sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_station_eng-test-new

IT-HOOLDUSTÖÖD: 16.06

Teadaanne: 16.06 kell 01.00 – 03.30 toimuvad it-hooldustööd!

Loe rohkem
NOOM laotarkvara. Cloudics Laomees: sinu mobiilne samm laohalduses!

Cloudicsi Laomees: sinu mobiilne samm laohalduses

Kodumaine NOOMi majandustarkvara on tuntud oma detailse ning põhjaliku laotarkvara poolest. Nüüd on laomoodul saanud veel täiendust tänu Cloudicsi Laomehe rakendusele.

Loe rohkem

Digitaliseeri oma tootmisprotsessid NOOMi tootmistarkvaraga!


NOOM pakub keskset tarkvaralahendust, mis seob teie ettevõtte eri osakondade tööd üheks tervikuks.

Meie tootmistarkvaras on kõik protsessid terviklikult ühes kohas: müügipakkumiste koostamine, materjalide tarnimine, tootmisprotsessid, tootmise planeerimine, valmistoodangu müük, omahinna arvutamine ja finantsarvestus.

Loe rohkem
Cloudicsiga poodlemise tulevikulahendused.

Revolutsiooniline: Cloudicsi ettetellimine ja nutipoodlemine!

Meil on ülim heameel tõdeda, et alates 1. juunist on võimalik Salvesti tehasepoes läbida kogu ostuprotsess 100% iseseisvalt. Kuidas? Tänu nüüdisaegsetele ja uuenduslikele Cloudicsi kaubanduslahendustele!

Loe rohkem
Cloudics võimaldab kütuse eest tasuda autost väljumata

Cloudicsi mobiilirakendus – tankimine tuleviku moodi!

Arenev ühiskond meie ümber vajab ka üha innovaatilisemaid lahendusi. Kontakti- ja sularahavabad tehingud on muutumas igapäevaseks. Kontaktivaba elu üheks kaasnähtuseks on mobiilse tankimise võimalus.

Tankla kassasse pöördumine on nüüdsest minevik, sest uuendusliku Cloudicsi makselahendusega saate kütuse eest tasuda otse rakenduses ilma autost väljumata. 

Loe rohkem
NOOM_majandustarkvara_tarkvara

Tagasivaade 2020. aastasse: miks vahetas nii suur hulk ettevõtteid oma majandustarkvara?

Olgem ausad, keegi ei ärka üles hommikul mõttega, et „täna on suurepärane päev vahetada välja meie ettevõtte tarkvara“. Üldjuhul on tegemist pika ja vaevalise otsustusega, milleni jõutakse kasutusel oleva tarkvara piirangute tõttu, tekkinud frustratsiooni ja sunnitud kompromisside tõttu.

Loe rohkem

Kassasüsteemide suundumused, millele tähelepanu pöörata 2021/2022

Tehnoloogia hüppelise arengu tõttu on igapäevaste tegevuste keskel keeruline jälgida kõiki muutusi, mis toimuvad kassasüsteemide maailmas. Selleks et jaemüüjana maksimeerida oma müüki ning püsida konkurentidest ees, tuleb tegutseda kiiresti ning kohaneda muudatustega.

Loe rohkem

Telli aegsasti uuendus: II samba liitumiskontrolli päring

Inimesed loobuvad pensioni kogumisest II sambasse. Uuenduse eesmärgiks on see, et alates septembrist saaks nendele inimestele õigesti arvestada väljamakstavat tasu. Uuenduse tellimiseks palun võtke ühendust meie NOOMi konsultantidega, kirjutage info@astrobaltics.eu või helistage +372 628 0000

Loe rohkem
Cloudics on uus ja innovatiivne haldus- ja makselahendus.

Cloudics: homsed makselahendused juba täna

Cloudics on uus ja innovatiivne haldus- ning makselahendus. Tarkvara on suureks abimeheks ettevõtetele, kes soovivad oma müügitegevuses teha sammu tuleviku suunas.

Cloudicsi rakendus sisaldab kolme põhifunktsionaalsust: kaupade ettetellimine, tankimine ning nutipoodlemine.

Loe rohkem
NOOM kassasüsteem sisaldab nii riistvara- kui ka kassatarkvara.

5 praktilist nõuannet, millest lähtuda kassatarkvara valimisel

Tänapäevase kassatarkvara eesmärgiks on pakkuda klientidele kiiret ja mugavat teenindust. Kassatarkvara valimisel on mitu kriteeriumit ja nüanssi, mida silmas pidada. Anname teile 5 praktilist nõuannet, millest lähtuda tarkvara valimisel.

Loe rohkem