sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

Cloudicsi mobiilne makselahendus on mitmel moel kasulik ka ettevõttele

Cloudicsi mobiilse makselahenduse kasulikkus ettevõttele

Cloudics on haldus- ja makselahendus tanklatele ning partnerlahendus kaupmeestele, mis aitab ettevõtetel jõuda klientidele lähemale. Tarkvara on loodud mugavamaks, kiiremaks ja keskkonnasõbralikumaks klientide, maksete ning ettevõtte äriprotsesside haldamiseks. Lõpptarbijate jaoks on loodud mobiilirakendus, mille funktsioonide hulka kuuluvad tankimise alustamine mobiilist, toodete skanneerimine poes ehk nutipoodlemine ning kaupade ettetellimine.

Cloudicsi mobiilne makselahendus on nutikas viis, kuidas jõuda ettevõtte tehnoloogiateadlike klientideni ning pakkuda neile lisavõimalusi ja -mugavusi.

Järgnevalt on välja toodud 4 olulist punkti, kuidas teie ettevõte saab mobiilsest makselahendusest kasu lõigata.

🔹 Suurem tehingu sooritamise tõenäosus ja rohkem kliente

Mõnikord võib juhtuda, et klient unustab oma panga- või kliendikaardi koju, kuid nutitelefon on siiski kaasas. Cloudicsi mobiilirakendus hoiab kõiki vajalikke kaarte ühes kohas ning seega ei pea klient loobuma ostust ega sooritama tehingut ilma kliendikaardi soodustusteta. Cloudicsi mobiilne makselahendus aitab ära hoida kliendi negatiivse ostuemotsiooni, mis ilma mobiilse makselahenduseta oleks tekkinud. Lisaks on mobiiliga tasumine mitu korda kiirem, mis tähendab, et samas ajaaknas on võimalik teenindada rohkem kliente ja seeläbi tõsta käivet.

🔹 Lojaalsemad kliendid

Mobiilne makselahendus pakub innovaatilist lisandväärtust ning tõstab klientide lojaalsust teie brändile. Mugav ja kaasahaarav mobiilirakendus nutitelefonis on mõjusaks teguriks, mis paneb klienti sooritama kordusostusid. Samuti on ettevõttel Cloudicsi abiga võimalik seada kasutajatele personaalseid soodustusi ning saata teavitusi käimasolevatest kampaaniates, tugevdades seeläbi kliendi lojaalsust.

🔹 Sääst riistvara- ja tööjõukuludelt

Cloudics on järgmine samm iseteeninduskassadest. Mida rohkem lõpptarbijaid hakkab kasutama Cloudicsi mobiilset makselahendust, seda vähem on tarvis kassaautomaate ning teisi makselahendusi teie müügikohas. See omakorda tähendab vähem riistvara paigaldus-, integratsiooni- ja hoolduskulusid. Lisaks võimaldab Cloudicsi maksta klientidel ilma kassasse pöördumata. Selle tulemusena vähenevad kassajärjekorrad, töötajad saavad keskenduda poe korrashoiule ja klientide paremale teenindamisele ning korraga saab vahetuses olla tööl vähem inimesi.

🔹 Jätkusuutlikkus ja parem kuvand

Kasutades Cloudicsi mobiilset makselahendust ei ole vaja plastikkaarte ega väljastada kliendile paberil tšekke. Selle asemel talletatakse kõik tšekid digitaalselt mobiilirakendusse ja see vähendab vajadust paberi kasutamise järele. Ettevõte saab omakorda kasutusele võtta keskkonnasõbralikumad äritavad ja seeläbi parandada jätkusuutlike põhimõtetega oma kuvandit. Eelmainitud käitumisega näitab ettevõte, et hoolib keskkonnast, oma klientidest ning ka pikaajalisest jätkusuutlikust toimimisest, tõstes seega klientides usaldust.


Vaata kaardilt asukohti, kus Cloudicsit juba kasutada saab:

Cloudicsi kõigi võimalustega saab lähemalt tutvuda siin.

Võtke meiega ühendust:
info@astrobaltics.eu
+372 628 0000

Astro Baltics
Teejuht tulevikku!
www.astrobaltics.eu

Astro Baltics osaleb Fuels Mobility messil Bolognas

ASTRO BALTICS OSALEB FUELS MOBILITY MESSIL BOLOGNAS

Fuels Mobility on esimene bensiinijaamadele pühendatud Itaalia mess ja konverents. Peamiselt keskendutakse tanklate muutumisele, arvestades erinevate energiavektoritega. Messi eesmärgiks on aidata klientidel mõista jätkusuutliku mobiilsusega kaasnevaid väljakutseid ja pakkuda neile lahendusi.

Loe rohkem

Kodumaised ja terviklikud IT-lahendused igas suuruses ettevõtetele: Astro Baltics

Astro Baltics on IT-valdkonnas väga kompetentne ja 24-aastase kogemustepagasiga kodumaine ettevõte, kes pakub keskmisest keerukamaid ja nutikamaid IT-lahendusi igas suuruses ettevõtetele.

Loe rohkem

Tere tulemast Cloudicsi perekonda: Eesti Gaas

Suurepäraseid uudiseid Cloudicsilt!

Meil on heameel teatada, et alates juunist on võimalik tankida uue ja innovatiivse Cloudicsi mobiilirakendusega kõigis 11 Eesti Gaasi CNG tanklas üle Eesti!

Loe rohkem

Cloudicsi Laomees: sinu mobiilne samm laohalduses

Kodumaine NOOMi majandustarkvara on tuntud oma detailse ning põhjaliku laotarkvara poolest. Nüüd on laomoodul saanud veel täiendust Cloudicsi Laomehe rakenduse näol.

Loe rohkem
Cloudicsiga poodlemise tulevikulahendused.

Revolutsiooniline: Cloudicsi ettetellimine ja nutipoodlemine!

Meil on ülim heameel tõdeda, et alates 1. juunist on võimalik Salvesti tehasepoes läbida kogu ostuprotsess 100% iseseisvalt. Kuidas? Tänu nüüdisaegsetele ja uuenduslikele Cloudicsi kaubanduslahendustele!

Loe rohkem
Cloudics võimaldab kütuse eest tasuda autost väljumata

Cloudicsi mobiilirakendus – tankimine tuleviku moodi!

Arenev ühiskond meie ümber vajab ka üha innovaatilisemaid lahendusi. Kontakti- ja sularahavabad tehingud on muutumas igapäevaseks. Kontaktivaba elu üheks kaasnähtuseks on mobiilse tankimise võimalus.

Tankla kassasse pöördumine on nüüdsest minevik, sest uuendusliku Cloudicsi makselahendusega saate kütuse eest tasuda otse rakenduses ilma autost väljumata. 

Loe rohkem
Cloudics on uus ja innovatiivne haldus- ja makselahendus.

Cloudics: homsed makselahendused juba täna

Cloudics on uus ja innovatiivne haldus- ning makselahendus. Tarkvara on suureks abimeheks ettevõtetele, kes soovivad oma müügitegevuses teha sammu tuleviku suunas.

Cloudicsi rakendus sisaldab kolme põhifunktsionaalsust: kaupade ettetellimine, tankimine ning nutipoodlemine.

Loe rohkem
Cloudics keskkonnateenused mobiili

Eesti Keskkonnateenused AS võttis kasutusele Cloudicsi lahenduse

Veebruarist alates on Cloudicsi lahendus kasutusel Eesti Keskkonnateenustes.

Cloudicsi lahendus võimaldab Eesti Keskkonnateenuste sõidukeid tankida läbi mobiilirakenduse. Kütusetankla operaator juhib ning näeb tankla tööd reaalajas läbi pilvepõhise halduskeskkonna.

Loe rohkem
Cloudics mobiilne makselahendus ja app

Mobiilne makselahendus, mis katab terve Eesti

Ühiskond meie ümber vajab innovatiivseid lahendusi. Kontakti- ja sularahavabad tehingud on muutumas igapäevaseks. Kontaktivaba elu üheks kaasnähtuseks on mobiilse tankimise võimalus. Cloudics on uus ja moodne mobiilne makselahendus, mis katab terve Eesti.

Loe rohkem