Astro Baltics läheb juulis kollektiivpuhkusele

Oleme viimastel suvedel jälginud AB kõnekeskuse kõnedevoogu ja saanud kinnitust, et juulis on nõudlus teenuste järele minimaalne. Sel aastal puhkab AB kollektiiv koos oma klientidega 20. juulist kuni 9. augustini. Kollektiivpuhkuse ajal jätkab klientide teenindamist väike valverühm, kes tagab teeninduse eelkõige lepingulistel klientidel.

Juuli teises pooles abivajajatele lihtne soovitus: võimalik, et tuleb varuda kannatust, kuid abi on olemas! Kontaktid on tuttavad ja kõnekeskus ootab Klientide kõnesid numbril +372 628 0000 või e-posti teel info@noom.ee. Soovime Teile kaunist suve!

Astro Balticsi ja Tartu KHK koostööna valmis interaktiivne infotahvel!

“Infotahvel tutvustab koolis õpetatavaid IT-erialasid ja jagab osakonna infot, ent siit võib leida ka õpilaste töid ja edulugusid või piiluda, mis parasjagu lõunamenüüs on. “

Meeskonnatöö ja projektijuhtimise ainest alanud ettevõtmise algus ja lõpp jäid erinevatesse õppeaastatesse ning selles said kaasa lüüa mitme õpperühma õpilased. „Soovisime oma meeskonnaga võtta ette kasutajakogemuse disainiga seotud projekti. Osakonna poolt välja pakutud infotahvli mõte sai õpilaste seas positiivset tagasisidet, mille põhjal asusime tegutsema,“ selgitab projekti vedanud KD18 õpilane Saskia Baltin.  Esmalt loodi tahvlile paberprototüüp, mida testiti ning seejärel valmis juba koodis kirjutatud prototüüp. Sügisel loodi tootedisaini ja -arenduse ainete raames tahvlile disain ning alates oktoobrist on arendusmeeskond tegelenud infotahvli välja arendamisega.


Loe lähemalt: https://khk.ee/opilaste-ja-ettevotte-koostoost-sundis-interaktiivne-infotahvel/

Mobiilne kaubamaja kliendi telefonis

Täna on tekkinud olukord, kus paljud kaupmehed on pidanud oma tavapärase äritegevuse ümber kohandama ning leidma uusi nutikaid võimalusi klientideni jõudmiseks.

Sellest tulenevalt alustasime 2020. a veebruaris kõikidele majandustarkvara NOOM kasutavatele kaupmeestele ja nende klientidele mõeldud ettetellimise ja mobiilse kassa funktsionaalsust pakkuva mobiilirakenduse arendust.

Valmiv rakendus on Astro Balticsi poolt pikalt arendatud Cloudicsi-nimelise pilvepõhise makse- ja juhtimislahenduse lisaarendus. Rakendust saavad kasutada kõikide valdkondade kaupmehed, kes kasutavad täna NOOMi majandustarkvara, näiteks tanklapoed, apteegid, toitlustusasutused, tarbekauplused jne.

See annab lõpptarbijatele võimaluse sooritada igapäevaseid oste ühest rakendusest ja kõigi liitunud ettevõtete toodete hulgast.


Täpsema informatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust!

sTARTUp Day 2020

29 – 31. jaanuaril osalesime Baltikumi suurimal ettevõtlusfestivalil, mis toimub meie kodulinnas Tartus. sTARTUp Day toob kokku idufirmad, ettevõtjad, investorid ja üliõpilased. Ürituse eesmärk on ühendada ettvõtjaid ja tähistada ettevõtlust nutikas Tartu linnas.

Tallinnas avati Baltikumi esimene kapsel-hostel

Tallinnas avati Eesti esimene kapsel-hostel, mis on täielikult iseteeninduslik ja ainuke kogu Baltikumis.

Kogu projektis mängisid suurt rolli ka Astro Balticsi lahendused. Meie ülesanne oli luua iseteeninduskiosk, kus kliendid saavad tubasid broneerida ja ka nende eest tasuda. Lisaks on kogu broneerimissüsteem liidestatud ka meie NOOM Majandustarkvaraga.

Aitäh Capsule Hostels Tallinn põneva projekti eest!


Loe täpsemalt: https://tarbija24.postimees.ee/6885619/tallinnas-avati-eesti-esimene-kapsel-hostel

Head uut aastat!

Astro Baltics soovib oma klientidele ja partneritele head ja õnnerohket uut aastat!

Astro Balticsi lahendustel on nüüdsest liidestus mobiilse rahakotiga mTasku

Astro Balticsi poolt loodud NOOM Majandustarkvaral ja makselahendustel on nüüdsest liidestus mobiilse rahakotiga mTasku. Esimesene klient liidestamisel oli Alexela tanklakett. mTaskuga saab tasuda enam kui 60 Astro Balticsi poolt toodetud makseautomaadis, mis on varustatud mTasku märgisega. Lähinädalatel laieneb mTasku maksevõimalus ka teistesse Alexela tanklatesse.

Loe täpsemalt kuidas Alexela mTasku kasutusele võttis: https://www.alexela.ee/et/alexelast/alexelas-saab-tankimise-eest-tasuda-mobiiliga

mTasku on rohkete võimalustega ja turvaline „äpp“ mobiilis, mis hoiab mugavalt ühes kohas kõik sinu panga- ja kliendikaardid. mTasku mobiilirakendus on klientidele tasuta ja kasutada saab kõikides mTasku tähisega müügipunktides.

Kui soovite mTaskut kasutada ka enda müügipunktis, siis võtke ühendust meie müügitoega. myyk@noom.ee või helistades numbrile 628 0000

Kõnekeskuse teenindusajad pühadel!

Soovime kõikidele meie klientidele ja sõpradele rahulikku jõuluaega!

Kõnekeskuse teenindusajad pühadel:

E 23.12 09.00 – 14.00

24.12 – 26.12 Kõnekeskus suletud!

Hoolduslepinguga kliente teenindame kokkulepitud telefoninumbril.

Astro Balticsi kollektiiv

01.01.2020 peavad kõik kaardimakselahendused toetama viipemakset!

Alates 01.01.2020 peavad kõik kaardimakselahendused toetama viipemakset.

Ettevõtted mille makselahendused viipemakset ei toeta, peaksid terminalid välja vahetama või uuendama enne tähtaja saabumist.

Mida teha, kui kaupmehe juurde on juba paigaldatud viipemakse võimekusega terminal?

Kaupmees, kellel on terminal ühendatud Noom tarkvaraga, peab teavitama terminali vahetusest Astro Balticsit!
Klient, kellel on terminal juba ühendatud Noom tarkvaraga ehk summa sisestamine toimub vaid Noomis, tuleb viipemakse vastuvõtmiseks uuendada NOOM versiooni ja liidestusmoodulit. Vana versiooni ja liidestusmooduliga ei ole võimalik tagada TURVALIST tehingu toimimist ja pangapoolsete nõuete täitmist.

Kui kaupmehel on tarkvara NOOM ja NOOM liidestusmoodul rendipõhimõttel, siis uuenduse eest tasuda ei ole vaja.
Viipemakse võimekusega terminali saamisest teavitada meid üldnumbril 628 0000 või saata teade läbi kodulehe.

Kaupmees, kellel ei ole terminal ühendatud Noom tarkvaraga
Viipemakset on terminalis võimalik kohe vastu võtta, kui kliendil pole varasemalt olnud kasutusel Noomi ja terminali vahelist liidestust ehk varasemalt on terminali summa sisestatud käsitsi.

Smart City Expo 2019

Astro Baltics osales teistkordselt Euroopa suurimal targa linna messil Smart City Expo 2019. Võtsime messist osa ühe liikmena EASi ühisstendil ja tutvustasime, milline on tuleviku tankla targas linnas.

Meie Cloudicsi nimeline toode on suunatud just kütuse- ja iseteenindussektorile. Cloudics võimaldab kasutada mobiilimakset tanklas, juhtida ja jälgida tankla seadmeid ja hoida kokku kuni 30 000€ riistvaralistelt kuludelt.

Kuna lahendus on pilvepõhine, siis on tegemist unikaalse lahendusega kogu Euroopas!

Lisateavet pilvepõhise Cloudicsi kohta leiate: http://www.cloudics.eu

https://www.ituudised.ee/uudised/2019/12/04/austria-kutusefirma-votab-kasutusele-tartus-loodud-pilvelahenduse