fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

EAS Digitaliseerimise meistriklass tööstusettevõtetele
Foto: Harno/Ken Oja

EAS Digitaliseerimise meistriklass tööstusettevõtetele

EAS-i loodud Digitaliseerimise meistriklass on suunatud ambitsioonikatele tööstusettevõtetele, kes on tegutsenud soovitatavalt vähemalt 3 aastat ning kes soovivad optimeerida oma ettevõtte äriprotsesse digitaliseerimise abiga.


Digitaliseerimise meistriklass

Digitaliseerimise meistriklass aitab tuvastada teie ettevõttes protsessid, mille digitaliseerimine avaldab kõige enam mõju ettevõtte konkurentsivõimele.

3-kuulise programmi tulemusena koostate tippkoolitajate ja personaalse mentori abiga kõige kriitilisema protsessi digitaliseerimise plaani, valite välja sobivaima digilahenduse ning teete esimesed sammud selle juurutamiseks.

Saadud teadmisi ja kogemusi saate kasutada edaspidi järgmiste digitaliseerimise projektide edukaks elluviimiseks ja riskide maandamiseks – oskate teha õigeid IT-lahenduste valikuid ning edukalt juhtida digitaliseerimise protsessi.

Digitaliseerimise meistriklass on terviklik programm, mis koosneb avapäevast, töötubadest, mentori ja ettevõtte koostööst, ettevõtete individuaalsest tööst ning järelüritusest.

Programmis saavad meeskonnad (2-3 liiget) lisaks lühikoolitustele tegeleda oma ettevõttest lähtuvate kaasuste lahendamisega ehk teooria on kombineeritud praktikaga.

Meistriklassi eesmärk on koostöös mentoriga koostada ettevõtte protsessi(de) optimeerimise tegevuskava ja võimalusel alustada selle elluviimistegevustega.

Tutvu programmi sisu ja ülesehitusega siin.


Digitaliseerimise meistriklass 2022 koolitajad

Programmi teostavad suurte kogemustega koolitajad (Aleksandr Miina, Lauri Antalainen, Juhan Pukk, Roger Allas) ja mentorid, vt siit.

Samuti on töötubadel kaasatud edukad praktikutest ettevõtjad, kes jagavad oma kogemusi protsesside digitaliseerimisest.

Digitaliseerimise meistriklass jagab programmi silmapaistvaimate läbijate vahel 10 000€ suuruse auhinnafondi, mis on ettenähtud tegevuskava ellu viimiseks ettevõttele, kes läbib programmi kõige edukamalt!

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse partneriks Digitaliseerimise meistriklassi ellu viimisel on BDA Consulting OÜ, Lean OÜ, Flowit Estonia OÜ ja Digiwise OÜ.

Digitaliseerimise meistriklassi projektijuht on BDA Consulting OÜ.

Osalemine

Ettevõtte omaosalus Digitaliseerimise meistriklassis on 500€ (lisandub käibemaks).

Programmi kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest. Euroopa Regionaalarengu Fond kompenseerib ca 95% programmi kuludest, sh mentorite töötasu.

Loe kogu vajalikku infot osalemise kohta siit.

Kandideeri kevad 2022 meistriklassi gruppi

Digitaliseerimise meistriklass 2022 kevadisse gruppi kandideerimine on alanud. Kandideeri siin.

Kandideerimine kevad 2022 meistriklassi gruppi on avatud kuni 11.01.2022.

Astro Baltics aitab teie ettevõtet digitaliseerimise teekonnal!

Astro Baltics omab varasemat koostöö kogemust EAS-iga digitaliseerimise teekaartide loomisel. Meie kõrge IT kompetents ning nutikad tarkvaralahendused võimaldavad parandada igas suuruses ettevõtte tööprotsesse ning aidata kaasa nende kasvule.

Pakume laias valikus integreeritavaid lahendusi, mis kohandatakse paindlikult vastavalt ettevõtte vajadustele ilma, et peaksite loobuma oma äriloogikast.

NOOMi tootmistarkvara

Astro Balticsi loodud NOOMi tootmistarkvara aitab teil edukalt hallata ettevõtte tootmisprotsesse.

Kõik terviklikult ühes tarkvaras: müügipakkumiste koostamine, materjalide tarnimine, tootmisprotsessid, tootmise planeerimine, valmistoodangu müük, omahinna arvutamine ja finantsarvestus. turismiettevõtetele. Meie majutusmoodul ehk hotellitarkvara sisaldab laialdast funktsionaalsust, mis teeb teie ettevõtte halduse lihtsaks ja mugavaks.

Loe ka:
Digitaliseeri tootmisprotsessid NOOMi tootmistarkvaraga
Tootmisprotsesside digitaliseerimine: 5 korduma kippuvat kitsaskohta, mida tarkvaraga lahendada

Küsimuste korral täitke kontaktivorm või võtke meiega ühendust:

info@astrobaltics.eu
+372 628 0000

Astro Baltics
Tarkvara teejuht tulevikku!

Orginaalartikkel on leitav siit: https://www.eas.ee/teenus/digitaliseerimise-meistriklass/