fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Cloudics võimaldab kütuse eest tasuda autost väljumata

Cloudicsi mobiilirakendus – tankimine tuleviku moodi!

Arenev ühiskond meie ümber vajab ka üha innovaatilisemaid lahendusi. Kontakti- ja sularahavabad tehingud on muutumas igapäevaseks. Kontaktivaba elu üheks kaasnähtuseks on mobiilse tankimise võimalus.

Tankla kassasse pöördumine on nüüdsest minevik, sest uuendusliku Cloudicsi makselahendusega saate kütuse eest tasuda otse rakenduses ilma autost väljumata. 

Mis on Cloudics?

Cloudics on modernne kodumaine mobiilirakendus, mis võimaldab kontaktivabalt tankida ja kütuse eest tasuda. Meie tankimislahendus säästab aega ja on keskkonnasõbralik, pakub võimalust kiireks iseteeninduseks ning vähendab plastkaartide ja paberkviitungite tootmisega kaasnevat ökoloogilist jalajälge. Maksekaardina on võimalik kasutada nii pangakaarte kui ka ettevõttepõhiseid maksekaarte, seega sobib Cloudics nii era- kui ka ärikliendile. Rakendus võimaldab saada täieliku ülevaate tehtud tehingutest.

Miks valida Cloudics?

Cloudics võimaldab tankida kiirelt, mugavalt ja kontaktivabalt. Kaob plastkaartide kasutamise vajadus, sest kõiki makse- ja sooduskaarte hoitakse mugavalt ühes kohas. Tankimist saate alustada mõne nupuvajutusega ning autost tuleb väljuda vaid tankimispüstoli sisestamiseks ja eemaldamiseks. Pärast tankimist saate tehingu ajaloo ja kviitungi mobiilist kätte ning alla laadida igal ajal. Cloudicsis peame oluliseks maksimaalset turvalisust nii mobiilsete maksete kui ka isikliku teabe puhul: rakendusse logimiseks saate seadistada PIN-koodi, kasutada näotuvastust või sõrmejäljelugejat. Rakendusega saate jälgida hetkehindu ja personaalseid soodustusi ning tankla on Teie jaoks iga kell avatud!

Kuidas toimub telefoniga tankimine?

1. Avage rakendus ja tuvastage oma asukoht. Selleks saate kasutada auto numbrimärgi tuvastust, positsioneerimist või QR-koodi.

  • – Numbrimärgi järgi tuvastamiseks peab rakendusse olema sisestatud auto numbrimärk ning asukoht tuvastatakse tankuri juures oleva kaamera abil.
  • – Positsioneerimiseks on vaja mobiiltelefoni seadete alt lubada asukoha jagamine Cloudicsi rakendusega.
  • – QR-koodiga tuvastamiseks tuleb rakenduses skaneerida tankuril asetsev QR-kood.

2. Valige sobiv makseviis oma lisatud kaartide seast. Kliendikaardi lisamisel rakenduvad ka kliendikaardi soodustused.

3. Valige pumba number, millest soovite tankida.

4. Alustage tankimist 3 minuti jooksul. Kui selle aja jooksul tankimist ei alustata, siis katkestatakse tehing automaatselt.

Kontaktivaba tankimine Cloudicsi mobiilirakendusega.

Cloudicsi tankimislahendus on kasutusel mitmekümnes tanklas üle Eesti. Meie iseteenindusliku makselahendusega tankuri tunnete ära Cloudicsi QR-kleebise ning äpile viitava juhendava info järgi tankuril.

Cloudicsit kasutavate tanklate nimekirja leiate siit.

Kui soovite ka ise tankimislahenduse mugavustest osa saada, laadige Cloudics alla siit!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust:
info@astrobaltics.eu
+372 628 0000

Astro Baltics 
Teejuht tulevikku!