fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

5 majandustarkvara trendi aastast 2020, mida jälgida ka 2021. aastal.

5 majandustarkvara trendi aastast 2020

Aasta 2020 oli ettevõtetele sõit Ameerika mägedel. Organisatsioonid olid sunnitud töötama välja kaugtöö süsteemid, katkesid tarneahelad, toorainehinnad kõikusid ning tööjõupuuduse probleemid kummitasid organisatsioone üle kogu maailma.

Suurele osale ettevõtetest pakkus leevendust majandustarkvara abil optimeerimine, mis muutis ülesannete lahendamise lihtsamaks.

1. Agiilne majandustarkvara, mis toetab agiilset ettevõtet

Enamikelt ettevõtetelt küsitakse täna, et kas nad on agiilsed? Selleks, et olla kiire, paindlik ja kohanev tuleb liikuda edasi ka vastava tarkvaraga. Agiilne ERP toetab terviklikult erinevate funktsionaalsuste koostööd. Ühiselt ligipääsetav andmebaas, paindlikud funktsioonid ja terviklik ülevaade – tulemuseks on protsesside kiirendamine, tööprobleemide ennetamine ja ülevaatlik tööprotsesside haldus.

2. Kliendikeskne majandustarkvara

Tänu digitaliseerimisele on ärimaastik pidevas muutumises. Erinevad veebiplatvormid jõuavad otse oma klientideni, suhtlevad nendega ja tulemuseks on hea ülevaade teenuste ja toodete kohta. Kliendihaldus omastab aina suuremat tähtsust. Majandustarkvara mängib omakorda olulist rolli tugevdades sidet ettevõtte ja kliendi vahel. Eesmärgiks on vähendada reageerimisaega, anda kiireid märguandeid läbi teavituste ja parandada klientide rahulolu.

3. Turunduse optimeerimine läbi majandustarkvara

Organisatsioonide eesmärgiks on läbi turunduse optimeerimise saada maksimaalselt kasu. ERP süsteem on selles aspektis oluliseks abimeheks. Kogudes andmeid ja nähes reaalajas ülevaadet on võimalik oma kliente ja nende eelistusi kiirelt tundma õppida.

Paljud ettevõtted ei mõista veel väärtust, mis peitub müügi- ja kliendiandmete taga. Müük läbi ristturunduse, sarnaste toodete soovitused juba olemasolevatele klientidele või demograafilised ühisjooned uute klientide leidmiseks. Selleks, et ära kasutada trende, peab majandustarkvara kui süsteem aitama andmetöötlusega.

4. Veebipõhine planeerimine ja ülevaade nutiseadmetes

Me elame ajastul, kus info peab olema koheselt ja nutikalt kättesaadav. Tulenevalt sellest on muutumas kohustuslikuks võimaluseks info sisestamine ja nägemine koheselt. Näiteks läbi veebibrauseri. Tulemuseks on paindlik ligipääs informatsioonile, kiire kommunikatsioon ja efektiivsem probleemide lahendamine.

5. Personaalsed funktsionaalsused

Isikupärastatud majandustarkvara funktsionaalsused on olulisemad kui eales varem. ERP süsteemidel peavad olema isikupärastatud funktsioonid, mis vastavad ettevõtte konkreetsetele vajadustele. Alternatiividena on kasutusel vastavalt tööstusharudele loodud mallid. Kohandatud majandustarkvara eeliseks on ka tarbetute funktsioonide eemaldamine, mis teeb tarkvaraga kasutuse lihtsamaks ning igapäeva töö kiiremaks ja mugavamaks.

Kokkuvõtteks:

ERP süsteemid on oma algusaegadest tulnud pika tee ja tänu sellele on oluline hoida silm peal olulistel majandustarkvara uuendustel ja funktsionaalsustel.

2020. aasta näitas, et innovatsioon on kasvu võti ja praegused trendid viitavad organisatsioonide soovile sellest osa saada. Ettevõtte eesmärgiks peaks olema ressursside täielik kasutamine, seisakute puudumine ja üleüldine parem protsesside optimeerimine. NOOM tipptasemel funktsioonid aitavad teie organisatsiooni digitaliseerida.

NOOM majandustarkvara on paindlikult tänase ettevõtja jaoks ja terviklikult tulevasele ettevõtjale.

Vaata rohkem astrobaltics.eu või võta meiega ühendust:

info@astrobaltics.eu

+372 628 0000