fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

apteegitarkvara_noom_apteegiversioon

E-TERVISHOID

NOOM apteegiversioon on spetsiaalselt apteekide tarbeks loodud, NOOM majandustarkvaral põhinev erilahendus. Tarkvara arendamisel on eesmärgiks apteegi kõikide töölõikude automatiseerimine.

NOOM apteegiversiooni kasutavad kõik suuremad Eesti apteegiketid. Tänaseks on meie tarkvara kasutusel rohkem kui 460 apteegis üle terve Eesti ning lisaks on võimalik liidestada tarkvaralahendus mugavalt teiste NOOMi moodulitega.

ISETEENINDUS-
LAHENDUSED

Astro Baltics arendas koostöös Apteekide Infotehnoloogiaga välja esimese Eesti apteekidele suunatud iseteeninduskassa lahenduse, mida saab kasutada T1 kaubanduskeskuses Apotheka Beauty kaupluses.

Iseteeninduskassa on teadlikule ja kiire elutempoga kliendile mugav võimalus maksmiseks. Tänapäevane kassalahendus mitte ainult ei muuda kliendi elu lihtsamaks, vaid võimaldab kauplusel efektiivselt teenindada rohkem inimesi.

Apteegi iseteeninduskassaga saab skaneerida tooteid, registreerida kliendikaarti, rakendada allahindlusi, koguda boonusraha ja valida eri makseviiside vahel.

  • Iseteeninduskassa
  • Mugav ja kiire lahendus
  • Eri makseviisid
apteegi_iseteeninduskassa

TEHTUD TÖÖD

NOOM apteegiversioon on terviklahendus, mille abil saab siduda üheks apteegi sise protsessid, tagada informatsiooni terviklikkuse ning tagada andmete seosed ja turvalisuse.

apteegitarkvara_apteegiversioon_riistvara

Riistvara

Astro Baltics pakub apteekidele lisaks vajalikule tarkvarale ka terviklikku riistvaralahendust.

Pikaajaline kogemus kassasüsteemidega võimaldab meil pakkuda vastupidavaid ja kvaliteetseid seadmeid ning teostada professionaalset hooldust.

apteegiversioon_2_terminal

Laialt kasutatud

NOOMi e-tervishoiu ehk apteegiversiooni kasutavad kõik suuremad Eesti apteegiketid: Apotheka, Südame Apteek, Koduapteek, Terve Pere Apteek, Farmacia, Benu.

Apteegid_üle_Eesti_apteegiversioon_apteegitarkvara

460 apteeki

Tänaseks on NOOM majandustarkvara apteegiversioon kasutusel rohkem kui 460 apteegis üle terve Eesti.

apteegiversioon_e_tervishoid_apotheka

Tarkvara

NOOM majandustarkvara suureks eeliseks on apteegiversiooni (e-tervishoid) olemasolu koos raamatupidamisega ühes tarkvaras.

Tänu modulaarsele ülesehitusele on võimalik kasutusele võtta lisamooduleid, näiteks müügitarkvara, kliendihaldustarkvara või palga- ja personalitarkvara.

Registreeri tasuta konsultatsioonile

Kui soovid viia oma ettevõtte uuele tasemele, siis võta meiega ühendust. Aitame disainida, arendada ja juurutada ettevõtte digitaalseid äriprotsesse.