fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

SPORDIKLUBI
LAHENDUSED

Eestis arendatud NOOM majandustarkvara aitab teil edukalt hallata kõiki teie spordiklubi protsesse. Kõik on terviklikult ühes tarkvaras.

Efektiivne jaemüük: piletid, kaubad, mitmekorrapääsmed ja kinkekaardid nii kohapeal kui ka veebis. Mugav ja paindlik kliendihaldus: treeningute tunniplaan, mis on kuvatud nii veebis kui ka kohapealses infokioskis.

Lisaks online broneeringusüsteem. Spordiklubi tööprotsesse muudavad efektiivsemaks nüüdisaegsed iseteeninduslahendused. Kliendikogemust ja spordiklubi turvalisust parandab ühtne läbipääsusüsteem.

FUNKTSIONAALSUS

Meie loodud lahendus spordiklubidele ei ole eraldiseisev üksus, vaid terviklik majandustarkvara osa. See tähendab, et kogu informatsioon on kättesaadav ühes kohas ja integratsioon teiste süsteemidega on lihtne ja mugav.

symbol_2

Terviklik

Kõik on terviklikult ühes kohas. NOOM tarkvaraga saab teostada jae- ja veebimüük, hallata mugavalt ladusid, treeninguid ja broneerimissüsteemi veebis. Põhjalik aruandlus annab hea ülevaate kogu teie spordiklubi tööst.

Mugavad läbipääsusüsteemid on lihtsasti kasutatavad ning liidestus e-poega tagab sujuva infoliikumise tarkvara ja veebipoe vahel. Lisaks saab arvestada näiteks töötajate palkasid ja kõik vajalik info kajastub reaalajas NOOM raamatupidamistarkvaras.

symbol_4

Klienditugi

Tänu sellele, et Astro Baltics pakub oma klientidele kompleksteenusena nii tarkvara, riistvara kui ka veebilahendusi, on meie klienditoe teenus alati lihtsasti kättesaadav.

NOOMi klienditugi on teie jaoks alati olemas; anname juhiseid kiirelt ja mugavalt ning eesti keeles. Lisavõimalusena pakume ka kasutajatoe teenust 24/7.

symbol_3

Paindlikkus 

NOOM majandustarkvara kasutajad hindavad paindlikkusega kaasnevaid ärieeliseid. Kasutame agiilset arendusmeetodit erilahenduste tegemiseks vastavalt kliendi soovidele.

Areneme koos oma klientidega ja seda juba aastast 1998. Omame väga laia kogemust erinevates valdkondades ja suudame pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi.

symbol_9

Kodumaine

Asjaolu, et tegutseme siinsamas Eestis, annab mitu eelist: läheneme igale kliendile personaalselt ja pakume usaldusväärset teenindust.

Reageerime arendusvajadustele kiirelt, tunneme ettevõtluskeskkondade suundumiusi ja seadusandlusele vastavalt teeme vajalikke muudatusi tarkvaras.

Tagame, et info kõikide muudatuste kohta jõuaks teieni kiirelt ja mugavalt.

BRONEERIMIS-
SÜSTEEM

Planeerija on suurepärane abimees tunniplaanina, treeningruumide haldamisel või treenerite töö planeerimisel. Pärast treeningute sisestamist NOOM tarkvarasse saab neid mugavalt planeerijas hallata. Lahendust on võimalik kasutada nii arvutis kui ka nutiseadmes. Igale treeningule broneerimissüsteemis saab lisada treeneri, osalejate piirarvu, ülemkategooria ja müüdavate kohtade arvu, seadistada ootejärjekorda ja palju muud.

Treeninguid on võimalik planeerijasse lisada nii ühekordsete sündmustena (nt ühekordne proovitrenn) või levinumalt korduvsündmusena (iganädalased kindlad trennid). NOOMi sisestatud planeerija struktuur on aluseks ka veebi tunniplaani vaatele.

Broneerimissüsteemi on võimalik kuvada nii päeva, nädala kui ka kuu kaupa.

 • Broneerimissüsteem
 • Treeningute haldamine
 • Planeerija

ONLINE
TUNNIPLAAN

Kohandame broneerimissüsteemi teie spordiklubi vajaduste ja eripärade järgi. Broneerimissüsteem ning tunniplaan on nähtavad ja muudetavad ka onlines. Standardselt on tunniplaan nähtav kõigile teie lehe külastajatele, kuid selle võib kuvama panna ka alles pärast sisselogimist. Tunniplaan kuvab päeva nädala või kuu kaupa kõiki treeninguid, treenereid, ruume ja muud kliendile olulist informatsiooni.

Lisada saab eritingimusi registreerunud kasutajatele. Näiteks saab liitunud kasutaja rohkem infot treeningute kohta, tühistada broneeringuid, liituda ootejärjekorraga, muuta oma andmeid ja palju muud.

 • Online – broneerimissüsteem
 • Spordiklubi tunniplaan
 • Broneeringud veebis

KLIENDIHALDUS

Meie spordiklubile mõeldud tarkvara lahendus garanteerib teile tervikliku kliendihalduse. Kiire klienditeenindus, mugavad iseteeninduslahendused ning töökindlad läbipääsusüsteemid tagavad klientide rahulolu.

Spordiklubi külastajal on võimalik end registreerida kohapeal või veebilehel. Kliendi liitumisel veebis genereeritakse talle krüpteeritud parool, mis saadetakse tema meilile. Pileti või pääsme ostmisel seostatakse see automaatselt isikuga.

Võimalik on eristada püsikliente ja eri treeninggruppide kliente. Lisada saab treeningpuhkusi, saata automaatseid meeldetuletusi pääsmete aegumise korral või parimaid pakkumisi uudiskirjadena.

 • Registreerimine
 • Püsikliendid
 • Uudiskirjad

PÄÄSMED

NOOM tarkvara annab efektiivse võimaluse pääsmete müügiks. Terviklik komplekt tarkvarast ja riistvarast tähendab seda, et saate müüa kaupasid nii kohapeal kui ka veebis: kuukaardid, piletid, mitmekorrapääsmed, kinkekaardid jne.

Pääsmete ja kaupade müügihalduse teeb mugavaks asjaolu, et kõik kaubad kuvatakse NOOM tarkvara funktsionaalsest kaubatabelist. Tabelist on võimalik mugavalt jälgida kõiki tehinguid, lisaks näiteks pääsmete kehtivust, kasutuskordade jääki ning kinkekaartide väärtust.

 • Mitmekorrakaardid
 • Kinkekaardid
 • Pääsmed

ISETEENINDUS-
LAHENDUSED

Selleks et muuta spordiklubide teenindusprotsess efektiivsemaks ja kiiremaks, oleme välja töötanud erinevaid lahendusi, mõeldes kiirele iseteenindusele.

Astro Balticsi tootevalikust leiab mitu iseteeninduslikku lahendust: iseteeninduskassad, piletimüügilahendused ja erinevad infokioskid.

Iseteeninduskassa aitab tagada spordiklubi klientidele mugava ja kulutasuva teeninduse. Infokiosk on suurepäraseks abimeheks, et jagada informatsiooni klientidele, koguda olulist tagasisidet või tutvustada reklaammaterjale.

 • Iseteeninduskassa
 • Infokiosk
 • Piletimüük

LÄBIPÄÄSU-
SÜSTEEMID

Integreerides oma spordiklubi tänapäevaste läbipääsusüsteemidega, suurendate turvalisust ning hoiate kokku tööjõukuludelt.

Moodsad läbipääsulahendused on mugavad ning neid on lihtne paigaldada. Süsteem registreerib kõik liikumised andmebaasi ning võimaldab hiljem genereerida läbipääsusündmuste aruande. Näiteks on võimalik jälgida teie spordiklubi külastatavuse statistikat.

Selleks et pakkuda oma klientidele terviklikke ja paindlikke läbipääsusüsteeme, teeb Astro Baltics koostööd Eesti hinnatuimate valveseadmete ja -süsteemide pakkujatega.

 • Läbipääsusüsteemid
 • Turvalisus
 • Aruanded

Registreeri tasuta konsultatsioonile

Kui soovid viia oma ettevõtte uuele tasemele, siis võta meiega ühendust. Aitame disainida, arendada ja juurutada ettevõtte digitaalseid äriprotsesse.