fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

NOOM kassasüsteem sisaldab nii riistvara- kui ka kassatarkvara.

5 praktilist nõuannet, millest lähtuda kassatarkvara valimisel

Tänapäevase kassatarkvara eesmärgiks on pakkuda klientidele kiiret ja mugavat teenindust. Kassatarkvara valimisel on mitu kriteeriumit ja nüanssi, mida silmas pidada. Anname teile 5 praktilist nõuannet, millest lähtuda tarkvara valimisel.

Tehke nimekiri funktsionaalsusest, mida teie ettevõte kindlasti vajab

Erinevad kassatarkvara lahendused sobivad erinevatele ettevõtetele. Kassasüsteeme kasutavad näiteks kohvikud, salongid, jõusaalid, poed ja paljud teised müügipunktid. Kassasüsteem valitakse üldjuhul mitmeks aastaks või hooajaks. Tarkvara valimisel lähtuge oma ettevõtte vajadustest ning pange kirja funktsionaalsus, mida kindlasti vajate. Mõelge oma äri edendamise peale ka pikemas perspektiivis.

Siin on teile 6 abistavat küsimust funktsionaalsuse kirjeldamiseks:

  • Mitu müügipunkti teil on – üks või mitu?
  • Kas kassasüsteemi platvorm peaks võimaldama nii online- kui ka offline-müügiprotsesse?
  • Kui oluline on kliendikaardi/lojaalsussüsteemi olemasolu?
  • Kas teile piisab ainult müügitarkvarast või vajate suuremaid võimalusi ka oma lao paremaks haldamiseks ning raamatupidamiseks?
  • Kas teie müügipunkt on avatud hooajaliselt?

Valige terviklik lahendus ­ kassatarkvara ja -riistvara ühelt ettevõttelt

Leidke ettevõttele partner, kes pakub teile terviklikku lahendust. Sellega garanteerite, et teil on olemas korralik kasutajatugi, töötav kassasüsteem ja -tarkvara ning kaasa mõtlev arenduspartner. Tervikliku kassalahendusega saate korraldada kassamüüki, hallata vahetusi ning koostada detailseid aruandeid.

Tarkvara terviklikkust iseloomustab ka selle paindlikkus ja valmidus tuleviku laiendusteks, näiteks kui soovite juurde liita raamatupidamistarkvara, laotarkvara laiendatud võimalusi või veebipoodi. Lisavõimalusena klientide paremaks teenindamiseks soovitame mõelda integratsioonidele erinevate makselahendustega või ettetellimise lahendusega.

Pöörake tähelepanu kasutusmugavusele ja uue töötaja väljaõpetamisele

Kassatarkvara kasutajamugavus on olulisem kui eales varem. Point of sale-lahenduse kasutamine peab olema lihtne, kiire ning ühtemoodi arusaadav. See mängib eriti olulist rolli töökeskkonnas, kus on tavapärasest suurem tööjõu voolavus. Kassatarkvara kasutusmugavus mõjutab teie töötajate igapäevast heaolu ning peegeldub ka teie klienditeeninduse otseses kvaliteedis. Kui võtate kasutusele NOOMi kassasüsteemi, saate kaasa põhjalikud juhendid ning personaalse koolituse teile sobival ajal.

Töö sujuvamaks toimimiseks on teil võimalik tarkvaras seadistada kaasaegseid puuteekraane kasutades kaupade/teenuste kiirvaliku nupupaneel. Selline lahendus kiirendab oluliselt müügiprotsesse, lihtsustab kassasüsteemi kasutuselevõtmist ning aitab kaasa uue töötaja kiirele väljaõppele.

Valige tarkvara, mis toetab teie ettevõtte kasvu

Alustavad ettevõtted soovivad esmajärjekorras lihtsamaid lahendusi ja selleks oleme välja töötanud baaspaketi, mis sisaldab kassariistvara ja kassatarkvara litsentsi. Baaspaketiga saad tutvuda täpsemalt siin.

Ettevõtte kiire kasvu korral võivad aga mitmed kassatarkvarad oma piiratud funktsionaalsusega hakata piirama teie äritegevust. NOOMi suureks eeliseks on see, et tegemist ei ole ainult kassatarkvaraga, vaid tervikliku majandustarkvaraga. Tänu moodulitest koosnevale ülesehitusele saate ettevõtte kasvades rentida juurde lisamooduleid, mis kõik töötavad ühes terviksüsteemis. Sidudes kassatarkvara lisamoodulitega, saate edukalt juhtida kogu oma kaubandusettevõtte tööd.

Lisaks on võimalik NOOMi kassatarkvarale lisada iseteenindus- ja mobiilikassa lahendusi. Tutvu meie iseteeninduslahendustega siin.

Väga olulised on ka aruandlus ja kasutajatugi

Selleks et mõista oma kaubandusettevõtte tegevust paremini, mängib olulist rolli aruandlus. Teil peab olema ligipääs andmetele, mis aitavad teha kiirelt õigeid otsuseid. Tarkvaral peaks olema võimekus lasta kasutajal ise koostada mugavalt vajalikke aruandeid erinevate parameetrite, ajaperioodide, müügipunktide ja vahetuste kohta.

Viimane, kuid mitte vähem tähtis soovitus on valida kassatarkvara, millel on kvaliteetne ja kättesaadav kasutajatugi nii tööajal kui ka vajadusel väljaspool tööaega. Olenemata sellest, et kassasüsteemid on võimekad ja töökindlad, võib siiski esineda tõrkeid. Selleks et äriprotsessid toimiksid sujuvalt, leidke ettevõte, kellel on vajalikud kogemused ning oskused, et hoida töös teie kassasüsteemi.

Lõpetuseks: kui olete kõik need 5 nõuannet läbi töötanud ja küsimused kirja pannud, siis leppige kokku demokohtumine, kus teile demonstreeritakse väljavalitud kassatarkvara.

Kui teil tekkis küsimusi kassasüsteemide kohta, siis võtke meiega ühendust info@astrobaltics.eu või helistage +372 628 0000.

Astro Baltics pakub kvaliteetseid ja terviklikke kassasüsteeme igas suuruses ettevõtetele juba rohkem kui 23 aastat.

Teejuht tulevikku!