sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

Kodumaised ja terviklikud IT-lahendused igas suuruses ettevõtetele: Astro Baltics

Astro Baltics on IT-valdkonnas väga kompetentne ja 24-aastase kogemustepagasiga kodumaine ettevõtte, kes pakub keskmisest keerukamaid ja nutikamaid IT-lahendusi igas suuruses ettevõtetele.

Loe rohkem

Tere tulemast Cloudicsi perekonda: Eesti Gaas

Suurepäraseid uudiseid Cloudicsilt!

Meil on heameel teatada, et alates juunist on võimalik tankida uue ja innovatiivse Cloudicsi mobiilirakendusega kõigis 11 Eesti Gaasi CNG tanklas üle Eesti!

Loe rohkem
NOOM laotarkvara. Cloudics Laomees: sinu mobiilne samm laohalduses!

Cloudicsi Laomees: sinu mobiilne samm laohalduses

Kodumaine NOOMi majandustarkvara on tuntud oma detailse ning põhjaliku laotarkvara poolest. Nüüd on laomoodul saanud veel täiendust tänu Cloudicsi Laomehe rakendusele.

Loe rohkem
Cloudicsiga poodlemise tulevikulahendused.

Revolutsiooniline: Cloudicsi ettetellimine ja nutipoodlemine!

Meil on ülim heameel tõdeda, et alates 1. juunist on võimalik Salvesti tehasepoes läbida kogu ostuprotsess 100% iseseisvalt. Kuidas? Tänu nüüdisaegsetele ja uuenduslikele Cloudicsi kaubanduslahendustele!

Loe rohkem
Cloudics võimaldab kütuse eest tasuda autost väljumata

Cloudicsi mobiilirakendus – tankimine tuleviku moodi!

Arenev ühiskond meie ümber vajab ka üha innovaatilisemaid lahendusi. Kontakti- ja sularahavabad tehingud on muutumas igapäevaseks. Kontaktivaba elu üheks kaasnähtuseks on mobiilse tankimise võimalus.

Tankla kassasse pöördumine on nüüdsest minevik, sest uuendusliku Cloudicsi makselahendusega saate kütuse eest tasuda otse rakenduses ilma autost väljumata. 

Loe rohkem
Cloudics on uus ja innovatiivne haldus- ja makselahendus.

Cloudics: homsed makselahendused juba täna

Cloudics on uus ja innovatiivne haldus- ning makselahendus. Tarkvara on suureks abimeheks ettevõtetele, kes soovivad oma müügitegevuses teha sammu tuleviku suunas.

Cloudicsi rakendus sisaldab kolme põhifunktsionaalsust: kaupade ettetellimine, tankimine ning nutipoodlemine.

Loe rohkem
Cloudics keskkonnateenused mobiili

Eesti Keskkonnateenused AS võttis kasutusele Cloudicsi lahenduse

Veebruarist alates on Cloudicsi lahendus kasutusel Eesti Keskkonnateenustes.

Cloudicsi lahendus võimaldab Eesti Keskkonnateenuste sõidukeid tankida läbi mobiilirakenduse. Kütusetankla operaator juhib ning näeb tankla tööd reaalajas läbi pilvepõhise halduskeskkonna.

Loe rohkem
Cloudics mobiilne makselahendus ja app

Mobiilne makselahendus, mis katab terve Eesti

Ühiskond meie ümber vajab innovatiivseid lahendusi. Kontakti- ja sularahavabad tehingud on muutumas igapäevaseks. Kontaktivaba elu üheks kaasnähtuseks on mobiilse tankimise võimalus. Cloudics on uus ja moodne mobiilne makselahendus, mis katab terve Eesti.

Loe rohkem
FOTO: Aigar Nagel

Edimäne Võro liina Terminal Oil pendsinijaam om rahvale valla!

Nüüdsest saab Cloudicsi mobiilimakset kasutada ka äsja avatud Terminal Oil Võru tanklas. Tegemist on juba kolmanda avaliku tanklaga, kus Cloudics äpiga on võimalik kütuse eest tasuda. Lisaks Võrule töötab Cloudics Terminal Oil Raadi ja Saverna tanklates.
Rakenduse kasutamine on imelihtne ning annab võimaluse praegustes tingimustes turvaliselt tankida!

Loe rohkem
Foto: Raul Mee, 8. Kütuseturu Aastakonverents

8. Kütuseturu Aastakonverents

Juba kaheksandat korda toimunud kütuseturu aastakonverents keskendus lähitulevikule, ehk mis saab edasi, millised on võimalused ja milliseid valikud on meie kütusemüüjatel? Astro Baltics tegi ka konverentsil ettekande teemal „Makselahenduste innovatsioon kütuseturul“. Panime end seekord kütusetankla omaniku kingadesse ja rääkisime makselahendustest tingitud valudest, kuidas saaks neid lahendada ja milline on makselahenduste tulevik.

Loe rohkem