fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Astro Baltics jõudis Äripäeva Gaselli TOPi.

Astro Baltics on Gasellettevõte 2021

Astro Baltics jõudis Äripäeva Gaselli TOPi. Tunnustamaks meie saavutusi omistas Eesti juhtiv majandusajaleht Äripäev Astro Balticsile gasellettevõtte tiiti.

Mis on gaselli TOP?

Gaselliliikumine on algselt pärit USAst. Termini autor on Ameerika majandusteadlane David L. Birch, kes avastas üheksakümnendatel, et teatud ajaperioodidel on just suurkorporatsioonidele vastanduvad väiksemad ettevõtted need, kes toovad ettevõtlusesse uuenduslikku mõtlemist ja loovad uusi töökohti.

Eestis sai gaselliliikumine alguse 2000. aastal. Äripäev koostab viimase kolme aasta näitajatele põhinedes gasellide TOPi juba 21. korda.

Lisaks gasellide pingerea koostamisele ja gasellfirmade käekäigust kirjutamisele, korraldab Äripäev ka Gasellide Kongressi, kuhu kogunevad kõik gasellettevõtete esindajad.

Kes on Äripäeva gasellid?

Gasellid on ettevõtted, kes on viimase kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit vähemalt 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti ning kannavad kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus.

Tunnustamaks meie saavutusi omistas Eesti juhtiv majandusleht Äripäev Astro Balticsile ”Eesti Gasellettevõte 2021” tunnustuse ning pärjas ka diplomiga. Tunnustusele lisab väärtust fakt, et selle osaliseks saab igal aastal vähem kui 1% Eesti ettevõtetest.

Täname kõiki kliente ja koostööpartnereid, kes on gasell-ettevõttele omase kasvu meie jaoks võimalikuks muutnud.

Äripäeva Gaselli TOPi pingerida avalikustatakse 17. veebruaril Kultuurikatlas.

Võta meiega ühendust:
info@astrobaltics.eu
+372 628 0000

Astro Baltics
Tarkvara teejuht tulevikku!