fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Astro Balticsit tunnustati peresõbraliku tööandja kuldmärgisega

Rõõmu ja uhkusega saame jagada, et Astro Balticsi peresõbraliku tööandja märgise tase tõsteti hõbedalt kullale!

See on meie jaoks suur tunnustus ning oleme peresõbraliku tööandja märgise programmis osaletud aastate jooksul ettevõttena teinud suure arenguhüppe veel parema ja töötajasõbralikuma töökeskkonna suunas.

Mis aitab Astro Balticsil olla veelgi parem tööandja?

Aastate jooksul on välja kujunenud traditsioonid ja põhimõtted, mida ettevõttes järgitakse ning mis toetavad töötajate ja ettevõtte enda arengut.

Nendeks on:

  • Paindlikkus – võimaldame oma töötajatele paindlikku tööaega ja kaugtööd ning jälgime, et töö- ja vaba aeg oleks tasakaalus.
  • Kokkuhoidvus – töötajad leiavad, et kolleegidel on sarnased väärtushinnangud, mistõttu koostöö toimib väga hästi ning kolleegid usaldavad ja tunnustavad üksteist.
  • Kasv – ettevõtte kiire kasvu tõttu pöörame suurt rõhku juhtide toetamisele ja koolitamisele ning praktiseerime oma ettevõttes coachingut ja mentorlust.
  • AB akadeemia – akadeemia raames korraldame kord kuus koolitusi ning teisi harivaid sündmusi vastavalt meie töötajate soovidele ja vajadustele.
  • Ühisüritused – Astro Balticsis toimuvad toredad ühisüritused igale maitsele, nt käime looduses, kontserdil, kinos, koos sportimas, kultuuri avastamas, tähistame tähtpäevi, sünnipäevi ning töösaavutusi.

Astro Balticsi personalijuht Kerli Sirk: „Harmooniat ja sõprust pakkuv ambitsioonikas AB kollektiiv on minu tööõnne ja edu saladus.“

Suur aitäh meie töötajatele, et hindate Astro Balticsit tööandjana kulla vääriliseks!Astro Baltics
Teejuht tulevikku
www.astrobaltics.eu