• Eesti
  • English

E-tervishoid

NOOM Apteegiversioon on spetsiaalselt apteekide tarbeks loodud majandustarkvaral NOOM põhinev erilahendus. Tänaseks kasutab tarkvara NOOM apteegiversiooni rohkem kui 460 apteeki üle terve Eesti.

Sealjuures on tarkvara NOOM kasuks otsustanud Eesti kõik suuremad apteegiketid – Apotheka, Koduapteek, Terve Pere Apteek, Farmacia, Benu. Toote arendamisel on seatud eesmärgiks automatiseerida kõik töölõigud apteegis.

Kuigi NOOMi apteegiversioon on arendatud Apteekide Infotehnoloogia poolt, toimub tarkvara üldine arendus Astro Balticsis.

NOOM apteegiversioon võimaldab klientidel kasutada ka teisi NOOMi mooduleid.

NOOMI 
MOODULID

Võimalik on kasutusele võtta:
NOOM Palk ja Personal
NOOM Tööajaarvestus
NOOM Müük
NOOM Raamatupidamine
NOOM Kliendihaldus
NOOMi suureks eeliseks on sobiva apteegiversiooni olemasolu ja raamatupidamine ühes tarkvaras.

Tehtud tööd

Apotheka Beauty

Apotheka Beauty

Astro Baltics arendas esimese Eesti apteekidele suunatud iseteeninduskassa lahenduse, mida saab kasutada T1 kaubanduskeskuses Apotheka Beauty kaupluses. Iseteeninduskassa on teadlikule ja kiire elutempoga kliendile oluline viis maksmiseks. Kaasaegne kassalahendus mitte ainult ei muuda kliendi elu lihtsamaks, vaid võimaldab kauplusel teenindada lühema ajaga ka rohkem inimesi.

Lahendus võimaldab teha järgmisi toiminguid:

  • skanneerida tooteid;
  • registreerida kliendikaarti;
  • saada allahindlusi;
  • koguda A-raha vastavalt kliendi staatusele;
  • tasuda ostu eest A-raha, kinkekaardi ja/või pangakaardiga.

Apotheka Beauty on Eesti suurima tervisliku ilu valikuga pood. Tootenimekirjast leiate apteegikosmeetikat, loodustooteid ning dermadekoratiivkosmeetikat.
Apotheka Beauty koduleht: https://www.apothekabeauty.ee/

Apotheka

Apotheka

Apotheka kaubamärk ühendab enda alla Eestis 162 Apotheka kaubamärki kandvat apteeki. Astro Baltics on Apotheka pikajaline partner. Apotheka kasutab oma apteekides müügiprogrammina NOOM Majandustarkvara, millele on tehtud lisafunktsionaalsused Apteekide Infotehnoloogia poolt. Lisaks kasutab Apotheka meie poolt pakutavat riistvara.