fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Kinnisvarahaldus_Korteriühistu_raamatupidamine

KINNISVARA
HALDUS

Kinnisvarahalduseks mõeldud lahendus NOOM raamatupidamistarkvaras võimaldab pidada elu- ja äripindade arvestust ja hallata aruandlust. Lisaks saab ülevaate tulude ja kulude jagunemisest ning hetkeseisust.

Raamatupidaja saab mugavalt arvet pidada ühe kinnisvaraüksuse kaupa. Suurimaks erinevuseks teistest kinnisvarahaldus tarkvaradest on paindlikkus.

NOOMi puhul anname oma klientidele võimaluse kaasa rääkida arendus- ja seadistustöödes. Selliselt saab klient enda käsutusse tema spetsiifikast lähtuva tarkvara, millega saab vajadusel katta ka ettevõtte teisi tööprotsesse.

FUNKTSIONAALSUS

NOOM majandustarkvara on kõige laiema funktsionaalsusega tarkvara kinnisvarahalduseks.

Raamatupidamine

Raamatupidaja saab pidada ühe ühistu alla kuuluvate, eri majade kuluarvestust ja väljastada ühe nupuvajutusega kommunaalarveid.

Lisaks SEPA import (saadaval koos NOOM finantsarvestusega) ja võimalus kulusid jaotada korteri/maja/ühistu tasemel.

Üüriarvestuse andmetest tehakse automaatsed kanded pearaamatusse.


Aruandlus

NOOM kinnisvarahalduses on võimalik hallata elu- ja äripindade aruandeid ning saada ülevaade kulude jagunemisest ja hetkeseisudest.

Integratsioon

Tarkvara on võimalik integreerida targa kodu lahendustega. Mõne nupuvajutusega on võimalik maja või terve ühistu korterite näidud võtta ja Exceli faili importida.

Lisaks seadistame vajalikke arvutusvalemeid vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele.

Kodumaine

Asjaolu, et tegutseme siinsamas Eestis, annab mitu eelist: läheneme igale kliendile personaalselt ja pakume usaldusväärset teenindust. Kommunikatsioon meie ja kliendi vahel on kiire ja mugav.

Kodumaine tasuta klienditugi E – R 09.00 – 17.00.

Registreeri tasuta konsultatsioonile

Kui soovid viia oma ettevõtte uuele tasemele, siis võta meiega ühendust. Aitame disainida, arendada ja juurutada ettevõtte digitaalseid äriprotsesse.