fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Cloudicsi Laomees: sinu mobiilne samm laohalduses

Kodumaine NOOMi majandustarkvara on tuntud oma detailse ning põhjaliku laotarkvara poolest. Nüüd on laomoodul saanud veel täiendust Cloudicsi Laomehe rakenduse näol.


Mis on Cloudicsi Laomees?

Cloudicsi Laomees on uus ja innovaatiline laorakendus, mis võimaldab muuta paljud teie ettevõtte tööoperatsioonid mobiilseks. Mobiilirakendus annab paindliku ligipääsu eri ladudele ning reaalajas kiire kontrolli kaupade liikumise ja tegeliku laoseisu üle.

Cloudicsi Laomehe kasutusele võtmisega täiustub oluliselt teie laologistika ning suureneb laotellimuste käitluskiirus, väheneb töö käigus tekkivate inimlike vigade hulk ning paraneb tarnekvaliteet.

Androidi rakendus hõlmab mitut kasulikku funktsionaalsust

Cloudicsi Laomees pakub võimalusi kiireks inventuuriks, mugavaks kaupade vastuvõtu kontrolliks ja tagastamiseks.

Kiire inventuur

Selleks, et hoida kokku enda ja töötajate aega on võimalik inventuuri teha onlines ja vajadusel ka kaubagrupi põhiselt. Tänu API andmeside kaudu automaatselt toimivale infoliikumisele NOOMi majandustarkvara ja Cloudicsi vahel saate reaalajas detailse ülevaate laoseisust. Võimalik on kohe näha kauba laojääki ja kontrollida ka kauba hinda.

Kaupade vastuvõtu kontroll

Kaupade arvele võtmine lattu on lihtsam, mugavam ja kiirem kui eales varem. Kauba kontrollimisel ja lattu arvele võtmise protsessis kuvatakse rakenduses kogu vajalik info: hankija nimi, alusdokumendi number NOOMis, kuupäev. Kui peaks juhtuma, et saabuval kaubal puudub ribakood, saate lisada informatsiooni rakenduses käsitsi. Lisaks on võimalik Cloudicsi Laomehe kauba vastuvõtu lahendusega kontrollida saabunud kauba vastavust ostutellimusele. Juhul kui kaup ei vasta ostutellimusele, saate koostada reklamatsiooni.

Kauba tagastamine

Mittevastava kauba tagastamiseks genereeritakse rakenduses kauba ribakoodi alusel uus dokument NOOMi majandustarkvarasse. Kauba kulukskandmiseks on NOOMis eraldi standardne dokumendiliik. Dokumendile kirjeldatakse hankija ning lisatakse kauba tagastamise põhjus. Kuluks kandmise järel eemaldatakse kaup laoarvestusest.

Android operatsioonisüsteem

Cloudicsi Laomees on mõeldud kasutamiseks eelkõige Androidi operatsioonisüsteemi kasutavatel tööstuslikel mobiilseadmetel, millel on puutetundlik ekraan ja millega saab skaneerida ribakoode, aga seda on võimalik kasutada ka ükskõik millisel teisel Androidi nutitelefonil.

Tutvu NOOMi laotarkvaraga siin või loe rohkem Cloudicsi lahenduste kohta siit.

Kui soovid rohkem teada Cloudicsi Laomehe kohta, siis võta meiega ühendust info@astrobaltics.eu või helista 628 0000.

Astro Baltics
Teejuht tulevikku!