fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Kassasüsteem_POS_point_of_sale_kassaprogramm

KASSASÜSTEEMID (POS)

Pakume kasutusrendi korras moodsat kassasüsteemi (POS) terviklahendust, mis on sobilik igas suuruses ettevõtetele. Tegemist on kvaliteetse kassakomplektiga, kus on olemas kõik vajalik riist- ja tarkvara, et koheselt ja kiirelt müüma hakata.

Meie kliendid hindavad kvaliteetseid ja ärinõuetele vastavaid kassalahendusi, mis sobivad nii aastaringseks kui ka hooajaliseks kasutamiseks. Astro Balticsi pikaajaline kogemus kassasüsteemidega tagab paindlikkuse ja mitmekesise funktsionaalsuse. NOOM POS (point of sale) lahendusi on arendatud 1998. aastast.

MIKS VALIDA MEIE KASSASÜSTEEMID?

Kogemused aastast 1998 annavad meile teadmised ja oskused, et luua kiireid, mugavaid ja lihtsasti kasutatavaid kassasüsteeme kliendi vajaduste järgi.

Tervik-
lahendus

Astro Baltics pakub terviklikke POS (point of sale) täislahendusi.

Lisaks kassasüsteemile võite saada kaasa ka majandustarkvara kogu ettevõttele. Meie tarkvara saab vajadusel laiendada, rentides juurde uue mooduli, näiteks raamatupidamistarkvara või hoopis iseteeninduskassa.

Soodne
rendihind

Standardlahendusel põhineva NOOM kassasüsteemi rendihind algab 99€ kuus. Kasutusrenti hakkate tasuma alates järgmisest kalendrikuust. Seni on võimalik kassasüsteemiga tutvuda.

Tagatud
töökindlus

Uusimast riistvarast ja võimekast tarkvarast koosneva kassalahendusega saame tagada efektiivse ning tõrgeteta töö ja parema klienditeeninduse igas olukorras.

NOOMi klienditugi on sinu jaoks alati olemas: anname juhiseid kiirelt ja mugavalt ning eesti keeles.

Asja-
tundlikkus

Astro Baltics on Eestis üks vanimaid kassalahenduste pakkujaid.

Pakume klientidele professionaalseid ja ärinõuetele vastavad kassade täislahendusi. Meie kassasüsteemid sobivad nii aastaringseks kui ka hooajaliseks kasutamiseks.

PANE KOKKU
KÕIK VAJALIK

1. BAASPAKETT SISALDAB

Riistvara

 • Kompaktne puutetundlik ekraan
 • Kassaarvuti (Windows 10 operatsioonisüsteemiga)
 • Hiir ja klaviatuur
 • Kassaprinter
 • Kassasahtel
 • UPS ehk katkematu toite allikas

Tarkvara ja litsents

 • Kassatarkvara NOOM jaemüügi ja laoarvestusega ning NOOM PA-DSS sideliides makseterminaliga ühildumiseks
 • Töökohalitsents kahe kasutajaga
 • Kasutajatugi E-R 09.00 – 17.00
 • Kasutusjuhendid ning personaalne (online) koolitus kokkuleppelisel ajal

Oluline info enne alustamist

2. LISAVALIKUD

  3. SAADA PÄRING

  Teenuse hind 99Hind ei sisalda käibemaksu.

  KASSATARKVARA

  Jaemüük on NOOM majandustarkvara spetsiaalselt kaubandusettevõtetele arendatud moodul, millega saate vajadusel juhtida kogu kauplust. Mooduliga saate korraldada kassamüüki, hallata vahetusi ning koostada detailseid aruandeid.

  Toitlustusasutusena saate mugavalt müügi siduda kindla lauaga ja vahetuse lõppedes annab tarkvara märku, kui mõni laud on veel lõpetamata. Kassatarkvara häälestamisel arvestame teie ettevõtte eripäradega. Võimalik on luua omaenda kiirvaliku nupupaneel, mis võib eri töökohtadel olla erinev. Kasutada saate erinevaid kliendi- ja sooduskaarte, sh ID-kaarti.

  Kassamüügist saate lihtsa ülevaate, kui koostate selleks aruande. Aruannet saate koostada näiteks perioodi, müügiosakonna, kassa, vahetuse ning kasutajate järgi. Vahetuse aruande juurde kuulub ka kassaleht, kus on välja toodud erinevate kupüüride loetelu, kogus ja ka summa. Kassalehe abil on võimalik sularaha kassas üle lugeda selliselt, et seda hiljem ka lihtne kontrollida oleks.

  Sidudes jaemüügi teiste NOOM majandustarkvara moodulitega, saate edukalt juhtida kogu oma kaubandusettevõtte tööd. Näiteks saate jälgida eri filiaalide tööd, planeerida laoarvestust, teha raamatupidamist, edastada klientidele sooduspakkumisi, korraldada sooduskampaaniaid ja teha põhjalikke aruandeid.

  Kassatarkvara_kassaprogramm_POS
  Astro Baltics pakub laia valikut erinevaid kassaseadmeid. Varustame kassaseadmetega enamus Eesti apteeke ja kütusetanklaid ning paljusid jaemüügiga tegelevaid ettevõtteid.

  KASSARIISTVARA

  Astro Baltics pakub laia valikut erinevaid kassaseadmeid. Meie kassasüsteemid on kasutusel enamikus Eesti apteekides ja kütusetanklates. Lisaks varustame kassaseadmetega paljusid jaemüügiga tegelevaid ettevõtteid. Pikaajaline kogemus kassasüsteemidega võimaldab meil pakkuda vastupidavaid ja kvaliteetseid seadmeid ning teostada professionaalset hooldust.

  Kassasüsteemi riistvara standardkomplekt sisaldab:

  • Kompaktne kassaarvuti, puutetundlik ekraan
  • Hiir ja klaviatuur
  • Kassaprinter ja -sahtel
  • UPS ehk katkematu toite allikas

  Lisaks standardkomplektile leiate Astro Balticsist kvaliteetset kassariistvara tuntud tegijatelt nagu Elo, Epson, Zebra, Colormetrics:

  • Makseterminal
  • Kaardilugeja
  • Hinnapüstol
  • Kliendiekraan
  • Kassamonitor
  • Triipkoodilugeja
  • Kassakaal
  • Eurodetektor

  KOMPAKT-
  KASSAD

  Kompaktkassat eristab tavapärasest kassalahendustest selle riistvaraline integreeritus: omavahel on seotud puutetundlik ekraan ning võimas kassaarvuti. Olenevalt tootjast võib kompaktkassa komplekti kuuluda ka näiteks tšekiprinter ning ribakoodilugeja.

  Integreeritus tagab siinkohal tavapärasest ergonoomilisema ning kompaktsema lahenduse, kus suurt tähelepanu on pööratud toote kujundusele. Kompaktkassadest pakume kvaliteetseid Elo, HP ning Colormetricsi tooteid.

  • Kompaktkassa
  • Võimas kassaarvuti
  • Kompaktne lahendus
  • Integratsioon
  • Elo, HP, Colormetrics

  NOOM
  POS

  Astro Balticsi pikaajaline kogemus kassasüsteemidega tagab paindlikkuse ja mitmekesise funktsionaalsuse. NOOM POS (point of sale) lahendusi on arendatud aastast 1998. Meie kassasüsteemid pakuvad laialdasi võimalusi.

  Näiteks on toetatud järgmised tegevused:

  • Toodete skaneerimine
  • Kliendikaardi registreerimine
  • Allahindluste saatmine
  • Aruannete genereerimine
  • Eri maksevahendid (sularaha, panga- ja kliendikaardid, mobiilsed maksed)
  • Lihtne kasutajaliides kaupade/teenuste müügiks ja laohalduseks

  KIIRELT MÜÜMA

  Pakume kasutusrendi korras moodsat kassasüsteemi terviklahendust, mis on sobilik igas suuruses ettevõtetele. Oleme paigaldanud kassasüsteeme vastavalt klientide vajadustele juba aastast 1998.

  TOITLUSTUS

  Gustavi kohvikud on Eesti toidumaailma trendiloojad, mis pakuvad igasse päeva killukese luksust. Eesti armastatuimal koogibrändil aitab pakkuda kvaliteetset ja hoolivat klienditeenindust NOOM majandustarkvara.

  Gustav Cafe OÜ kasutab kohvikutes Astro Balticsi kaasaegseid kassasüsteeme, finantshaldust ja müügitarkvara, mis võimaldab lisaks kassamüügile hallata ladu, kaupasid, dokumente ning kliendikaarte.

  JAEKAUPLUSED

  Megafort OÜ on 1999. aastal asutatud ettevõte, mille peamiseks tegevusvaldkonnaks on jae- ja hulgikaubandus. Eelnimetatud osaühing opereerib Eesti suurimat juveeli- ja kellakaupluste ketti – Goldtime.

  Goldtime esinduspoed kasutavad Astro Balticsi kassasüsteeme ning NOOM müügitarkvara, mis võimaldab lisaks kassamüügile hallata ladu, kaupu, dokumente, sooduskampaaniaid ning kinkekaarte.

  Kassaprogramm_POS_2

  MUUSEUMID

  Pea 100-aastase ajalooga Eesti Tervishoiu Muuseum on viimastel aastatel oluliselt suurendanud oma IT võimekust, võttes kasutusele Astro Balticsi muuseumitele arendatud NOOM müügitarkvara.

  Lisaks tarkvarale on kasutusel moodsad kassa- ja piletisüsteemid, mis on integreeritud spetsiaalselt arendatud NOOM majandustarkvaraga.

  Kassasüsteem_kassaprogramm_POS_3

  TEENINDUS

  Visit Estonia kaubamärgi all tegutsevad turismiinfokeskused Tartus, Valgas, Otepääl ja mujal üle Eesti kasutavad Astro Balticsi tarkvaralahendusi.

  Lisaks tarkvarale on infokeskustes kasutusel ka moodsad kassa- ja piletisüsteemid, mis on integreeritud spetsiaalselt arendatud NOOM majandustarkvaraga.

  CLOUDICS KAUBANDUS

  Cloudics on uus haldus- ning makselahendus, mis pakub mugavat ja kiiret tankimisvõimalust, kaupade ettetellimise ning 100% iseseisva ostlemise ehk nutipoodlemise funktsionaalsust.

  Cloudicsi kaubanduslahendused. Ettetellimine ja nutipoodlemine.

  ETTETELLIMINE

  Cloudicsi ettetellimise funktsionaalsuse väljaarendamisel on arvestatud pandeemia ajal kujunenud nõudlusega ettetellimise ning müügiprotsesside automatiseerimise järele.

  Cloudicsiga saate mugavalt kõik vajalikud kaubad ette tellida. Lisaks on see keskkonnasõbralik kuna kogu ostuprotsess on täielikult plastiku- ja paberivaba.

  NUTIPOODLEMINE

  Nutipoodlemine tähendab täielikult automatiseeritud ostuprotsessi. Piltlikult võib öelda, et nutipoodlemine on järgmine samm iseteeninduskassast.

  Cloudicsi nutipoodlemise innovatsioon peitub selles, et mobiilirakenduse kasutajad saavad läbida kogu ostuprotsessi ilma klienditeenindaja või iseteeninduslahenduse abita.

  ISETEENINDUS
  KASSA

  Teenindusprotsessi efektiivsemaks muutmiseks on suur hulk ettevõtteid leidnud lahenduse iseteeninduskassadest, mis aitavad tagada kiire, mugava ja kulutasuva klienditeeninduse. Astro Balticsi tootevalikust leiab mitu erinevat iseteeninduslikku lahendust nii jaekauplustele, selvepesulatele, hotellidele kui ka tanklatele.

  Integratsioon majandustarkvaraga muudab raamatupidamisdokumentide edastamise efektiivsemaks, tipptunni järjekorrad vähenevad ning klientide rahulolu suureneb.

  Registreeri tasuta konsultatsioonile

  Kui soovid viia oma ettevõtte uuele tasemele, siis võta meiega ühendust. Aitame disainida, arendada ja juurutada ettevõtte digitaalseid äriprotsesse.