• Eesti
 • English

ISETEENINDUSLIKUD
LAHENDUSED

Astro Balticsi tootevalikust leiab mitmeid erinevaid iseteeninduslikke lahendusi nii selvepesulatele, hotellidele kui ka tanklatele. Lisaks pakume erinevaid piletimüügilahendusi ja infokioskeid. Kuna jaemüüjad soovivad muuta enda teenindusprotsessi efektiivsemaks, on suur hulk ettevõtteid leidnud lahenduse Astro Balticsi erinevatest iseteeninduslahendustest, mis aitavad tagada kiire, mugava ja kuluefektiivse klientide teeninduse.

KELLELE ON MEIE
LAHENDUSED MÕELDUD?

Iseteeninduslikke lahendusi kasutatakse eelkõige teenindavas sektoris, kus klientidel on toodete kättesaadavuse vajalikkus 24/7. Sellised lahendused on vajalikud näiteks kütusetanklates, pesulates, hotellides, kinodes, parklates ja pakkide väljastuspunktides.

SELVEPESULAD

Astro Balticsi selvepesula makselahendus sisaldab endas lihtsat kaardimakse võimekusega terminali kus on võimalik tasuda nii füüsilise kui ka virtuaalse maksekaardiga ja ka mobiiltelefoniga. Olenevalt operaatori poolt valitud pesula automaatikast, saab kasutada ka tokenite süsteemi, kus kliendile väljastatakse pärast tasumist pesula kasutamiseks vajalikud mündid. Kõik Astro Balticsi poolt toodetud pesula makseautomaadid võimaldavad kasutada ka NOOM Majandustarkvara erinevaid funktsionaalsusi.

Toetatud on järgnevad pesulasüsteemid: Christ, EHRLE, Kärcher, Washtec jne.

Meie lahendused on kasutusel: Jazz Pesulad, Linnapesulad

HOTELLIDE
LAHENDUSED

Modernsest hotellist leiate eest palju erinevaid IT-lahendusi, mis aitavad hotelli igapäevatööd korraldada. Tavaliselt kasutatakse selleks mitmeid erinevaid tarkvara- ning riistvaralahendusi. Mida rohkem on aga erinevaid lahendusi, seda suuremad on nendega seonduvad kulud ja ebaefektiivsus. Samuti ei teki ettevõtte tegevustest head tervikpilti.

Erinevalt konkurentidest pakub Astro Baltics Eestis unikaalset hotellide terviklahendust, mis seob nutika tarkvara ning moodsa riistvara abil majutusasutuse kõik tööprotsessid üheks tervikuks. Lahendus tõstab oluliselt kogu ettevõtte töö efektiivsust, hoides samal ajal kokku arendussummadelt. Astro Balticsi hotellide lahendus sobib ideaalselt igas suuruses hotellidele ning iseteenindushotellidele.

Meie iseteeninduslikke hotellide lahendusi kasutavad: Reldor, Capsule Hostel, Saare Automaathostel, Just Rest Automaathostel.

TANKLATE
TULEVIK

Cloudics võimaldab kontrollida kõiki tanklaseadmeid läbi pilvepõhise tankla juhtseadme (FCC). Tanklatele suunatud lahendus ühendab tark- ja riistvara, mida on võimalik juhtida pilvepõhisest halduskeskkonnast. Kliendile on tagatud võimalus tasuda kütuse eest mobiiliga läbi Cloudicsi rakenduse.

Toetatud on järgnevate tootjate seadmed: Tokheim, Gilbarco, Wayne Dresser, ADAST, PIUSI jne.

INFOKIOSKID

Astro Balticsis toodame nii kioski korpuse kui ka sisu ise, olles seega ainus pakkuja Eestis, kes suudab nii kioski välimuse kui ka sisu osas vastu tulla kliendi erisoovidele. Kioskiga saate kerge vaevaga ning minimaalsete kulutustega korraldada interaktiivseid kampaaniaid ning koguda igapäevaselt möödujate kontakte, tõstes seeläbi oluliselt müügitöö efektiivsust.

 • Võimalus kaasa rääkida nii kioski välimuse kui ka sisutarkvara osas
 • Infosisu on distantsilt kergesti muudetav ja uuendatav
 • Võimalus pakkuda klientidele ööpäevaringset teenindust, vähendades samal ajal tööjõukulusid
 • Paigaldatavad nii sise- kui ka välitingimustesse
 • Mobiilne infokiosk on ideaalne kaaslane konverentsidel ja messidel

PILETIMÜÜGI-
LAHENDUSED

Astro Baltics omab pikaaegset kogemust erinevate iseteeninduslike piletimüügiautomaatide ehitamisel. Iseteeninduslikud kioskid sobivad ideaalselt erinevatele teenindussektori ettevõtetele, mis soovivad pakkuda oma klientidele kiiret ning sujuvat klienditeenindust.

Mõned näited neist on hotellid, tanklad, kinod, parkimismajad, iseteeninduslikud pakiautomaadid, automaatpesulad jne.

Piletimüügilahendusega tõstate üheaegselt oma ettevõtte nähtavust ning samaaegselt hoiate kokku tööjõukuludelt.

 • Kvaliteetne horisontaalpaigutusega 22″ kahepuutetundlik ekraan, mis pakub täis-HD kvaliteeti
 • Võimalus lisada 10 mm paksusega vandaalikindel esiklaas
 • Unikaalne, 3 mm paksusest terasest korpus
 • Erinevate makselahenduste integreerimise võimalus
 • Sularahamakse võimalus
 • Tšekiprinter ja spetsiaalprinteri integreerimise võimekus
 • 1-aastane garantii, mis on laiendatav 5 aastani
 • Toetatud on Windows 10, Apple OS, Linux, Android
 • Võimalik seadistada eraldiseisev SiteKiosk tarkvara
 • Kioski mõõtmed kohandatavad, standardis laius 571 mm, kõrgus 1601 mm, sügavus 200 mm