• Eesti
  • English

Kviitungid ja tšekid digitaalselt NOOMi

NOOM 2.0 kliendid, kes kasutavad e-arvete impordiks Omnivat, saavad CostPocket mobiilirakenduse abil digitaliseerida kõik paberdokumendid (kviitungid, tšekid, pdf-arved). Dokumente saab mugavalt NOOMi laadida ning töödelda nagu e-arvetena saadetud kuludokumente. CostPocketiga tehtud pilt dokumendist lisatakse dokumendi manusesse.

Kuidas kasutada?

Laadige oma mobiiltelefoni Google playst või App Storest CostPocket rakendus ja muutke sisestamistöö mugavaks. CostPocket arhiveerib elektrooniliselt algdokumendid, mida saab igal ajal uuesti vaadata. 5 dokumendi digitaliseerimine kuus ettevõtte kohta on tasuta, mis annab hea võimaluse proovida uut raamatupidamistöö automatiseerimise võimalust.

CostPocketi hinnastamise kohta saab lugeda https://costpocket.com/et/hind

8. Kütuseturu Aastakonverents

Juba kaheksandat korda toimunud kütuseturu aastakonverents keskendus lähitulevikule, ehk mis saab edasi, millised on võimalused ja milliseid valikud on meie kütusemüüjatel? Astro Baltics tegi ka konverentsil ettekande teemal „Makselahenduste innovatsioon kütuseturul“. Panime end seekord kütusetankla omaniku kingadesse ja rääkisime makselahendustest tingitud valudest, kuidas saaks neid lahendada ja milline on makselahenduste tulevik.


Loe pikemalt: https://www.logistikauudised.ee/uudised/2020/09/23/galerii-8-kutuseturu-aastakonverents

Foto: Raul Mee, 8. Kütuseturu Aastakonverents

Astro Baltics võitis SEB kasvuprogrammi 7. lennu

Möödunud reedel oli pidulik ja ideerohke SEB Kasvuprogrammi lõpuüritus, kus finaali valitud ettevõtted esitlesid oma ambitsioonikaid äriideid.

Hea meel on teada anda, et pool aastat pingutamist tasus ära. Lisaks suurepärasele kogemusele ja uutele teadmistele suutsime võita SEB kasvuprogrammi 7. lennu!

Kuidas oma ettevõtte ambitsioonikas äriidee teostada ja uusi kasvumudeleid leida? Vaata lisa www.seb.ee/kasvuprogramm

Cloudics live Terminal Oil

Nüüdsest maksad kontaktivabalt ja tangid mobiiliga Terminal Oili Raadi ja Saverna tanklates! Mis tähendab ka seda, et ühtegi pangakaarti ega sularaha ei pea enam kaasas kandma! Lahenduse kasutamiseks ei ole vaja teha muud, kui laadida alla Google Play või App Storest Cloudicsi rakendus, lisada sinna oma pangakaart ja maksta kütuse eest ilma autost väljumata!

Astro Baltics läheb juulis kollektiivpuhkusele

Oleme viimastel suvedel jälginud AB kõnekeskuse kõnedevoogu ja saanud kinnitust, et juulis on nõudlus teenuste järele minimaalne. Sel aastal puhkab AB kollektiiv koos oma klientidega 20. juulist kuni 9. augustini. Kollektiivpuhkuse ajal jätkab klientide teenindamist väike valverühm, kes tagab teeninduse eelkõige lepingulistel klientidel.

Juuli teises pooles abivajajatele lihtne soovitus: võimalik, et tuleb varuda kannatust, kuid abi on olemas! Kontaktid on tuttavad ja kõnekeskus ootab Klientide kõnesid numbril +372 628 0000 või e-posti teel info@noom.ee. Soovime Teile kaunist suve!

Astro Balticsi ja Tartu KHK koostööna valmis interaktiivne infotahvel!

“Infotahvel tutvustab koolis õpetatavaid IT-erialasid ja jagab osakonna infot, ent siit võib leida ka õpilaste töid ja edulugusid või piiluda, mis parasjagu lõunamenüüs on. “

Meeskonnatöö ja projektijuhtimise ainest alanud ettevõtmise algus ja lõpp jäid erinevatesse õppeaastatesse ning selles said kaasa lüüa mitme õpperühma õpilased. „Soovisime oma meeskonnaga võtta ette kasutajakogemuse disainiga seotud projekti. Osakonna poolt välja pakutud infotahvli mõte sai õpilaste seas positiivset tagasisidet, mille põhjal asusime tegutsema,“ selgitab projekti vedanud KD18 õpilane Saskia Baltin.  Esmalt loodi tahvlile paberprototüüp, mida testiti ning seejärel valmis juba koodis kirjutatud prototüüp. Sügisel loodi tootedisaini ja -arenduse ainete raames tahvlile disain ning alates oktoobrist on arendusmeeskond tegelenud infotahvli välja arendamisega.


Loe lähemalt: https://khk.ee/opilaste-ja-ettevotte-koostoost-sundis-interaktiivne-infotahvel/

Mobiilne kaubamaja kliendi telefonis

Täna on tekkinud olukord, kus paljud kaupmehed on pidanud oma tavapärase äritegevuse ümber kohandama ning leidma uusi nutikaid võimalusi klientideni jõudmiseks.

Sellest tulenevalt alustasime 2020. a veebruaris kõikidele majandustarkvara NOOM kasutavatele kaupmeestele ja nende klientidele mõeldud ettetellimise ja mobiilse kassa funktsionaalsust pakkuva mobiilirakenduse arendust.

Valmiv rakendus on Astro Balticsi poolt pikalt arendatud Cloudicsi-nimelise pilvepõhise makse- ja juhtimislahenduse lisaarendus. Rakendust saavad kasutada kõikide valdkondade kaupmehed, kes kasutavad täna NOOMi majandustarkvara, näiteks tanklapoed, apteegid, toitlustusasutused, tarbekauplused jne.

See annab lõpptarbijatele võimaluse sooritada igapäevaseid oste ühest rakendusest ja kõigi liitunud ettevõtete toodete hulgast.


Täpsema informatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust!

sTARTUp Day 2020

29 – 31. jaanuaril osalesime Baltikumi suurimal ettevõtlusfestivalil, mis toimub meie kodulinnas Tartus. sTARTUp Day toob kokku idufirmad, ettevõtjad, investorid ja üliõpilased. Ürituse eesmärk on ühendada ettvõtjaid ja tähistada ettevõtlust nutikas Tartu linnas.

Tallinnas avati Baltikumi esimene kapsel-hostel

Tallinnas avati Eesti esimene kapsel-hostel, mis on täielikult iseteeninduslik ja ainuke kogu Baltikumis.

Kogu projektis mängisid suurt rolli ka Astro Balticsi lahendused. Meie ülesanne oli luua iseteeninduskiosk, kus kliendid saavad tubasid broneerida ja ka nende eest tasuda. Lisaks on kogu broneerimissüsteem liidestatud ka meie NOOM Majandustarkvaraga.

Aitäh Capsule Hostels Tallinn põneva projekti eest!


Loe täpsemalt: https://tarbija24.postimees.ee/6885619/tallinnas-avati-eesti-esimene-kapsel-hostel

Head uut aastat!

Astro Baltics soovib oma klientidele ja partneritele head ja õnnerohket uut aastat!