fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Foto: Atko Januson / toolbox.estonia.ee

Digitaliseerimise meistriklass 2023 – kasva suureks digitaliseerimisega!

EAS-i loodud Digitaliseerimise meistriklass on programm, mille eesmärk on aidata tuvastada need ettevõtte protsessid ja tarneahelad, mille optimeerimine avaldab enim mõju ettevõtte konkurentsivõimele. Kevadisse digitaliseerimise meistriklassi on võimalik kandideerida kuni 08.02.2023.


Digitaliseerimise meistriklass

Osalemise tulemusena valmib tippkoolitajate ja personaalse mentori toel organisatsiooni strateegilise arendamise plaan, valite välja sobivaima digilahenduse ning teete esimesed sammud selle juurutamiseks.

Programmist saadud teadmisi, kogemusi ja tööriistu saate kasutada digitaliseerimise projektide edukaks elluviimiseks ja riskide maandamiseks ka tulevikus – oskate teha sobivaid IT-lahenduste valikuid ning edukalt juhtida organisatsiooni strateegilist arengut läbi protsesside tõhustamise ja digitaliseerimise.

Silmapaistvamaid osalejaid ootab 10 000 EUR suurune auhinnafond arendustegevuste jätkamiseks.

Kasva suureks digitaliseerimisega! Kandideerimine uueks hooajaks on alanud. Tähtaeg on 8.02.2023

Täpsema info leiad EASi kodulehelt siit.


Kellele on digitaliseerimise meistriklass mõeldud?

  1. On soovituslikult vähemalt 3 aastat tööstus- või teenussektoris tegutsenud ambitsioonikate eesmärkide ja kasvupotentsiaaliga ettevõte, kes on ekspordikogemusega või planeerib eksportimisega alustada.

  2. On soovituslikult eelnevalt viinud läbi auditi eesmärgiga kaardistada ettevõtte töökorralduse, automatiseerituse ja digitaliseerituse olukord, analüüsida arengusuundi ja selgitada välja uued võimalused.

  3. Omavad piisavalt ressursse, et programmis saaksid osaleda 2-3 inimest, kel on ettevõtte juhtimises oluline roll ja oleksid võimelised tehtud plaane ellu viima.

  4. Digitaliseerimise meistriklass ei sobi ettevõttele, kellel puudub tahe tõsta ettevõtte protsesside ja tarneahela efektiivsust, kellel puudub ressursse protsesside efektiivsuse tõstmiseks või kes soovib tegeleda digiturundusega või õppida kasutama ainult konkreetsete pakkujate tehnoloogilisi lahendusi.

Kandideeri ja loe täpsemalt digitaliseerimise meistriklass 2023 kohta siit.

Astro Baltics aitab teie ettevõtet digitaliseerimise teekonnal!

Astro Baltics omab varasemat koostöö kogemust EAS-iga digitaliseerimise teekaartide loomisel. Meie kõrge IT kompetents ning nutikad tarkvaralahendused võimaldavad parandada igas suuruses ettevõtte tööprotsesse ning aidata kaasa nende kasvule.

Pakume laias valikus integreeritavaid lahendusi, mis kohandatakse paindlikult vastavalt ettevõtte vajadustele ilma, et peaksite loobuma oma äriloogikast.

NOOMi tootmistarkvara

Astro Balticsi loodud NOOMi tootmistarkvara aitab teil edukalt hallata ettevõtte tootmisprotsesse.

Kõik terviklikult ühes tarkvaras: müügipakkumiste koostamine, materjalide tarnimine, tootmisprotsessid, tootmise planeerimine, valmistoodangu müük, omahinna arvutamine ja finantsarvestus.

Loe ka: Tööstuse digitaliseerimine: 5 enamlevinud kitsaskohta, mida NOOMi tootmistarkvaraga kiirelt ja efektiivselt lahendada

Küsimuste korral täitke kontaktivorm või võtke meiega ühendust:

info@astrobaltics.eu
+372 628 0000

Astro Baltics
Tarkvara teejuht tulevikku!

EAS juhend on leitav siit: https://eas.ee/services/digimeistriklass/