sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

iseteenindus_iseteeninduskassa_infokiosk_infotahvlid_makselahendused

ISETEENINDUS
LAHENDUSED

Astro Balticsi tootevalikust leiab mitu erinevat iseteeninduslikku lahendust nii selvepesulatele, hotellidele kui ka tanklatele. Lisaks pakume erinevaid piletimüügilahendusi ja infokioskeid.

Kuna jaemüüjad soovivad muuta oma teenindusprotsessi efektiivsemaks, on suur hulk ettevõtteid saanud abi Astro Balticsi erinevatest iseteeninduslahendustest, mis aitavad tagada kiire, mugava ja kulutasuva klientide teeninduse.

ISETEENINDUSLIKUD MAKSETERMINALID

Astro Balticsi tootevalikust leiab mitu erinevat iseteeninduslikku makseterminali, mis võimaldavad müüa 24/7.

Eraldiseisav_iseteenindus_makseterminal_tanklatele

TANKLAD

Tanklate makseterminalid võivad olla eraldiseisvad, seina- või pumbasisesed.

Meie makseautomaadid võtavad vastu nii panga- ja kliendikaarte (NFC-võimekus) kui ka sularaha. Võimalik on lisada ka ribakoodilugeja, RFID lugeja, tšekiprinter jms.

Astro Balticsi toodetud makseterminalid on väga vastupidavad ja välja töötatud põhjamaade kliima jaoks.

Meie iseteeninduslahendused on kasutusel: Olerexis, Alexelas, Tartu Terminalis, JetOilis, Eesti Gaasis, Krooningus.

iseteeninduskassa_selvepesulale_1

PESULAD

Astro Balticsi selvepesula iseteeninduskassa on tehtud väga kliendisõbralikuks. Makselahendus sisaldab lisaks mobiilmaksele ka kaardimaksevõimekusega terminali, kus on võimalik tasuda nii füüsilise kui ka virtuaalse maksekaardiga.

Olenevalt operaatori valitud pesula automaatikast, saab kasutada ka žetoonisüsteemi.

Toetatud on järgmised pesulasüsteemid: Christ, EHRLE, Kärcher, Washtec jne.

Meie iseteeninduslahendused on kasutusel Jazz Pesulates ja Linnapesulates.

iseteeninduslahendus_piletimüük_iseteenindushotell_automaathotell

HOTELLID

Modernsest hotellist leiate eest palju erinevaid IT-lahendusi, mis aitavad igapäevatööd korraldada.

Pakume Eestis unikaalset hotellide terviklahendust, mis seob nutika tarkvara ning moodsa riistvara abil majutusasutuse kõik tööprotsessid üheks tervikuks.

Meie iseteeninduslahendused sobivad ideaalselt igas suuruses hotellidele ning automaathotellidele.

Meie iseteeninduslahendused on kasutusel Capsule Hostelis, Just Rest Automaathostelis, Saare Automaathostelis, Reldoris.

APTEEGID

Astro Baltics arendas koostöös Apteekide Infotehnoloogiaga välja esimese Eesti apteekidele suunatud iseteeninduskassa, mida saab kasutada T1 kaubanduskeskuses Apotheka Beauty kaupluses.

Iseteeninduskassa on teadlikule ja kiire elutempoga kliendile oluline maksmisvõimalus.

Tänapäevane kassalahendus mitte ainult ei muuda kliendi elu lihtsamaks, vaid võimaldab kauplusel teenindada lühema ajaga rohkem inimesi.

Meie lahendused on kasutusel rohkem kui 400 apteegis üle Eesti.

ISETEENINDUS
KASSA

Iseteeninduskassa aitab tagada kiire, mugava ja kulutasuva klientide teeninduse.

Suurele nõudluse tõttu iseteeninduskassade järele on turule tulnud palju lahendusi, mis ei vasta klientide ootustele. Astro Balticsi iseteeninduskassade loomisel on mõeldud töökindlusele, kiirusele ja mugavusele. Olulised meie jaoks on ka ilus kasutajaliides, selle ergonoomilisus ja iseteeninduskassa disain.

Iseteeninduskassat luues testiti suurel hulgal Eestis kasutatavaid kassasid, mis andis selge ülevaate turul kasutatavate lahenduste puudustest. Olles teadlik kõikidest võimalikest vigadest, mis võivad iseteeninduskassade kasutamisel ilmneda, lõi Astro Baltics kiire, mugava ja klientidele lihtsasti kasutatava iseteeninduslahenduse.

  • Kiire
  • Mugav
  • Lihtne
iseteeninduskassa_iseteenindus_makseautomaat_1

MOBIILNE ISETEENINDUS

Tankimise alustamine, toodete ettetellimine ning mobiilne rahakott – kõik ühes mobiilirakenduses.

Cloudics_mobiilne_makselahendus_kaupmees

VÄLTIGE POEKASSAS VÕI
TANKLAS JÄRJEKORRAS OOTAMIST

Cloudicsi äpiga saate kaupade ja kütuse eest tasuda oma mobiilis, mis tähendab, et te ei pea maksmiseks pöörduma poe või tankla kassasse.

HALLAKE MAKSE- JA
KLIENDIKAARTE MOBIILSES RAHAKOTIS

Cloudicsi äppi saate sisestada kõik oma makse- ja kliendikaardid, mida saate kasutada eri ettevõtete juures maksmiseks või kliendisoodustuste saamiseks.

SOORITAGE OSTUD KIIRELT,
ISESEISVALT JA KONTAKTIVABALT

Cloudicsi äpp võimaldab teil koostada mobiilis ostukorvi ja selle eest tasuda nii, et te ei pea kokku puutuma teenindajatega ega kassaseadmetega.

Cloudics_App_Store
Cloudics_Google_Play

INFOKIOSKID

Pakume infokioskeid vastavalt kliendi soovidele.

INFOKIOSK

Astro Baltics on üks väheseid tootjaid Eestis, kes suudab nii kioski välimuse kui ka sisu puhul vastu tulla kliendi erisoovidele. Pakume suurepärast võimalust kaasa rääkida igas detailis.

Infokioski abil saate kerge vaevaga ning minimaalsete kulutustega korraldada interaktiivseid kampaaniaid ning koguda iga päev möödujatelt informatsiooni ja kontakte.

Infokiosk aitab suurendada turunduse ja müügitöö efektiivsust. Infosisu on kergesti võimalik muuta ja uuendada distantsilt.

MOBIILNE

Mobiilne infokiosk seob suure puutetundliku ekraani, võimeka arvuti ning mugavalt transporditava kioskikere.

Erinevalt statsionaarsetest kioskitest on mobiilse infokioski ehitamisel rõhku pandud just transpordi ning üles seadmise lihtsusele, mis muudab toote ideaalseks kaaslaseks näiteks konverentsidel ning messidel.

Mobiilse infokioski abil saate messidel esitleda uudistooteid, kuvada kogu oma ettevõtte tootesortimenti ning koguda kontakte.

SISETINGIMUSTES

Sisetingimustesse mõeldud infokioskeid saate valida nii eraldiseisvana kui ka seinale kinnitatavana.

Kioskid sobivad oma pilkupüüdva välimusega ideaalselt erinevatele kaubandus- ning äripindadele, muutes passiivse väljapaneku aktiivseks ja stiilseks müügikohaks.

Näiteks saate kioskiga kerge vaevaga korraldada interaktiivseid kampaaniaid ning iga päev koguda möödujate kontakte, mis läbi jõuate iga oma potentsiaalse kliendini.

VÄLITINGIMUSTES

Spetsiaalselt välistingimustesse toodetud infokioskitel on unikaalne, 3 mm paksusest terasest korpus.

Infokioski esipaneeli saab kergesti eemaldada ning tipptasemel laserlõikureid kasutades saame paneeli lõigata ning kleebistega kujundada vastavalt kliendi soovile.

Kõik meie välikioskid on ehitatud põhjamaa kliima jaoks, nende elektroonika kaitseaste on kuni IP 65. Infokiosk peab vastu nii suurtele temperatuurikõikumistele kui ka ohtratele sademetele ning tolmuosakestele.

Piletimüügilahendus_iseteeninduskassa_iseteeninduslahendus

PILETIMÜÜGI-
LAHENDUSED

Astro Baltics pakub piletimüügilahendust vastavalt teie soovidele. Meil on pikaaegne kogemus erinevate iseteeninduslike piletimüügiautomaatide ehitamisel. Kioskid sobivad ideaalselt erinevatele teenindussektori ettevõtetele, mis soovivad pakkuda oma klientidele kiiret ning sujuvat klienditeenindust.

Iseteeninduslikke piletimüügilahendusi kasutades hoiate kokku tööjõukuludelt ja saate koguda kasulikku informatsiooni turunduse ja müügitöö edendamiseks.

  • Kümnepuutetundlik ekraan
  • Vandaalikindel esiklaas
  • Terasest korpus
  • Eri makselahendused
  • Integratsioon tarkvaraga ja teiste seadmetega

KONTAKT