fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Kassasüsteemide suundumused, millele tähelepanu pöörata 2021/2022

Tehnoloogia hüppelise arengu tõttu on igapäevaste tegevuste keskel keeruline jälgida kõiki muutusi, mis toimuvad kassasüsteemide maailmas. Selleks et jaemüüjana maksimeerida oma müüki ning püsida konkurentidest ees, tuleb tegutseda kiiresti ning kohaneda muudatustega.

Viimastel aastatel on müügikohtade kassalahendused muutunud lihtsamini ühendatavaks, andmekesksemaks ning digitaalsemaks. 14 kuud COVID-19 lainetel on seda suundumust ainult kiirendanud.

Pöörame pilgu 2021/2022. aasta peamistele suundadele, mis meie arvates kujundavad jaemüügi tulevikku, ning selgitame, kuidas teie saate need enda kasuks tööle panna

Prioriteediks on omni- ehk mitmekanaliline kaubandus.

Omnikanal on kanaliteülene sisustrateegia, mida ettevõtted kasutavad klientide ostukogemuse parandamiseks ja paremate suhete loomiseks. Eri kanalite paralleelselt töötamise asemel on kommunikatsioonikanalid ja neid toetavad ressursid omavahel integreeritud ja korraldatud sujuvalt koos töötamiseks.

Kaubanduse kliendid eeldavad, et jaemüüjad teavad nende ostuajalugu ja eelistusi, olenemata sellest, kuidas nad otsustavad sisseoste teha: poes, veebis või kombineerituna nendest kahest. Selleks et kliendi ostuteekonda toetada, peab teie kassasüsteem olema integreeritav, et andmed nii füüsilise poe kui ka e-kaubanduse kohta liiguksid piiranguteta ja oleksid saadaval ühes kohas.

Enam ei piisa kassaaparaadist, vaid vaja on kassasüsteemi, mis omab võimekust teave komplekteerida ja selle alusel aidata teil pakkuda veel sujuvamat ning meeldivamat kliendikogemust. Seda alates müügitegevustest ja lao haldamisest kuni kliendiprofiili ja turundustegevusteni välja.

Kui klientide andmed on kättesaadavad ja integreeritud, siis on lihtsam kohaneda turumuutustega ning klientide ootustega. Näiteks „osta e-poest, tule poodi järele“ lahendus, kus teie meeskond saab omavahel takistusteta infot vahetada ja pakkuda kliendile lisaväärtust igal ostuprotsessis tehtaval sammul.

Andmed juhivad otsuseid, et pakkuda erakordset ostukogemust

Äärmiselt konkurentsitihedal ja kiiresti areneval turul peab jaemüüjatel olema lihtne juurdepääs andmetele, mis on vajalikud oluliste otsuste langetamiseks. Põhjalik aruandlus kassatarkvara kaudu on muutunud hädavajalikuks. Nüüdisaegne kassatarkvara peab omama võimekust koostada standardseid ja kohandatud aruandeid, mis näitavad müügimahte, tehinguid ja kõige paremini müüvaid tooteid või teenuseid.

Andmed on võtmeks isikupärastatud ostukogemuse pakkumiseks. Kasutage oma tarkvara ja aruandlust, et koostada kliendiprofiil, mis sisaldab näiteks kontaktandmeid, ostuajalugu, stiili- või brändieelistusi, sünnikuupäeva või muud olulist informatsiooni. Seejärel veenduge, et profiiliteavet oleks lihtne kasutada teie turunduskanalites.

Mobiilsus on tähtsam kui eales varem

Soov makseprotsesse lihtsustada sunnib jaemüüjaid seadma esikohale mobiilsed kassalahendused ning mobiilimüügi võimalused. Kaardiga maksmine ei ole ammu enam uudis, aga märgid viitavad, et kaardimaksed muutuvad veelgi populaarsemaks. Kuigi praegu kasutab suur osa kliente endiselt deebet- ja krediitkaarte, siis nutitelefonide kaudu mobiilsete või kontaktivabade maksete tegemine muutub üha populaarsemaks (Google Pay & Apple Pay).

Lisaks tasub tähelepanu pöörata sellele, et teie kassasüsteem võimaldaks kontaktivabasid tehinguid.

Selleks oleme Astro Balticsis arendanud välja mobiilse ettetellimise lahenduse ning nutipoodlemise võimaluse. Tutvu ka meie Cloudicsi äpiga.

Igakuise maksega tellimused

Üks suundumus, mis on vallutamas jaemüügimaailma, on igakuise maksega tellimuste esiletõus. Regulaarselt samade toodete ostmise kõrvale on tekkinud alternatiivsed lahendused, kus tarbijad teevad iga kuu makse, mille eest saavad kuupakkumise – näiteks „kuu vein“ või „kuu maitseelamus“.

Igakuise maksega tellimused on suureks võiduks jaemüüjatele. Niimoodi saate kliendile tutvustada uusi maitseid, pakkuda huvitavat ostukogemust, teha kordusmüüki ning tugevdada klientide lojaalsust.

Tervikliku kassalahendusega saate luua süsteemi, kus igakuise maksega tellimuste haldamine on kasumlik ja efektiivne, sest korduvarveldused on automatiseeritud.

Kas oled valmis tegema sammu tuleviku suunas?

Astro Baltics pakub terviklikke POSi (point of sale) lahendusi. Lisaks kassasüsteemile võite saada kaasa majandustarkvara kogu ettevõttele. Lisaks on võimalik meie tarkvara vajadusel laiendada, kui rendite juurde uue mooduli, näiteks raamatupidamistarkvara või hoopis iseteeninduskassa.

Loe rohkem meie kassasüsteemide kohta siit

Võta meiega ühendust: info@astrobaltics.eu
+372 628 0000 

Astro Baltics
Teejuht tulevikku!