fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

TANKLAD

Astro Baltics on täiesti unikaalse lahendusena välja arendanud segmendipõhise tanklatele mõeldud tark- ja riistvaralahenduse.

Ühildades tankla juhtseadmega, saate tervikliku kontrolli kogu tanklasüsteemi üle. Oleme juhtiv tanklalahenduste pakkuja Baltikumis. Meie eksperditeadmised hõlmavad kõike vajalikku tankla efektiivseks toimimiseks: makseterminalid välitingimustesse, iseteeninduslahendused, majandustarkvara, mobiilne makselahendus, vajalikud liidestused ja muu.

ISETEENINDUS
LAHENDUSED

Astro Balticsi tootevalikust leiab mitu erinevat iseteeninduslikku makseterminali, mis võimaldavad müüa 24/7. Meie välitingimustesse loodud makseterminalid on välja töötatud põhjamaade kliima jaoks. Meie lahendusi kasutavad Olerex, Alexela, Tartu Terminal, JetOil, Eesti Gaas, Krooning.

Eraldiseisav_iseteenindus_makseterminal_tanklatele

ERALDISEISEV

Tanklate makseterminalid võivad olla eraldiseisvad, seina- või pumbasisesed.

Meie makseautomaadid võtavad vastu nii panga- ja kliendikaarte (NFC-võimekus) kui ka sularaha. Võimalik on lisada ribakoodilugeja, RFID lugeja, tšekiprinter jms.

Pumbasisene_iseteenindus_makseterminal_tanklatele

PUMBASISENE

Pumbasisene makseterminal välitingimustesse on mugav ja vastupidav lahendus põhjamaade kliima jaoks.

Astro Balticsi toodetud makseterminalid on väga turvalised ja töökindlad. Meie terminale on lihtne integreerida kütusepumpadega ning neil on häälkäskluste ja multimeedia võimekus.

Seinasisene_iseteenindus_makseterminal_tanklatele

SEINASISENE

Kõik meie tanklatele mõeldud lahendused sisaldavad palju funktsionaalsusi. Dünaamilise iseteenindustarkvaraga saab skaneerida kuponge ja QR-koode.

Hinnad on alati kuvatud korrektselt ning kõik süsteemid on integreeritud tankla juhtseadmega.

iseteeninduskassa_1

ISETEENINDUSKASSA

Iseteeninduskassa aitab tagada klientide kiire, mugava ja kulutasuva teeninduse. Meie iseteeninduskassade loomisel on mõeldud töökindlusele, kiirusele ja mugavusele.

Loe täpsemalt meie iseteeninduslahenduste kohta siit.

NOOMI TARKVARA TANKLATELE

Kõik tanklaseadmed töötavad NOOM majandustarkvara baasil. Tegemist on tänapäevase tarkvaraga, mille on välja arendanud Astro Baltics ja mis võimaldab juhtida nii teie iseteeninduslikke lahendusi kui ka ettevõtte toimimiseks vajalikku majandustarkvara.

Lahendus on ehitatud SQL andmebaasile, seda on võimalik integreerida eri seadmetega ja hallata kõike ühelt platvormilt. Nii saate kontrollida ja automatiseerida paljusid oma tööprotsesse.

NOOM majandustarkvara on modulaarne tarkvara ja ehitatud kui arenduskeskkond, mis muudab selle eri olukordades kergesti muudetavaks. Tarkvara on lihtne seadistada töötama igasuguse Astro Balticsi toodetud riistvaraga, alustades infokioskitest ja makseautomaatidest ning lõpetades iseteeninduslahendustega.

 • Majandustarkvara
 • Tarkvara tanklale
 • Integratsioon
NOOM_majandustarkvara_tanklatele_Olerex

TANKLA
JUHTSEADE

Modernses tanklas on palju elektroonilisi erilahendusi, näiteks kütusepumbad, hinnatablood, makselahendused. Tankla efektiivseks toimimiseks peavad kõik seadmed töötama sünkroonis ja vigadeta. Selleks oleme välja töötanud Eestis unikaalse tankla juhtseadme, millega saate juhtida tankla tööd ning selle juurde käivat elektroonikat.

Olerex_hinnatabloo_1

HINNAD

Kütuse hind võib muutuda iga päev, mis nõuab tanklakettidelt erilise tähelepanu pööramist hinnatabloodel kuvatava info täpsusele.

NOOM tankla juhtseade võimaldab siduda kõik tankla elektroonilised hinnatablood.

Juhtseadme kaasabil saate muuta hindasid nii teenindusjaamast lokaalselt kui ka distantsilt ja kogu tanklaketis.

Alexela_kütuseauto_1

MAHUTID

Tankla juhtseade on võimalik ühendada kütusemahutites olevate nivooanduritega. Seeläbi annab tarkvara kohe märku, kui mahutis oleva kütuse tase on langenud allapoole kindlat piiri.

Vajadusel saab tankla juhtseadet seadistada ka kütuse automaattellimusi tegema.

Tänu juhtseadme tarkvarale on võimalik nivooandurist tulevast infost koostada detailset aruandlust.

NOOM_andmevahetus_tarkvara_tanklale

ANDMEVAHETUS

Kogu teenindusjaama andmed jõuavad tankla juhtseadme kaudu NOOM majandustarkvarasse, mille kaudu on võimalik neid keskselt hallata ning analüüsida.

Aruandeid on võimalik koostada sisuliselt kogu NOOMis olevast infost.

Olerex_kütusepump_1

ÜHILDUVUS

Tankla juhtseadmega saab ühendada kõigi suuremate pumbatootjate lahendused.

Toetame seadmeid tootjatelt nagu Wayne Dresser, Tokheim, Gilbarco, Adast, Tatsuno, MM Petro, Nuovo Pignone, Topaz, Wayne Pignone ja teised.

Selvepesulad_makselahendus_1

SELVEPESULAD

Astro Balticsi selvepesula makselahendus sisaldab lihtsat kaardimaksevõimekusega terminali, kus on võimalik tasuda nii füüsilise kui ka virtuaalse maksekaardiga ja ka mobiiltelefoniga. Olenevalt operaatori valitud pesulaseadmetest, saab kasutada ka žetoonisüsteemi, kus kliendile väljastatakse pärast tasumist pesula kasutamiseks vajalikud mündid.

Kõik Astro Balticsi toodetud pesula makseautomaadid võimaldavad kasutada ka NOOM majandustarkvara erinevaid funktsionaalsusi.

 • Selvepesula
 • Automaatpesula
 • Mündipesula
 • Makselahendus
 • Makseautomaat
 • Iseteeninduslahendus

KONTAKT

  Registreeri tasuta konsultatsioonile

  Kui soovid viia oma ettevõtte uuele tasemele, siis võta meiega ühendust. Aitame disainida, arendada ja juurutada ettevõtte digitaalseid äriprotsesse.