fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Koostöös Aura Keskusega loodi NOOMi majandustarkvaraga integreeritud automaatne võtmete tagastamise lahendus

Aura Keskus võttis kasutusele NOOMiga integreeritud tagastusautomaadi

Astro Balticsil on hea meel teatada, et koostöös Aura Keskusega loodi NOOMi majandustarkvaraga integreeritud automaatne võtmete tagastamise lahendus.

Aura Keskus

Aura Keskus on sportimise ja vaba aja veetmise võimalusi pakkuv keskus Tartus. Keskus avati 1. oktoobril 2001 ja sealt leiab nii ujula, veepargi, saunakeskuse kui ka kohviku.

Aura Keskus on Astro Balticsi pikaajaline koostööpartner ning enam kui 6 aastat kestnud koostöö on taaskord vilja kandnud.

Meil on hea meel, et veekeskus on võtnud eesmärgiks automatiseerida tööprotsesse läbi nutikate tarkvaralahenduste. Tänu Aura Keskuse aktiivsele ning tulevikku vaatavale strateegiale valmis ka integreeritud automaatne võtmete tagastamise lahendus.

Automaatne võtmete tagastamine Aura Keskuses

Kogu võtme tagastamise protsess on nüüd automatiseeritud.

Kui varem pidi klient andma oma läbipääsuvõtme admini lauda ja töötaja luges neid manuaalselt, siis nüüd saab külastaja tagastada oma võtme tagastusautomaati. Automaat edastab info kiibi abiga, turnikee laseb kliendi välja ning kogu vajalik info liigub edasi ka NOOMi. Selle tulemusena märgitakse võti tagastatuks. Pärast võtme tagastamist lisatakse käepaelale ka tagastuse ajatempel.

Tänu täielikult automatiseeritud tagastusprotsessile hoiab Aura Keskus kokku väga palju oma töötajate aega, kes varasemalt pidid kogu protsessi läbi viima käsitsi. Lisaks ajavõidule on nüüd olemas ka täpne reaalajas ülevaade sellest, mitu inimest korraga veekeskuses viibib.

Kiirem ja mugavam

Kiirust ja mugavust Aura Keskuse töötajate igapäeva lisab ka NFC-ga automaatne kiibikontroll, mis identifitseerib töötaja kiibi ning laseb nad automaatselt läbi turnikeest.

Astro Baltics tänab koostööpartnerit usalduse eest ning soovib Aura Keskusele palju edu!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust:
info@astrobaltics.eu
+372 628 0000

Astro Baltics
Teejuht tulevikku!
www.astrobaltics.eu