NOOM tarkvara piiramatud võimalused integratsiooniks.

Liidestamine on täna majandustarkvaras väga olulisel kohal ning selles osas on NOOM tarkvara üldse üks avatumaid ja eesrindlikemaid majandustarkvarasid. Meil on standardis väga suurel hulgal liideseid väliste keskkondadega. Tarkvara üldine arhitektuur ja NOOM API teevad igasugused välised integratsioonid võimalikuks ja lihtsaks.

Smaily on kodumaine uudiskirjade koostamise ja saatmise tarkvara.

Smaily integratsioon majandustarkvaraga NOOM võimaldab täieliku sünkronisatsiooni kahe platvormi vahel. Lisades uudiskirja tellijad NOOMist otse Smaily nimekirja, saad neid mugavalt hallata.

NB! See integratsioon vajab rätseplahendust. Küsimuste korral võta meiega ühendust SIIN.

SMS lahendus Messentega võimaldab NOOM majandustarkvara klientidel otse majandustarkvarast lõppklientidele SMS teavituste saatmist. Selle funktsionaalsuse abil on ettevõtetel võimalik oluliselt kiiremini ja tõhusamalt kliente teavitada. SMS lahendust on vastavalt ettevõtte vajadustele võimalik kasutada mitmete erinevate teadete saatmiseks, nagu näiteks plaanilise hooldusaja meeldetuletamine, kauba saabumisest informeerimine, tööde valmimisest teavitamine.

Teenuse tellimiseks kirjuta meile oma huvist SIIN.

NOOM ja Telema 3.0. Meie klientide töö teeb oluliselt lihtsamaks sertifitseeritud partneri liides. Telema kliendid saavad lisaks tellimus- ja saatedokumentidele edastada ka e-arveid läbi liidese. NOOM omab ka Edisoft liidest, mis toimib Telema lahendusega sarnasel põhimõttel.

NOOM ja Omniva. E-arvete edastamiseks kasutame standardis operaatorina Omnivat. Konto loomine Omnivas on meie klientidele tasuta. Kõikidel NOOM kasutajatel on e-arvete vahetamise võimalus juba standardfunktsionaalsuses. Meie kliendid saavad e-arveid saata ja vastu võtta tasuta. Mugav, lihtne ja keskkonnasäästlik lahendus.

Meie klientidel on väga palju erisoove seoses liidestuse ja integratsioonidega kolmandate tarkvarade vahel. NOOM majandustarkvara on avatud igas suunas ja meie eesmärk on muuta klient õnnelikuks.

Võta meiega ühendust ja küsi pakkumist: www.astrobaltics.eu/kontakt

Läbi NOOMi hoiad oma äri võimalustele avatud.