sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

Uuel aastal uue hooga! Astro Baltics värskendas ISO sertifikaate.

Uuel aastal uue hooga! Astro Baltics värskendas rahvusvahelisi ISO sertifikaate.

Sertifitseerimisasutus BM TRADA Eesti väljastas 2022. aasta jaanuaris taaskord Astro Balticsile kolm rahvusvahelist ISO sertifikaati – kvaliteedijuhtimine – ISO 9001:2015, keskkonnajuhtimine – ISO 14001:2015 ja infoturve – ISO 27001:2013.

Loe rohkem
Värske integratsioon: NOOMi kassasüsteemid & Tomra taaratagastusautomaadid
FOTO: Andres Putting

Värske integratsioon: NOOMi kassasüsteem ja Tomra taaratagastusautomaat

Eelmise aasta lõpus valmis Astro Balticsi ja Antsla Tarbijate Ühistu koostöös värske integratsioon NOOMi kassasüsteemide ja Tomra taaratagastusautomaatide vahel.

Tomra taaratagastusautomaadid

Tomra on 1972. aastal Norras asutatud rahvusvaheline korporatsioon, mis on turuliider kogumis- ja sorteerimisseadmete maailmas.

Korporatsiooni põhilised tegevusvaldkonnad on näiteks toidu-, taaskasutus- ja kaevandustööstuse jaoks mõeldud tagasimüügiautomaatide turustamine üle terve maailma.

2021. aasta seisuga on kasutusel enam kui 95 000 Tomra tagastusseadet üle terve maailma. Loe pikemalt nende pakutavate lahenduste kohta siit.

Antsla Tarbijate Ühistu

Antsla Tarbijate Ühistu on Eesti esimene tarbijate ühistu, mis alustas Antsla Tarwitajate Ühisuse nime all tegevust 1902. aastal. Nende tegevuspiirkonnaks on Võrumaa. Ühistul on kokku 70 töötajat, 1400 liiget ehk klientomanikku ja 7 kauplust.

Lisaks jaekaubandusvaldkonnas toimetamisele veab Antsla Tarbijate Ühistu iga-aastast Lõuna-Eesti kaubanduse suursündmust Hauka Laata. 

Tegemist on Astro Balticsi pikaajalise meeldiva koostööpartneriga ning väga hea meel on astuda taaskord koos samm edasi innovatsioonis!

Loe ka: Eesti vanim tarbijate ühistu avas nutika Coopi Antsla Konsumi.

NOOMi kassasüsteemid Antsla Tarbijate Ühistus

NOOMi kassasüsteemide ja Tomra integratsioon hõlmab endas nii tavakassasid kui ka nutikaid iseteeninduskassasid, mida võib Antsla Konsumist leida.

Vaata millised nutikad tarkvara- ja makselahendused on Coopi Antsla Konsumis kasutusel:

Integratsiooni tulemus

Värske integratsiooni tulemusena valmis lahendus, kus Tomra tagastusautomaat ning NOOMi tarkvara suhtlevad omavahel läbi API.

Lisaks saab nüüd taaratšekki lunastada nii tavakassas kui ka iseteeninduslikus nutikassas.

Kuidas töötab taaratšekkide lunastamine lõpptarbijale?

– Inimene tagastab taara Tomra tagastusautomaati ning selle tulemusena saab vastu taaratšeki

– Taaratšekki saab piiksutada kassapidaja kassas või inimene iseteeninduskassas

– NOOM ja taaratagastusautomaat suhtlevad omavahel

– Toimub tšeki valideerimine ja summa lunastatakse

Täname Antsla Tarbijate Ühistut meeldiva koostöö eest!

Küsimuste korral võta meiega ühendust:
info@astrobaltics.eu
+372 628 0000

Astro Baltics
Tarkvara teejuht tulevikku!

Cloudicsi mobiilne makselahendus on mitmel moel kasulik ka ettevõttele

Cloudicsi mobiilse makselahenduse kasulikkus ettevõttele

Cloudics on haldus- ja makselahendus tanklatele ning partnerlahendus kaupmeestele, mis aitab ettevõtetel jõuda klientidele lähemale. Tarkvara on loodud mugavamaks, kiiremaks ja keskkonnasõbralikumaks klientide, maksete ning ettevõtte äriprotsesside haldamiseks. Lõpptarbijate jaoks on loodud mobiilirakendus, mille funktsioonide hulka kuuluvad tankimise alustamine mobiilist, toodete skanneerimine poes ehk nutipoodlemine ning kaupade ettetellimine.

Cloudicsi mobiilne makselahendus on nutikas viis, kuidas jõuda ettevõtte tehnoloogiateadlike klientideni ning pakkuda neile lisavõimalusi ja -mugavusi.

Järgnevalt on välja toodud 4 olulist punkti, kuidas teie ettevõte saab mobiilsest makselahendusest kasu lõigata.

🔹 Suurem tehingu sooritamise tõenäosus ja rohkem kliente

Mõnikord võib juhtuda, et klient unustab oma panga- või kliendikaardi koju, kuid nutitelefon on siiski kaasas. Cloudicsi mobiilirakendus hoiab kõiki vajalikke kaarte ühes kohas ning seega ei pea klient loobuma ostust ega sooritama tehingut ilma kliendikaardi soodustusteta. Cloudicsi mobiilne makselahendus aitab ära hoida kliendi negatiivse ostuemotsiooni, mis ilma mobiilse makselahenduseta oleks tekkinud. Lisaks on mobiiliga tasumine mitu korda kiirem, mis tähendab, et samas ajaaknas on võimalik teenindada rohkem kliente ja seeläbi tõsta käivet.

🔹 Lojaalsemad kliendid

Mobiilne makselahendus pakub innovaatilist lisandväärtust ning tõstab klientide lojaalsust teie brändile. Mugav ja kaasahaarav mobiilirakendus nutitelefonis on mõjusaks teguriks, mis paneb klienti sooritama kordusostusid. Samuti on ettevõttel Cloudicsi abiga võimalik seada kasutajatele personaalseid soodustusi ning saata teavitusi käimasolevatest kampaaniates, tugevdades seeläbi kliendi lojaalsust.

🔹 Sääst riistvara- ja tööjõukuludelt

Cloudics on järgmine samm iseteeninduskassadest. Mida rohkem lõpptarbijaid hakkab kasutama Cloudicsi mobiilset makselahendust, seda vähem on tarvis kassaautomaate ning teisi makselahendusi teie müügikohas. See omakorda tähendab vähem riistvara paigaldus-, integratsiooni- ja hoolduskulusid. Lisaks võimaldab Cloudicsi maksta klientidel ilma kassasse pöördumata. Selle tulemusena vähenevad kassajärjekorrad, töötajad saavad keskenduda poe korrashoiule ja klientide paremale teenindamisele ning korraga saab vahetuses olla tööl vähem inimesi.

🔹 Jätkusuutlikkus ja parem kuvand

Kasutades Cloudicsi mobiilset makselahendust ei ole vaja plastikkaarte ega väljastada kliendile paberil tšekke. Selle asemel talletatakse kõik tšekid digitaalselt mobiilirakendusse ja see vähendab vajadust paberi kasutamise järele. Ettevõte saab omakorda kasutusele võtta keskkonnasõbralikumad äritavad ja seeläbi parandada jätkusuutlike põhimõtetega oma kuvandit. Eelmainitud käitumisega näitab ettevõte, et hoolib keskkonnast, oma klientidest ning ka pikaajalisest jätkusuutlikust toimimisest, tõstes seega klientides usaldust.


Vaata kaardilt asukohti, kus Cloudicsit juba kasutada saab:

Cloudicsi kõigi võimalustega saab lähemalt tutvuda siin.

Võtke meiega ühendust:
info@astrobaltics.eu
+372 628 0000

Astro Baltics
Teejuht tulevikku!
www.astrobaltics.eu

Materjalivajaduste planeerimine ehk MRP (material requirements planning) NOOMi tootmistarkvaras

Materjalivajaduste planeerimine (MRP – material requirements planning) NOOMi tootmistarkvaras

Materjalivajaduse planeerimine (MRP) on tootmise je varude haldussüsteem, mille ülesandeks on tootmisettevõtete tootlikkuse parandamine läbi piisava materjalivaru planeerimise võimalikult väikese koguvarude hulga juures.

Loe rohkem

Millal on riigipühad ja lühendatud tööpäevad 2022. aastal?

Astro Baltics toob teieni nimekirja 2022. aasta riigipühadest ja täpsustustest, millistele riigipühadele eelneb lühendatud tööpäev ja millistele mitte. Lisaks saate ülevaate riigipüha ja sellele eelneva lühendatud tööpäeva maksustamisest.

Loe rohkem
EAS Digitaliseerimise meistriklass tööstusettevõtetele
Foto: Harno/Ken Oja

EAS Digitaliseerimise meistriklass tööstusettevõtetele

EAS-i loodud Digitaliseerimise meistriklass on suunatud ambitsioonikatele tööstusettevõtetele, kes on tegutsenud soovitatavalt vähemalt 3 aastat ning kes soovivad optimeerida oma ettevõtte äriprotsesse digitaliseerimise abiga.

Loe rohkem
Capsule Hostels Tallinn - digilahendused turismisektorile

EAS toetab digilahenduste arendamist turismisektorile

Alates 17. detsembrist 2021 on turismisektoris tegutseval ettevõttel võimalik oma tegevuse edendamiseks läbi digitaliseerimise taotleda maksimaalselt kuni 550 000 eurot toetust.

Loe rohkem
Terviklik NOOM tootmistarkvara lahendab kitsaskohad tootmises

Tootmisprotsesside digitaliseerimine: 5 korduma kippuvat kitsaskohta, mida tarkvaraga lahendada

Rõõm on tõdeda, et tootmisprotsesside digitaliseerimine on muutunud tööstuse valdkonnas igapäevaseks jututeemaks ning aina suurem osa Eesti tootmisettevõtteid otsib võimalusi, kuidas igapäevaseid tööprotsesse tarkvara abil efektiivsemaks muuta.

Astro Balticsi meeskond käib iga nädal personaalselt kohtumas ja konsulteerimas tootmise valdkonna ettevõtete juhtidega, kes soovivad oma tootmisprotsesse tõhusamaks muuta. Sellest tulenevalt oleme viimase aasta jooksul välja selgitanud korduma kippuvad kitsaskohad, mida kodumaiselt arendatava NOOM tootmistarkvaraga saame kiirelt ja efektiivselt lahendada.

Sissejuhatuseks tasub mainida, et peamised küsimused, mida digitaliseerimise abil lahendatakse, on seotud eelkõige ettevõtete ja tööprotsesside keerukusastme kasvuga.

Loe rohkem
Esialgne foto: Polomap

Juhani Puukool kasutas esmakordselt inventuuriks Cloudicsi Laomehe rakendust

Juhani Puukooli nime all tuntud ettevõte AS Plantex viis esimest korda läbi inventuuri Cloudicsi Laomehe mobiilirakendust kasutades. Cloudicsi Laomees on NOOMi laotarkvara mobiilne käepikendus, tänu millele ei pea inventuuri enam manuaalselt tegema.

Loe rohkem
Koostöös Aura Keskusega loodi NOOMi majandustarkvaraga integreeritud automaatne võtmete tagastamise lahendus

Aura Keskus võttis kasutusele NOOMiga integreeritud tagastusautomaadi

Astro Balticsil on hea meel teatada, et koostöös Aura Keskusega loodi NOOMi majandustarkvaraga integreeritud automaatne võtmete tagastamise lahendus.

Loe rohkem