fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Astro Baltics pälvis peresõbraliku tööandja hõbemärgise
FOTO: Heikki Avent

Astro Baltics pälvis peresõbraliku tööandja hõbemärgise

Eile andsid sotsiaalminister Tanel Kiik ja rahvastikuminister Riina Solman videosilla vahendusel toimunud tunnustusüritusel Astro Balticsile üle peresõbraliku tööandja hõbemärgise.

Peresõbraliku tööandja märgise programm on suunanud Astro Balticsit saama veel paremaks ja töötajasõbralikumaks ettevõtteks kui varem.

Oleme väga õnnelikud oma saavutuste üle, sest oleme pingutanud ja teinud selle nimel palju tööd.

Esiteks: Astro Baltics on organisatsioon, kes väärtustab oma töötajaid ning panustab peresõbralikku töökultuuri. Peresõbraliku tööandja hõbemärgisega tunnustatuna tagame töö ja pereelu tasakaalu.

Teiseks: parema meeskonnatöö ja -tunde loomiseks korraldame ühisüritusi ja -ettevõtmisi. Oleme teineteisele toeks ja väärtustame töötajate tervist. Võimaldame oma inimestele paindlikku tööaega ja praeguses situatsioonis, kus inimeste tervise hoidmiseks tuleb hoida distantsi, mängib olulist rolli töötamine kodukontorist.

Kolmandaks: lisaks praktiseerime oma ettevõttes coachingut ja mentorlust. Meie inimesed on harjunud võtma suuremat vastutust ja on seetõttu ka rohkem motiveeritud lahenduste läbiviimisel.

Kokkuvõtteks: meil on kokkuhoidev kollektiiv. Töötajate väärtushinnangud on sarnased ja omavaheline usaldus koos tunnustamisega käivad käsikäes. Panustame sellesse, et meie ettevõttes toimuks info liikumine kiirelt ja tõhusalt.

Täname Sotsiaalministeeriumit Peresõbraliku tööandja hõbemärgise eest!

Loe pikemat artiklit Äripäevas.

Vaata ka:

Astro Baltics
Teejuht tulevikku!
www.astrobaltics.eu