Cloudics keskkonnateenused mobiili

Eesti Keskkonnateenused AS võttis kasutusele Cloudicsi lahenduse

Veebruarist alates on Cloudicsi lahendus kasutusel Eesti Keskkonnateenustes.

Cloudicsi lahendus võimaldab Eesti Keskkonnateenuste sõidukeid tankida läbi mobiilirakenduse. Kütusetankla operaator juhib ning näeb tankla tööd reaalajas läbi pilvepõhise halduskeskkonna.

Eesti Keskkonnateenuste esindaja Oleg Zukovetsi sõnul läks Cloudicsi kasutusele võtmine edukalt: “Cloudics äpp on väga intuitiivne ja seda on ülimalt lihtne kasutada, kõik on siiani sellega hakkama saanud, ilma et peaks eraldi õpetama! “

Lisaks on Cloudicsi lahendus keskkonnasõbralik, kuna nüüdsest ei ole vaja paberil tšekke ega plastikust kütusekaarte. Kogu kütusetankla toimib minimaalse riistvaraga. Eesti Keskkonnateenused saavad paberivabalt väga täpse ülevaate, kui palju on erinevad sõidukid sõitnud ja mitu liitrit kütust on selleks kulunud.

Meie Cloudicsi kontseptsioon võimaldab püstitada tanklaid minimaalse aja ja rahalise kuluga. Kohapeal ei ole vajalik eraldi makseautomaati ega juhtseadet, kuna kõik makset puudutavad toimingud tehakse läbi mobiiltelefoni ja tankla juhtimine toimub läbi pilveserveri.

Lahenduse suureks plussiks on ka distantsilt pumba käivitamine ehk kui autojuht ei kasuta nutitelefoni, saab tema kohaloleku kinnitada ka kolmas isik.

Tankimise alustamiseks tuleb autojuhil avada Cloudicsi äpp, sisestada odomeetri näit, sõiduki number ja alustada tankimist.