fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Tootmistarkvara uuendamine ei pea olema kulukas protsess

Kas olete mõelnud tootmistarkvara uuendamisele või kasutusele võtmisele? NOOM Basic paketiga saame pakkuda efektiivsust tõstvat lahendust madalate kuludega ja lühikese ajaga.

Meie pikaajaline kogemus tootmisettevõtetega näitab, et tarkvara kasutusele võtmisest tulenev rahaline ja ajaline efektiivsus katab esmased juurutuskulud esimese 12 kuu jooksul.

Kait Lukka, AS BHC tegevjuht

„AS BHC kasutab Astro Balticsi tootmistarkvara 2020. aastast. NOOMile üleminekule eelnenud juurutusperiood oli lühike, ettevõtte tööd minimaalselt häiriv ja professionaalselt korraldatud. Seoses tootmislahenduse heale seotusele NOOM finants- ja palgamooduliga, mida oleme kasutanud aastast 2003, on selle kasutamine eriti efektiivne. Kiire omahinna arvutus jooksvatest toormehindadest, reaalselt kulunud tööajast ja seadmete hõivatusest lähtuvalt võimaldab minul ettevõtte juhina tootmise efektiivsuse monitoorimist otsepildis ja vajadusel ka üle võrgu. Kõik BHC tootmise eripäradest tulenevad arendused on asjaliku klienditoe vahendusel lahendatud paindlikult ja meie spetsiifilisi vajadusi silmas pidades.” 

BHC

Eesti juhtiv hüdrosilindrite tootja


NOOM Basic pakett – lihtne ja soodne viis alustamiseks!

Oleme loonud väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele stardipaketi, millega ühes tarkvaras hallata ladusid, tootmisprotsesse, ostu- ja müügitegevusi.

See on hea võimalus teha madalate kuludega esimene samm tervikliku majandus- ja tootmistarkvara kasutusele võtmise suunas.

Basic paketi hind alates 249€/kuu.


NOOMi tootmistarkvara täiendused 2022. ja 2023. aastal

NOOMi arendusmeeskond toimetab järjepidevalt tarkvara funktsionaalsemaks ja kasutajasõbralikumaks muutmise nimel.

Meil on hea meel anda Teile ülevaade sellest, mida uut ja paremat oleme eelmisel aastal välja töötanud ning mida on oodata 2023. aastal.

TEHTUD 2022

 • Materjalivajaduste planeerimine (MRP) – jälgi reaalajas materjalivajadusi ja langeta ostuotsuseid vastavalt tähtaegadele
 • Dünaamilised ostusoovitused ja sisekäibed – vaata ostusoovitusi vastavalt tootmistähtajale ja liiguta materjale ladude vahel efektiivselt vastavalt tootmisplaanile
 • Tellimuste hetkeseisu ülevaade – oma reaalajas ülevaadet tellimuste (sh alamtellimuste) täitmisest
 • Kolm omahinna arvutamise meetodit – arvuta hõlpsalt toote hind materjali lao keskmise hinna, viimase ostuhinna või tuleviku prognooshinna alusel
 • Cloudics laomees – tee inventuuri, komplekteeri tellimusi ning võta materjale ja kaupasid arvele mugavalt Android äpiga

Cloudicsi laomees on suurepärane abimees, mis annab mobiilse ja paindliku ligipääsu laole.

TULEMAS 2023

 • Tootmisvaade võimaldab alustada ja lõpetada töid mobiilselt Android rakenduses. Töötaja (või allhankija) näeb tootmisvaates temale suunatud töid, nende sisu (kogus, materjalid, tööoperatsioonid ja normajad) ning märkusi sõltumata asukohast.
 • Juhivaade aitab jõuda juhtimiseks vajaliku üldinfoni ühe klikiga. Juht saab kiire ülevaate käibe, tarnekindluse, tootmismahu ja muude selliste näitajate trendidest.
 • Toote hinna analüüs võimaldab jälgida toote omahinna kujunemist ning võrrelda selle prognoosi ja tegelikku väärtust. Koondtabel näitab retsepti (koosluse) iga rea detailset sisu, mille abil saab analüüsida omahinna muutuse täpseid põhjusi.


EASi digitaliseerimise teekaardi toetus

Enne digitaliseerimisega alustamist on vajalik koostada ettevõttes ülevaatlik tegevuskava. See on suurepärane teekaart, mille järgi liikudes saate olla kindlad, et digitaliseerimisesse investeeritud raha ja ressursid on õigesti paigutatud ning toovad soovitud tulemuse.

Meil on teadmised ja aastatepikkune koostöökogemus EASiga digiteekaartide loomises, sh äriprotsesside kaardistamises ja klientide nõustamises. Kasutame seda kompetentsi aitamaks ettevõtetel leida üles oma tänaste tööprotsesside kitsaskohad, mida on võimalik digitaliseerimise teel lahendada.

Aitame ja nõustame kliente järgmistes valdkondades:

 • ERP kasutusele võtmine,
 • seadmete ja tarkvaralahenduste integratsioonid,
 • seadmete soetamine digitaliseerimise eesmärgil.

EAS toetab ettevõtte digitaliseerimise teekaardi loomist kuni 15 000€-ga. See annab ühtlasi võimaluse digipöörde meetme raames taotleda toetust kaardil välja toodud kitsaskohtade parandamiseks.

Krista Reimann, La Muu AS finantsjuht

„Astro Balticsi jaoks ei ole ükski klient liiga suur ega liiga väike ja nad oskavad arvestada kliendi reaalsete vajaduste ja võimalustega. Kui mõni meie tööprotsess kaldub Noomi standardist kõrvale, siis püütakse leida sellele alati nutikas lahendus, mis ei too kaasa ulatuslikku lisakulu tarkvaraarendusest, aga samas kohandab Noomi piisavalt meie vajaduste järgi. Kas Noom on ainus funktsionaalne tarkvaralahendus tootmisettevõttele? Kindlasti mitte. Aga kui eelistad teha koostööd muhedate inimestega, kes mõistavad lisaks oma erialale ka huumorit ja teisi inimesi, siis on Astro Baltics kindlasti hea valik!”

Eesti mahetootmise lipulaev


Võtke meiega ühendust:

Diimar Tarajev
Tootmislahenduste müügijuht
Tel: +372 507 0458
diimar@noom.eeAstro Baltics
Tarkvara teejuht tulevikku!
www.astrobaltics.eu