fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

IT-SEADMED

Astro Baltics pakub oma klientidele laias valikus kvaliteetseid IT-seadmeid vastavalt tegevusvaldkonnale. Omame kontoritehnika ning tööstusseadmete müügi- ja hoolduskogemust aastast 1998.

Meie tootevalikust leiad kõik vajaliku: arvutid, ekraanid, skännerid, tahvlid, etiketiprinterid, andurid ja teised kontori või tootmislahendustesse mõeldud IT-seadmed populaarsetelt brändidelt nagu Zebra, Getac, Datalogic.

Pakume kvaliteetset hooldus- ja monitoorimisteenust kontoriseadmetele ning omame ka pikaajalist kogemust tarkvara liidestamisel tööstusseadmetega.

KONTORISSE

Pakume teie ettevõttele innovatiivset ja terviklikku kontoriseadmetest koosnevat IT-taristut. Tagame töökindluse ja stabiilsuse kvaliteetsete seadmete ja regulaarse hoolduse abil.

IT_seadmed_tööstusarvutid_kontoritehnika

Arvutid

Astro Baltics varustab teie ettevõtet ajakohase kontoritehnikaga. Pakume oma kliendile ainult kvaliteetseid kontoriseadmeid meie pikaajalistelt partneritelt nagu Lenovo, HP, DELL, Fujitsu, Cisco, MikroTik ja teised tuntud brändid. Meie valikust leiad kontoriarvuteid, sülearvuteid kui ka tahvelarvuteid.

Paigaldame vaid heade tehniliste parameetritega ja vastupidavat kontoritehnikat, mis vastab teie vajadustele.

Kontoritehnika_monitorid_IT_seadmed

Monitorid

Monitorid on tänapäevastes töökeskkondades asendamatud tööriistad. Seda ka sülearvuti omanikele. Monitor peab olema ergonoomiline ja hoidma silmi.

Väga levinud ja mugav lahendus on kahe ekraaniga töötamine: see tõstab sinu ettevõtte tööjõudlust kuni kolmandiku võrra.

Astro Baltics pakub laias valikus monitore vastavalt teie soovidele meie pikaajalistelt partneritelt nagu DELL, HP, Lenovo ja Fujitsu.

Serverid

Astro Baltics on tegelenud erinevate serverlahenduste ja võrguseadmete paigalduse ning hooldusega alates 1998. aastast. Me pakume oma klientidele ainult kvaliteetseid sideseadmeid ja serverlahendusi.

Komplekteerime serveri personaalselt kliendi vajadustele vastavalt ja aitame süsteemi integreerimisel ja hooldamisel.

Muu kontoritehnika

Teie ettevõtte efektiivseks ja stabiilseks igapäevaseks tegutsemiseks pakume lisaks arvutitele, monitoridele ja serveritele ka muud vajalikku kontoritehnikat.

Printerid, skännerid, infoekraanid, kohtvõrguseadmed, tahvlid, nutitelefonid ja palju muud.

KASSASÜSTEEMID

Astro Balticsi pikaajaline kogemus kassasüsteemidega võimaldab meil pakkuda vastupidavaid ja kvaliteetseid seadmeid ning teostada professionaalset hooldust. NOOM POS lahendusi on arendatud aastast 1998. Suur kogemuste pagas annab meile teadmised ja oskused, et luua kiireid, mugavaid ja lihtsasti kasutatavaid kassasüsteeme tuginedes kliendi vajadustele.

Varustame kassaseadmetega enamikku Eesti apteeke ja kütusetanklaid ning paljusid jaemüügiga tegelevaid ettevõtteid.

TÖÖSTUSELE

Astro Baltics pakub IT-seadmeid ka kõige nõudlikumale tööstusele, kus seadmete kasutaminetoimub tavapärasest keerukamas keskkonnas. Paneme IT-seadmed parimal moel teie ettevõtte äriprotsesside jaoks tööle.

Getac_tööstusarvuti_tööstustehnika

Arvutid

Meie tootevalikust leiate ka spetsiaalsed eritingimustesse disainitud tööstusarvuteid. Valikus on seadmed, mida on mugav kasutada ametikohtadel, kus toimub pidev liikumine ja töötingimused on tavaoludest ekstreemsemad.

Näiteks tolm, sademeteoht, temperatuuride kõikumine, vibratsioon või põrutusoht.

Tootmisetahvelarvuti_tööstusarvuti

Tahvelarvutid

Meilt leiate põrutus- ja keskkonnakindlaid tahvelarvuteid. Valikus on ka kaks ühes mobiilseid lahendusi, kus arvuti ekraani on võimalik klaviatuurist eemaldada ja kasutada seda tahvelarvutina.

Pakume vaid kvaliteetseid Getaci seadmeid, mis on disainitud valdkonna eripäradele mõeldes.

Tööstusandurid_tootmisandurid_andurid

Andurid

Koguge oma tootmisprotsesside kohta andmeid ja analüüsige neid. Kõik vajalikud andurid teie tööstuse digitaliseerimiseks ja automatiseerimiseks.

Erinevate andurite paigaldamine tootmisesse annab võimaluse saada tootmistagasisidet, saada reaalajas ülevaade protsessidest ja koostada aruandeid.

Tööstusprinter_tootmisprinter_skänner

Printerid ja Skännerid

Meie tootevalikust leiad kulutasuvad ja töökindlaid tööstusprinterid ja skännerid, mis on mõeldud spetsiifiliselt tootmisettevõtetes kasutamiseks.

Tööstusskännerid reprodutseerivad teravaid ja täpseid kujutisi. Tootmiskeskkonda mõeldud printerid prindivad vastupidavaid ja kvaliteetseid kleebised ning kvaliteetseid silte.

IT-SEADMETE HOOLDUS

Astro Baltics teostab vajadusel kõigile IT-seadmetele hooldust ning oleme alati valmis operatiivselt reageerima igale kliendi väljakutsele. 

  • IT-seadmete hooldus
  • Kontoriseadmed
  • Tööstusseadmed

Hooldame ja monitoorime teie kontori- ja tööstusseadmeid ning lahendame operatiivselt rikked ja häired. Hoolitseme selle eest, et teie IT-taristu töötaks probleemideta.

Kiire teeninduse ja stabiilse vigade kõrvaldamise tagamiseks sõlmime hoolduslepinguid, millega garanteerime teie kontori- ja tööstusseadmete efektiivse töö. Uuendame ja hoiame korras teie seadmed, lahendame IT-probleemid ning hoiame töös kogu teie IT infrastruktuuri. Kontrollime operatsioonisüsteemi tööd ja uuendusi; ajakohastame viirusetõrje ja turvatarkvara ning kontrollime varundamistarkvara toimimist. Vajadusel teeme ka tehnilise auditi.

Lisaks pakume oma lepingulistele klientidele erinevaid lisasoodustusi.

IT-SEADMETE HOOLDUS

Astro Baltics pakub kontori- ja tööstusseadmete hooldusteenuseid, et tagada teie IT-taristu tõrgeteta toimimise. Meie hoolduslepingud kindlustavad seadmete regulaarse hoolduse ja monitoorimise ning rikete kiire lahendamise. Lisaks pakume võimalust teostada tehnilist auditit kogu IT-infrastruktuurile.

Kontori- ja kassaarvuti

130€

KONTORIARVUTI
BAASPAKETT

Arvuti esmase tehnilise seisukorra hinnang – kontori töökoht
Jahutussüsteemi kontroll ja tolmuhooldus
Arvuti üldine puhastus seest ja väljast
Operatsioonisüsteemi hooldus

ALATES
170€

KONTORIARVUTI
TÄISPAKETT

Sisaldab alates 3.5 tundi töid arvuti kohta

Arvutis kasutatavate programmide koostöötamise probleemide analüüs
Diagnostika ja op.süsteemi optimeerimine
Raport teostatud tööde ja tehnilise seiskorra kohta
Soovitused arvuti täiendamiseks – varuosad

KASSA JA ISETEENINDUSKASSA
HOOLDUSPAKETT

Sisaldab min. 3.5 tundi töid kassaarvuti kohta

Arvuti esmase tehnilise seisukorra hinnang – kassa töökoht
Jahutussüsteemi kontroll ja tolmuhooldus
Arvuti üldine puhastus seest ja väljast
Operatsioonisüsteemi hooldus

Võrgulahendused ja server

ARVUTIVÕRGU

HOOLDUSTÖÖDE
PAKETT

Hooldustööde paketi eelduseks on arvutivõrgu kaardistus
Võrguseadmete häälestuse kontroll, tarkvara uuendamine
Wi-Fi, 4G/5G võrguseadmete tarkvara ja turvaseadistuste kontroll
Tulemüüri häälestuse kontroll ja uuendamine, VPN tunnelite kontroll

SERVERI

HOOLDUSTÖÖDE
PAKETT

Paketi maksumus selgub kaardistuse tulemusena

Hooldustööde paketi eelduseks on serveri kaardistus
Serveri operatsioonisüsteemi, tarkvara ja teenuste uuendamine, optimeerimine
Kettamassiivi test ja kasutusel andmemahu ülevaatus, vanade andmete kustutamine/arhiveerimine
Failide ja kataloogide kasutusõiguste auditeerimine ja vajadusel muutmine

Registreeri tasuta konsultatsioonile

Kui soovid viia oma ettevõtte uuele tasemele, siis võta meiega ühendust. Aitame disainida, arendada ja juurutada ettevõtte digitaalseid äriprotsesse.

    KONTAKT