, teenindades aastas miljoneid kliente. Olerexi on viimastel aastatel korduvalt nimetatud Eesti kõige kiiremini arenevaks kütusefirmaks, omades tänaseks 95 täisteenindusjaama ning automaattanklat üle Eesti. Kõik Olerexi tanklad kasutavad igapäevase töö juhtimiseks Astro Balticsi NOOM Tanklalahendust.
Olerexi tanklates on kogu automaatika integreeritud Astro Balticsi unikaalse tanklate juhtseadmega, mis võimaldab juhtida kogu tankla tööd. Selliselt saab läbi NOOMi kontrollida pumpade tööd ja kütusemahuti täituvustaset, juhtida hinnatabloosid, hallata iseteeninduslikke makselahendusi, kassamüüki jne. Samuti on NOOMiga võimalik siduda erinevad makselahendused nagu kliendi- ja krediitkaardid, ID-kaardi ning erinevad allahindluskaardid. Olerexi tanklaketi lahendus võimaldab:

 • Korraldada jaemüüki;
 • Juhtida pumpade tööd läbi klienditeenindaja puutetundliku ekraani;
 • Kontrollida kütusemahutis oleva kütuse taset ning genereerida vastavasisulisi raporte;
 • Kasutada erinevaid makse- ning tuvastuslahendusi nagu sularaha, krediit- ja deebetkaart, kliendi- ning ID-kaart;
 • Muuta elektrooniliste hinnatabloodel hinda;
 • Hallate läbi NOOM majandustarkvara kõiki tankla äriprotsesse.

Selvepesulad

Selvepsulad

Jazz Pesulad suudavad teenindada päevas vähemalt 4000 autot. Tänu suurele nõudlusele valmis Astro Balticsiga koostöös iseteeninduslahendus, mis võimaldab teenindavate arvu tõsta ja lahtioleku aega pikendada 24 tunnini ööpäevas. Tegemist ei ole mitte ainult innovatsiooniga pesulasüsteemides, vaid seda ka tehnoloogilistes lahendustes. Kodumaise tehnoloogiapartnerina aitas Jazz Pesulatel jõuda tänase unikaalse tulemuseni Astro Baltics, kellega koostöös on valminud selvepesulate IT- ja makselahenduste süsteem. Astro Balticsile omast lähenemist kasutades, tehti Jazz Pesulate jaoks süsteem,

mis tagab võimaluse maksta kaardiga, kasutada Neste, Alexela sooduskaarte, osaleda Jazzi lojaalsussüsteemis, jälgida ladu ja arveid läbi Astro Balticsi poolt pakutava NOOM majandustarkvara.

Astro Baltics lõi süsteemi selliselt, et kliente oleks võimalik kiiresti teenindada. Iseteeninduskassa on tehtud väga kliendisõbralikuks, selleks kuvatakse kogu vajalik info ilmastikukindlale ja puutetundlikule 22” ekraanile. Hetkel saab antud süsteemi kasutada Tallinnas Rocca Jazz Selvepesulas.