fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Astro Baltics osaleb rahvusvahelisel tööstuse- ja tehnoloogiamessil Instrutec 2021.

Astro Baltics osaleb rahvusvahelisel tööstuse- ja tehnoloogiamessil Instrutec 2021

Juba 26. korda toimuv Instrutec 2021 on rahvusvaheliselt tuntud mess, mis keskendub strateegilise tähtsusega kiirelt arenevatele tööstusharudele nagu masina-, metalli- ja aparaadiehitus. Terviklikke ja paindlikke IT-lahendusi tutvustab Astro Baltics.

Instrutecil osaleb üle 40 tööstus- ja tehnoloogiaettevõtte

Suuremate väljapanekutega on messil esindatud masinaehituslike erilahenduste projekteerimisega tegelev firma Insero, CNC-metallitöötlemisseadmete jahutus-määrdevedelike edasimüüja Easycut, elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüügiga tegelev Viru Elektrikaubandus ning elektrijaotus- ja juhtimisseadmete tootja Elrato. Tööstusrobotitel põhinevate tehnoloogiliste süsteemidega saab tutvuda Beckhoff Automation ja Wika stendides. Lisaks leiab sealt erialaliite, õppeasutusi ning toimuvad nii seminarid kui töötoad.

Instrutecilt saab hea ülevaate Eesti tööstuse- ja tehnoloogiavaldkonnast, kuid messilt leiab rahvusvahelisi eksponente Soomest, Lätist, Leedust ning Poolast. Messil on väljas Eesti Masinatööstuse, Elektroonikatööstuse ja Plastitööstuse Liidud ning Eesti Leiutajate Liit. Nende stendidest saab kõige värskemat erialainfot, leiab uusi kontakte ning vastatud saavad kõik tekkinud küsimused.

Terviklikke ja paindlikke IT-lahendusi tutvustab Astro Baltics

Astro Baltics osaleb Instrutecil esimest korda ning messil keskendume kahele põhilisele lahendusele, millest tööstusettevõtted kasu saavad lõigata. Esimene nendest on NOOM tootmistarkvara, millega saab edukalt hallata kõiki ettevõtte tootmisprotsesse ning teine on igas suuruses ladudele mõeldud mobiilne laorakendus Cloudicsi Laomees.

Kõigile messikülastajatele pakume kohapeal TASUTA DEMO võimalust ja tootmisprotsesside algset kaardistust 50% SOODUSTUSEGA.

Mess on avatud:

Kolmapäeval, 8. septembril kl 10.00-18.00
Neljapäeval, 9. septembril kl 10.00-18.00
Reedel, 10. septembril kl 10.00-17.00

AS Eesti Näituste messikeskuses, Pirita tee 28, 12011 Tallinn

SISSEPÄÄS ON KÕIGILE TASUTA.

Loe rohkem NOOM tootmistarkvara kohta siit.
Loe rohkem Cloudicsi Laomehe kohta siit.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust:
info@astrobaltics.eu
+372 628 0000

Astro Baltics
Teejuht tulevikku!