fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Veebipoe liidestamine tarkvaraga

E-POE LIIDESTUS

Astro Baltics pakub terviklikku võimalust e-poe liidestuseks. Meie loodud lahenduse eeliseks on täielik integratsioon NOOM majandustarkvaraga.

Tänapäevase e-poe liidestamine majandustarkvaraga tagab info viivituseta liikumise, rahalise ning ajalise kokkuhoiu ja suurenenud jõudluse. Oleme väga paindlikud ja valmis rakendama kõige paremini sobivat lahendust just teie ettevõtte loogika järgi.

VEEBIPOE LIIDESTUS

Integreerime teie olemasoleva veebipoe NOOM majandustarkvaraga.

 • API
 • Liidestus
 • Veebipood
 • E-pood
 • Veebileht
 • Integratsioon

Veebipoe liidestamine toimub API rakendusliidese kaudu. Liidestus suurendab teie müügiprotsesside ja e-poe halduse kiirust ja efektiivsust. Tänu liidestusele kaob vajadus andmete topeltsisestamise järele ehk korrektne informatsioon on kättesaadav nii majandustarkvaras kui ka veebipoes.

Oleme valmis rakendama iga konkreetse äriloogikajuhtumi jaoks kõige paremini sobivat töövoogu. Lisaks loome äriklientidele iseteeninduskeskkondasid.

LIIDESTUSE
FUNKTSIONAALSUS

NOOM majandustarkvara hõlmab kõiki funktsionaalsusi, mida ühel korralikul poel vaja võib minna.

Andmesisestus

Andmesisestus toimub üks kord. Majandustarkvara liidestus e-poega tagab rahalise ja ajalise kokkuhoiu: kogu informatsioon liigub automaatselt õigesse kohta.

Liidestuse aktiveerimisel võetakse kõik artiklid kasutusele automaatselt.

Korrektsus

E-poe liidestus aitab vältida andmete käsitsi sisestusel tekkivaid vigu. Lahendus vähendab käsitsi tehtavat tööd ja selleks kuluvat aega.

Veebipoes peavad kaubakoodid ja kirjeldused olema korrektsed. Kliendile näidatakse õigeid tooteid õigete hindadega ning nende saadavust.

Info liikumine

Kogu infoliikumine poe ja majandustarkvara vahel on automaatne. Informatsiooni värskendatakse teie seadistatud ajaintervallidega.

Veebipoe päringud toimuvad reaalajas otse majandustarkvarast.

Automatiseerimine

Automatiseeritud liidestus majandustarkvara ja e-poe vahel tähendab suurenenud jõudlust ja efektiivsust.

Liidestanud e-poe ja majandustarkvara, suudate väiksema tööjõuga teenindada oluliselt rohkem kliente ja täita rohkem tellimusi.

API

Liidestamine on majandustarkvara kasutuselevõtmisel väga olulisel kohal. NOOMi majandustarkvara on üks kõige paindlikumaid tarkvarasid turul.

 • API
 • Telema
 • EDI
 • Integratsioon
 • Liidestus
 • Edisoft

NOOM omab standardis väga suurel hulgal liideseid väliste keskkondadega. Tarkvara üldine arhitektuur ja NOOMi API teevad igasuguse välise integratsiooni võimalikuks, mugavaks ja lihtsaks.

Meie klientide töö teeb oluliselt lihtsamaks sertifitseeritud partneri Telema 3.0 elektrooniline dokumentide vahetamise liides. Telema kliendid saavad lisaks tellimus- ja saatedokumentidele edastada ka e-arveid selle liidese kaudu. NOOM omab ka Edisofti liidest, mis toimib Telema lahendusega sarnasel põhimõttel.

Lisaks toimib Telema standardil baseeruv NOOMist NOOMi dokumentide/arvete vahetamine meie majandustarkvara kasutavate eri ettevõtete vahel.

Registreeri tasuta konsultatsioonile

Kui soovid viia oma ettevõtte uuele tasemele, siis võta meiega ühendust. Aitame disainida, arendada ja juurutada ettevõtte digitaalseid äriprotsesse.