fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Astro Baltics võitis 24. Tartu Rattamaratonil esikoha!

Pühapäeval 19. septembril toimunud Tartu Rattamaraton on suurim maastikurattaüritus Baltikumis. Tartu Rattamaratoni programmilistel üritustel osaleb igal aastal üle 8000 ratturi. Astro Baltics võitis firmade arvestuses esikoha.

24. Tartu Rattamaraton

Tartu Rattamaraton on suurim maastikurattaüritus Baltikumis ja maailma mastaabis on tegu suuruselt kolmanda maastikurattamaratoniga. Tänavune maraton toimus päikeselise ilmaga ning kuival ja kiirel rajal ning finišijoone ületas edukalt 1602 ratturit. Tartu Rattamaratoni võitis finišiheitluses Gert Kivistik (89 km, aeg 02:34:24). Napilt teiseks jäi Mihkel Räim (+00.01) ja kolmandana lõpetas Gert Jõeäär (+00.41).

Naiste konkurentsis võttis neljanda Rattamaratoni võidu Janelle Uibokand. Uibokand edestas üle nelja minutiga Mari-Liis Mõttust (+4.15) ja Ernesta Tubytet (LTU) (+8.31).

Vaata tulemusi siit.

Naiste konkurentsis võttis neljanda Rattamaratoni võidu Janelle Uibokand, kelle ametlik . Uibokand edestas üle nelja minutiga Mari-Liis Mõttust (+4.15) ja Ernesta Tubytet (LTU) (+8.31).


Astro Baltics võitis firmade arvestuses esikoha!

Astro Baltics väärtustab sporti ja on üks edukamaid maastikujalgratta tiime Eestis. Seda kinnitab ka meie saavutatud esikoht Tartu Rattamaratonil.

Astro Balticsit esindasid 24. Tartu Rattamaratonil Vahur Valvas, Joosep Mesi, Kristjan Randma, Janelle Uibokand, Siim Ojaver ja Indrek Sootla.

 Astro Baltics väärtustab sporti ja on üks edukamaid maastikujalgratta tiime Eestis. Seda kinnitab ka meie saavutatud esikoht Tartu Rattamaratonil.

Astro Baltics tänab maratoni korraldajaid ning tublisid rattasportlasi suurepärase soorituse eest!


Astro Baltics
Teejuht tulevikku!
www.astrobaltics.eu