fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

RAAMATUPIDAMIS-
BÜROO

NOOM raamatupidamistarkvara bürooversioonis on võimalik teha raamatupidamist korraga mitmele firmale.

Meie lahendus ei ole ainult raamatupidamisprogramm, vaid osa terviklikust äritarkvarast. Raamatupidamistarkvara kasutavad bürood hindavad tarkvara paindlikkust, terviklikkust ja mugavust. NOOM tarkvara bürooversioon on mõeldud igas suuruses raamatupidamisbüroodele.

FUNKTSIONAALSUS

NOOM finantsarvestuse bürooversioonis on võimalik teha raamatupidamist korraga mitmele firmale.

symbol_8

Automaatsed finantskanded

Finantskanded tekivad raamatupidamisbüroo versioonis automaatselt andmete sisestamise või kinnitamise järel, nende põhjal saab reaalajas ülevaate ettevõttes toimunud tegevustest ja nende tulemustest rahalises vääringus.

Kõik tehingud on omavahel seotud ja lihtsasti jälgitavad. Lisada saab palga ja põhivara kanded vastavatest moodulitest.

symbol_11

Põhjalik aruandlus

NOOMi bürooversioon sisaldab mitut sisseehitatud aruannet, pea- ja päevaraamatut, kontode käibeandmikku (saldoaruanne), bilanssi, kasumiaruannet. Aruannete võtmisel on võimalik metasümbolite abil teha erinevaid päringud, mille tulemusel saab analüüsida andmeid ekraanil või visualiseerida neid mugavalt tabelarvutusprogrammis.

Lisaks on meie finantsarvestuses lihtne ja paindlik finantsaruannete lisamine ja muutmine. Edasiseks andmetöötluseks saab eksportida andmed Excelisse.

Finantssüsteemi haldamine

Finantsarvestuse bürooversioon sisaldab mugavat ja paindlikku ettevõtte finantssüsteemi haldust. Ettevõtte üksuste, projektide või eesmärkide detailsemaks jälgimiseks on võimalik luua kontodele kolm arvestuse tasandit (objekt, kulukoht, eesmärk).

Lisaks lihtsalt seadistatavad kontod ja mugav finantsaasta sulgemine.

symbol_3

Hea
ühenduvus

NOOM raamatupidamisbüroo tarkvara on tuntud oma paindlikkuse ja ühenduvuse poolest.

Tarkvara saab kiirelt ja mugavalt ühendada kõikide raamatupidamises kasutatavate e-lahendustega: Maksu- ja Tolliamet (EMTA), e-arved, CostPocket, SEPA, Pensionkeskus, X-tee jne.

Registreeri tasuta konsultatsioonile

Kui soovid viia oma ettevõtte uuele tasemele, siis võta meiega ühendust. Aitame disainida, arendada ja juurutada ettevõtte digitaalseid äriprotsesse.