fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Viige oma laohaldus uuele tasemele Cloudicsi laorakendusega

Lao efektiivne haldamine võib sõltuvalt äriloogikast olla igapäevaseks väljakutseks. Cloudicsi Laomehe rakendus annab teie laohaldusele uue mobiilse lähenemise ning vähendab inimfaktorist tulenevate vigade hulka.

Mis on Cloudicsi Laomees?

Cloudicsi Laomees on NOOM laotarkvaraga integreeruv laorakendus, mis annab paindliku ja mobiilse ligipääsu laole. See on mõeldud kasutamiseks eelkõige puutetundlikel Androidi käsiarvutitel, millega saab skaneerida ribakoode, kuid seda on võimalik kasutada ka Androidi nutitelefoniga.

Alates rakenduse turule toomisest 2021. aastal oleme seda järjepidevalt arendanud ja täiustanud. Lisandunud on mitmeid uusi, laohaldust mugavamaks ja täpsemaks muutvaid funktsioone ning ka kasutajaliides on nüüd intuitiivsem.

Kauba kontroll

Kauba kontrolli mooduliga omate reaalajas ülevaadet oma laojäägist ja vabast laojäägist nii kohalikus kui ka kõikides teie teistes ladudes.

Samuti kuvatakse rakenduses detailne info kauba kohta, sh kauba otsikood, nimetus, hind ning paiknemine laoriiulil. See võimaldab kaupu kiirelt laost leida ning edasisi protsesse planeerida.

Lattu sissevõtt

Rakendus tagab lattu saabuva kauba täpse jälgimise ja haldamise ning reageerib kiiresti võimalikele kõrvalekalletele.

Saabunud kauba koguste kontroll toimub Cloudicsi laorakenduses alusdokumendi alusel.

Süsteemi visuaalsed märguanded, nt värvimuutused, muudavad kauba vastuvõtu lihtsaks ja intuitiivseks ning vähendab võimalike vigade teket. Kui kogus klapib, värvuvad read roheliseks, kui ei klapi, siis punaseks.

Mittevastava kauba tagastused

Cloudicsi Laomehega on võimalik vaid mõne nupuvajutusega alustada tagastuse dokumendi loomist otse käsiarvutist.

Tagastatavat toodet on võimalik lisada nii ribakoodi lugedes kui ka seda käsitsi sisestades. Samuti võimaldab rakendus valida käsiarvutist põhjuskoode, mis lisatakse dokumendile.

Komplekteerimise võimalused

Komplekteerimismoodul pakub erinevaid võimalusi kaupade komplekteerimiseks vastavalt otstarbele.

  • Lattu sisse komplekteerimine
    Cloudicsi Laomees võimaldab rakenduses luua uue komplekteerimisdokumendi olemasoleva NOOMi alusdokumendi alusel. Komplekteerimisel on ka partii ning laoriiuli valimise võimalus.
  • Laost välja komplekteerimine
    Rakenduses luuakse uus komplekteerimisdokument olemasoleva NOOMi alusdokumendi alusel. Uue dokumendi loomisel saab määratleda kliendi ja objekti ning komplekteerimisel saab valida partiid ja laoriiulit.
  • Ladudevaheline komplekteerimine
    Cloudicsi laorakenduses saab määrata, kust ja kuhu objekti komplekteeritakse. Komplekteerida saab nii olemasoleva dokumendi alusel kui ka luua uue dokumendi.

Mugav inventuur

Aja kokkuhoiu tarbeks on võimalik inventuuri teha NOOMis eeltäidetud inventuuriakti põhiselt ja vajadusel ka kaubagrupi järgi.

Kiire ja lihtsa inventuuriprotsessi läbiviimiseks saab ribakoode skaneerida või nende puudumisel kaupu käsitsi sisestada.

Kauba lugemisel kuvatakse toote info ning selle uuesti lugemisel liidetakse kauba kogused.

Lugemiste logi on nähtav rakenduses ja loetud kogused jõuavad kohe ka NOOMi inventuurimoodulisse.

Kaupade kuluks kandmine

Kuluks kandmise dokumendi loomine on Cloudicsi Laomehega muudetud äärmiselt lihtsaks: seda saab alustada otse rakendusest.

Tooteid saab lisada ribakoode lugedes või neid käsitsi sisestades. Samuti saab rakendusest valida põhjuskoode, mis dokumendile ilmuvad.

Kuluks kandmise järel eemaldatakse kaup laoarvestusest, mis võimaldab omada ülevaadet ettevõtte varade tegelikust väärtusest ja tegevuskuludest.

Sooduskoodide printimine

Cloudics Laomehe funktsionaalsus annab allahindluste haldamisel teie laole uue mobiilse mõõtme.

Määrake allahindlusprotsente kaubale ning saatke sooduskoode otse printerisse. NOOMi tekivad kirjed kauba, allahindlusprotsendi ja koodi kasutamise infoga.

NOOM laotarkvara

Meie laoprogramm sisaldab nii erinevaid standardseid kui ka unikaalseid funktsionaalsusi. NOOMi laotarkvara kasutuselevõtu korral säilitatakse teie ettevõtte äriloogika ja laoprogramm kohaldatakse sellele vastavalt.

NOOMi laoprogrammi saab lisada kõik ettevõtte kasutuses olevad laod ning kaupade liikumine igas laos on tarkvara kasutaja jaoks kergesti jälgitav. Lahendus võimaldab kokku panna kaubakomplekte ning lao liikumiste täpseks planeerimiseks lisatakse igale kaubale või tootele oma tooteretsept.

Tarkvara abil inventuuri tehes saate tervikliku ülevaate puudujäägist kuni ülevaatliku aruandeni. Samuti on NOOMi laotarkvaras võimalik hõlpsasti koostada igapäevaseid tellimusi ja liidestada laoprogramm e-poega.

NOOMis saab funktsionaalsusi ja dokumente omavahel dünaamiliselt häälestada ning dokumendi liike muuta vastavalt teie ärivajadustele. Lisaks on võimalik kirjeldada ka dokumendi seoseid.

Lähitulevikus on laorakendusse lisandumas mitmeid uusi funktsionaalsusi, näiteks hinnasiltide printimise töö saatmine NOOMi, laoriiulite vahel kauba liigutamine ning laoriiulite skaneerimine.


Võtke meiega ühendust:

+372 628 0000
info@astrobaltics.eu

Astro Baltics
Tarkvara teejuht tulevikku
www.astrobaltics.eu