• Eesti

Peresõbralik tööandja

Autor:  Arno Mikkor

Peresõbraliku tööandja märgise programm on suunanud Astro Balticsit saama veel paremaks ja töötajasõbralikumaks ettevõtteks kui varem. Oleme väga õnnelikud oma saavutuste üle, sest oleme teinud väga palju tööd ja pingutanud.

Oleme iga päev väga suure osa oma ajast koos ja toimime kui üks suur pere. Seetõttu oleme seadnud sihiks, et meie inimesed tunneksid end tööl sama hästi kui kodus. Võimaldame oma töötajatele paindlikku tööaega ja  kaugtööd.  Meile on oluline, et meie inimestel läheks hästi nii kodus kui tööl. Samuti jälgime, et töö- ja vaba aeg oleks tasakaalus. Oleme töötingimustes väga paindlikud ja pakume oma töötajatele igakülgset tuge. 

Meil on väga kokkuhoidev kollektiiv. Töötajad leiavad, et kolleegidel on sarnased väärtushinnangud, mistõttu koostöö toimib väga hästi. Usaldame ja tunnustame üksteist. Oleme panustanud sellesse, et meie ettevõttes toimuks info liikumine kiiresti ja tõhusalt. Ettevõttesisesed tööprotsessid on muudetud efektiivsemaks ja töötajasõbralikumaks nii, et töötajal oleks lihtsam ühendada töö- ja pereelu. 

Viimastel aastatel oleme väga intensiivselt kasvanud ja seetõttu pöörame suurt rõhku juhtide toetamisele ja koolitamisele. Praktiseerime oma ettevõttes coachingut ja mentorlust. Meie inimesed on harjunud võtma suuremat vastutust ja on seetõttu ka rohkem motiveeritud lahenduste läbiviimisel.

Tegeleme igapäevaselt järelkasvu ja karjääriedendamisega. AB akadeemia raames korraldame koolitusi vastavalt meie töötajate soovidele. Meie töötajad on olnud mentorid erinevates õppeasutustes. Teeme koostööd erinevate haridusasutustega ja võtame igal aastal väljaõppesse mitu praktikanti. Samas kasutame ka ise SEB kasvuprogrammi mentorite abi. Tartu linn tunnustas Astro Balticsit Tartu Kutsehariduskeskuse parima koostööpartnerina.  

Loomulikult toimuvad meil toredad ühisüritused igale maitsele, nt käime rabas, kontserdil, kinos, koos sportimas, kultuuri avastamas, puhkamas ja sööme kooki igal võimalusel. 


Autor: Sander Toom