fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

LÄBIPÄÄSU
SÜSTEEMID

NOOM majandustarkvara on võimalik siduda läbipääsusüsteemidega. Integratsioon võimaldab täpset tööaja arvestust, tõstab teie ettevõtte turvalisust, annab reaalajas ülevaate liikumistest ning ligipääsuõigusi on võimalik programmeerida iga kasutaja kohta eraldi.

Selleks, et pakkuda oma klientidele terviklikke ja paindlikke läbipääsusüsteeme, teeb Astro Baltics koostööd Eesti hinnatuimate valveseadmete ja -süsteemide pakkujatega.

FUNKTSIONAALSUS

Läbipääsusüsteemide funktsionaalsusest saavad kasu igas suuruses ettevõtted, kelle töötajad või kliendid liiguvad ringi. Tarkvara ja läbipääsusüsteemide integratsioon pakub mitmesugust kasulikku funktsionaalsust.

symbol_2

Läbipääs

Liidestus läbipääsusüsteemiga võimaldab kasutajal jälgida ja hallata infot sisse- ja väljapääsude kasutamise kohta.

Lisaks on võimalik seadistada läbipääsu kindlatel kellaaegadel. Liidestuse korral NOOM majandustarkvaraga saab näha liikumisi ja ettevõtte külastatavuse statistikat.

Läbipääsuvõtmena võib kasutada erinevaid lahendusi, näiteks pilet, kaart, žetoon või kood.

symbol_1

Tööaeg

Läbipääsusüsteemi on võimalik integreerida NOOMi tööaja arvestusega, kust info liigub edasi palga- ja personalimoodulisse. Nii saate ka ülevaate töötajate reaalsest tööajast ja kontrolli selle üle.

Tänu liikumiste registreerimisele on hiljem võimalik kontrollida ka kohalolekut ja koostada selle kohta aruandeid.

symbol_4

Turvalisus

Läbipääsusüsteemid peavad olema töötajatele või külalistele mugavad kasutada, samas tagama ka turvalisuse. Läbipääsuõigusi on võimalik piirata kasutajapõhiselt, ruumidesse sissepääsu saab reguleerida kellaaja järgi.

Läbipääsusüsteemide kasutusele võtmine parandab ka töötajate distsipliini ja tagab turvatunde ettevõtte juhtidele.

symbol_15

Automati-seerimine

Läbipääsusüsteemide integreerimine teie olemasolevate tööprotsessidega hoiab kokku teie aega ja kulusid.

Läbipääsusüsteemi sidumisel iseteeninduslahendusega tagab väljastatud kood automaatse läbipääsu väravast.

Kellele mõeldud?

Liikumiste kontroll vastavalt teie ettevõtte vajadustele. Läbipääsusüsteeme saab integreerida ka teiste lahendustega: kappide lukustussüsteem, kassa- ja broneerimissüsteem.

  • Läbipääsusüsteem
  • Tootmisettevõte
  • Tööajaplaneerimine
  • Integratsioon
  • Meelelahutuskeskus
  • Spordikeskus

Tootmisettevõttes aitab kiire ja mugav tööajaplaneerimine säästa aega. Plaanida on võimalik nii tööd, vahetusi kui ka töökohti. Tänu tööaja mõõtmisele läbipääsusüsteemi kaudu paraneb distsipliin kogu ettevõttes.

Meelelahutus- ja spordikeskustes aitab läbipääsusüsteemide integratsioon suurendada klienditeeninduse kiirust. Kodulehelt, kohapealt või iseteeninduskassast ostetud pileti või käepaelaga pääseb klient läbi teie keskuse väravatest ja ustest.

Registreeri tasuta konsultatsioonile

Kui soovid viia oma ettevõtte uuele tasemele, siis võta meiega ühendust. Aitame disainida, arendada ja juurutada ettevõtte digitaalseid äriprotsesse.