fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Kaardimaksete regulatsioonid elektrilaadimisele: Cloudicsi eOPT

Palju on räägitud uutest kaardimaksete regulatsioonidest Euroopas, mis hakkavad kehtima elektrisõidukite laadimisel. Regulatsioonide eesmärgiks on mitmete probleemide lahendamine, sealhulgas elektriautode kasutajate jaoks puudulik ligipääs laadijatele ja tellimuspõhiste maksete läbipaistvuse puudumine. Uus seadus nõuab, et elektrilaadimise eest peab saama tasuda pangakaardiga või viipemaksega.

Kuna uus direktiiv on Euroopa Liidus juba kinnitatud ning ka Suurbritannias ja USA-s on algatatud liikumist selles suunas, näiteks programm NEVI, on elektrilaadimise maastikul oodata olulisi muutusi.

Need regulatsioonid ei ole pelgalt bürokraatlikud muudatused, vaid pöördelised sammud kasutajasõbralikuma ja läbipaistvama elektrilaadimise suunas.

Mida tähendab see laadijate operaatoritele (CPO)?

Muudatustega kaasneb laadijate operaatoritele vajadus teha oluline investeering infrastruktuuri.

Kaardimakse või kontaktivabade maksevõimaluste tagamiseks on vajalik iga laadija külge paigaldada makseterminal või valida riistvaralahendus, mis suudab hallata mitut laadijat.

Siin tulebki mängu Cloudicsi innovatiivne ja kuluefektiivne lahendus: elektrilaadijate makseterminal ehk eOPT.

Revolutsioonilist Cloudicsi eOPT-d luues on silmas peetud kulusäästlikkust ja lihtsust

Tuginedes juba end tõestanud Cloudicsi platvormile, on ka kogu eOPT funktsionaalsus pilvepõhine, seega on ainukeseks vajalikuks riistvaraks kaardimakseterminal.

Klient saab puutetundlikult ekraanilt valida laadija ning sooritada kaardimakse.

eOPT annab operaatorile võimaluse paigutada laadijaid ja teisi teenuseid (näiteks parkimine või autopesula) juhtivaid nuppe ekraanidele vastavalt soovidele.

Klienti informeeritakse eOPT ekraanil klienti parkimis- või teenustasust seoses valitud teenusega. Sel moel teavad kliendid juba eelnevalt, kui palju maksab näiteks kW elektrit või minut parkimiskohal.

Kaupmeestele ja operaatoritele pakub Cloudicsi lahendus lisaeelist: see peatab parkimistasu jooksmise alles siis, kui laadija on lahti ühendatud, mitte sõiduki aku täituvuse järel.

Integratsioon kassasüsteemiga ja pumpadega

Viime teie seadmete integreerimise ühtsesse süsteemi ehk veel sammu võrra edasi Cloudicsi pilvepõhise juhtseadmega.

See integratsioon võimaldab elektrilaadijate ja kütusepumpade reaalajas jälgimist ja haldamist otse kassasüsteemist.

Lisaks hakkab tulevikus eOPT võimaldama kütusepumpade valikut kasutajaliideses, olles seega ühtseks taskukohaseks lahenduseks erinevate energiajaama teenuste pakkumiseks.

Võrreldes tavaliste välimakseterminalidega, paistab eOPT silma oma taskukohasuse ja kasutusmugavuse poolest, muutes selle atraktiivseks valikuks kaupmeestele, kes plaanivad laiendada oma elektrilaadimise infrastruktuuri.

Cloudicsi pilvepõhine juhtseade

Cloudicsi eOPT ei ole lihtsalt vastus regulatsioonipoliitikale – see on tulevikuvisiooniga makselahendus energiasektoris.

Meie eOPT on valmis paigaldamiseks 2024. aasta esimeses kvartalis. Enam ei ole vaja muretseda igale laadijale kaardimakseterminali installeerimise pärast ega karta laadimistaristult teenitava kasumi vähenemist.

Võtke meiega ühendust, et saada rohkem infot eOPT või partnerlusvõimaluste kohta.

Külastage meie kodulehte: www.cloudics.com

Küsimuste korral võtke meiega ühendust:
info@cloudics.com
+372 628 0000

Cloudics
Elektrilaadimise teejuht tulevikku