fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Esialgne foto: Polomap

Juhani Puukool kasutas esmakordselt inventuuriks Cloudicsi Laomehe rakendust

Juhani Puukooli nime all tuntud ettevõte AS Plantex viis esimest korda läbi inventuuri Cloudicsi Laomehe mobiilirakendust kasutades. Cloudicsi Laomees on NOOMi laotarkvara mobiilne käepikendus, tänu millele ei pea inventuuri enam manuaalselt tegema.

Juhani Puukool

Juhani Puukool on tegutsenud aastast 1995 ning on praegu Eestis kõige populaarsem ja suurima sortimendiga istikute tootja ja müüja.

Nende sortimendist leiab palju erinevaid taimeliike nii tarbekasutuseks kui ka dekoratiivsel eesmärgil. Seetõttu on oluline, et nad suudaksid oma taimelao üle arvestust pidada võimalikult lihtsalt ja kiirelt.

Juhani Puukooli arendusjuhi Oliver Kütseni sõnul kulges inventuur Cloudicsi Laomeest kasutades sujuvamalt kui varem. Ettevõte hindab mugavaid käsiarvuteid ning NOOMi laotarkvara lahendust.

Cloudicsi Laomees

Cloudicsi Laomees on NOOMi laotarkvaraga integreeruv mobiilne laorakendus, mis annab paindliku ja mobiilse ligipääsu laole. Lahendus on mõeldud kasutamiseks eelkõige puutetundlikel Androidi käsiarvutitel, millega saab skannida ribakoode, kuid seda on võimalik kasutada ka Androidi nutitelefoniga.

Rakendusega saate skaneerida sissetulevat kaupa kiirelt ja mugavalt. Toimub koguste kontrollimine, vajadusel vahedokumentide loomine ning kogu vajaliku info kuvamine.

Kauba vastuvõtu kontrolli ja klienditellimuste komplekteerimise automatiseerimine parandab laologistikat ja suurendab käitluskiirust. Samuti vähendab mobiilirakenduse kasutusele võtmine töö käigus tekkivate vigade hulka ja parandab tarnekvaliteeti.

Cloudicsi Laomehe kohta saate lähemalt lugeda siin.

NOOMi laotarkvara

Inventuuri tegemine on vaid üks osa NOOMi terviklikust laotarkvarast. Meie laoprogramm sisaldab nii erinevaid standardseid kui ka unikaalseid funktsionaalsusi. NOOMi laotarkvara kasutuselevõtu korral säilitatakse teie ettevõtte äriloogika ja laoprogramm kohaldatakse sellele vastavalt.

NOOMi laoprogrammi saab lisada kõik ettevõtte kasutuses olevad laod ning kaupade liikumine igas laos on tarkvara kasutaja jaoks kergesti jälgitav. Lahendus võimaldab kokku panna kaubakomplekte ning lao liikumiste täpseks planeerimiseks lisatakse igale kaubale või tootele oma tooteretsept.

Laotarkvara abil inventuuri tehes saate tervikliku ülevaate puudujäägist kuni ülevaatliku aruandeni. Samuti on NOOMi laotarkvara abil võimalik hõlpsasti koostada igapäevaseid tellimusi ja liidestada laoprogramm e-poega.

Rohkem infot NOOMi laotarkvara kohta leiate siit.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust:
info@astrobaltics.eu
+372 628 0000

Astro Baltics
Teejuht tulevikku!
www.astrobaltics.eu