fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

NOOMi tarkvara piiramatud võimalused integratsiooniks

Liidestamine on täna majandustarkvaras väga olulisel kohal ning selles osas on NOOMi tarkvara üldse üks avatumaid ja eesrindlikemaid majandustarkvarasid. Meil on standardis väga suurel hulgal liideseid väliste keskkondadega. Tarkvara üldine arhitektuur ja NOOMi API teevad igasugused välised integratsioonid võimalikuks ja lihtsaks.

Smaily on kodumaine uudiskirjade koostamise ja saatmise tarkvara. Smaily integratsioon majandustarkvaraga NOOM võimaldab täieliku sünkronisatsiooni kahe platvormi vahel. Lisades uudiskirja tellijad NOOMist otse Smaily nimekirja, saad neid mugavalt hallata.

NB! See integratsioon vajab rätseplahendust.

SMS lahendus Messente võimaldab NOOMi majandustarkvara klientidel otse majandustarkvarast lõppklientidele SMS teavituste saatmist. Selle funktsionaalsuse abil on ettevõtetel võimalik oluliselt kiiremini ja tõhusamalt kliente teavitada. SMS lahendust on vastavalt ettevõtte vajadustele võimalik kasutada mitmete erinevate teadete saatmiseks, nagu näiteks plaanilise hooldusaja meeldetuletamine, kauba saabumisest informeerimine, tööde valmimisest teavitamine.

NOOM ja Telema 3.0. Meie klientide töö teeb oluliselt lihtsamaks sertifitseeritud partneri liides. Telema kliendid saavad lisaks tellimus- ja saatedokumentidele edastada ka e-arveid läbi liidese. NOOM omab ka Edisoft liidest, mis toimib Telema lahendusega sarnasel põhimõttel.

NOOM ja Omniva. E-arvete edastamiseks kasutame standardis operaatorina Omnivat. Konto loomine Omnivas on meie klientidele tasuta. Kõikidel NOOM kasutajatel on e-arvete vahetamise võimalus juba standardfunktsionaalsuses. Meie kliendid saavad e-arveid saata ja vastu võtta tasuta. Mugav, lihtne ja keskkonnasäästlik lahendus.

Meie klientidel on väga palju erisoove seoses liidestuse ja integratsioonidega kolmandate tarkvarade vahel. NOOMi majandustarkvara on avatud igas suunas ja meie eesmärk on muuta klient õnnelikuks.

Läbi NOOMi hoiad oma äri võimalustele avatud!

Küsimuste korral täitke kontaktivorm võtke meiega ühendust:
info@astrobaltics.eu
+372 628 0000

Astro Baltics
Teejuht tulevikku!
www.astrobaltics.eu