Noom majandus- ja
kassatarkvara

MAJANDUSTARKVARA

NOOM 2.0 on uut andmebaasi platvormi kasutav paindlik majandustarkvara, millel on lai standardfunktsionaalsus, suurim erilahenduste võimekus ja partnerluse põhimõttel toimiv klienditugi.

KASSATARKVARA

Jaemüük on spetsiaalselt kaubandusettevõtetele arendatud NOOMi moodul, millega saate juhtida kogu kauplust, korraldada kassamüüki, hallata vahetusi ning koostada detailset aruandlust.


Mis on uut NOOM 2
majandustarkvaras?

Täienenud funktsionaalsus

Tarkvara NOOM 2.0-st funktsionaalsus on täienenud SMS teavituste, uue kliendiekraani lahenduse ning hulgi ja jaemüügi veebikeskkonna osas.

Lihtsam
kasutada

Kaasaegne, kiire ja võimekas Firebird 3.0
platvorm tagab parema mitmetuumaliste
protsessorite kasutamise.

Kaasaegne, lihtne ja tuttav disain

Uuendatud majandustarkvara NOOM 2.0 disain – kaasaegne, lihtne ja turvaliselt tuttav. NOOM 2.0 välimuse kujundamisel oleme püüdnud säilitada seniste kasutajate suureks rõõmuks juba tuttava keskkonna, lisades sinna uusi disainielemente ning muutnud olemasolevad töölauad õhulisemaks ja värskemaks.

Palju liidseid

Kaaseagsel majandustarkvaral on liidestamise võimekus väga olulisel kohal ning NOOM 2.0 tähendab palju erinevaid liideseid.

Piirideta maailm – API

NOOM 2.0 API loob piirideta maailma, võimaldades meie klientidel integreerida mistahes kolmanda osapoole tarkvaratooteid NOOM majandustarkvaraga.


Millest koosneb majandustarkvara
versioon 2?

Müük

NOOM Müük on mõeldud ettevõttele, mis otsib paindlikku tarkvara. Müügi puhul on kõige olulisemaks aspektiks müügikiirus.

Laohaldus

Laohaldus kasutab keskset andmebaasi, mis jagatakse virtuaalselt erinevateks laoobjektideks.

Raamatupidamine

Annab hea ülevaate ettevõtte finantsidest ja selle paindlikkus lubab kõike moodulis olevat seadistada ettevõtte eripärasid silmas pidades.

Palk ja personal

Personalimoodul võtab kokku kõik Teie ettevõtte personaliga seonduva info.

Tootmisarvestus

Tootmisarvestuse moodul on heaks abimeheks igale tootmisettevõttele. Kaubatabel kuvab korraga kõik kaubad, mis on lattu sisse võetud.

Majutus

Majutus tarkvarapakett on ainus lahendus, mida vajate oma hotelli edukaks juhtimiseks.

Kliendi-
haldus

Kliendihalduse tarkvarapakett aitab Teil hallata oma praeguste ning tulevaste klientide kontakte.

Veebipoed

Veebipood on mõeldud ettevõttele, mis soovib veebikaubandust
teostada kiirelt.

Tanklad

Täiesti unikaalse lahendusena oleme arendanud segmendipõhise Tankla tarkvarapaketi, millega saate juhtida kogu tanklaketi tööd. Sidudes tankla kütusepumbad Astro Balticsi juhtseadme tarkvaraga, saate täieliku kontrolli kõikide pumbaga tehtavate tegevuste üle. Kütusepumpasid on võimalik juhtida läbi tankla kassa. Samuti on võimalik limiteerida pumpade tööd kas liitripõhiselt või vastavalt sellele, kui palju raha on kütuse eest tasutud.


Soovin
tarkvaraga tutvuda