fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

NOOMi liidestus Omniva ja Itellaga. Goldtime pood.

NOOMi liidestus Omniva ja Itellaga

Meil on hea meel teid teavitada uuest tarkvaraliidestusest! NOOMi majandustarkvara on võimalik nüüd integreerida Omniva ja Itella Smartpostiga kiiremaks ja mugavamaks pakkide kohale toimetamiseks. Liidestuse loomisel mängis olulist rolli meie pikaajaline partner Goldtime, kes soovis oma e-poe haldusprotsesse automatiseerida.

Goldtime

Megafort OÜ on 1999. aastal asutatud ettevõte, mille peamiseks tegevusvaldkonnaks on jae- ja hulgikaubandus. Eelnimetatud osaühing opereerib Eesti suurimat juveeli- ja kellakaupluste ketti – Goldtime.

Goldtime’i kauplused asuvad Eesti suurimates kaubanduskeskustes Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Narvas, Jõhvis, Kohtla-Järvel, Viljandis, Kuressaares ja Võrus.

Lugege täpsemalt Goldtime’i kohta siit.

Omniva ja Itella

Omniva on AS Eesti Posti kaubamärk. Tegemist on rahvusvahelise logistikaettevõttega. Ettevõte toimetab saadetised kiirelt koju, kodulähedasse postiasutusse või pakiautomaati.

Itella on Soome Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistikaettevõte. Ettevõte pakub äriklientidele maantee-, mere- ja lennutransporti ning laologistika täisteenust, kuller- ja ekspressveoteenust ning pakiautomaadi teenust.

Väljakutse: e-poe tellimuste automatiseerimine ja haldamine NOOMis

Eesmärgi püstitamisel oli Goldtime’i meeskonnal siht silme-ees: tuua kogu oma e-poe tellimuste haldamine NOOMi ning kiirendada haldusprotsesse.

Ettevõttel oli selge vajadus automatiseerida oma e-poe tegevused, mille alla kuulusid tellimused, kliendid ning kinkekaardid.

Suurimaks väljakutseks osutus e-poe tellimuste automaatne jaotamine. Vaja oli luua taustal töötav süsteem, mis jaotaks ning suunaks tellimused automaatselt õigesse poodi täitmiseks.

Lisaks mängis olulist rolli NOOMi liidestus Omniva ja Itella Smartpostiga, et pakikaartide trükkimine mugavalt tuua ühte keskkonda.

Liidestamine: motiveeritult liikumine ja klienditasandil kaasa mõtlemine

NOOMi majandustarkvara on tuntud oma kõrge erilahenduste võimekuse poolest. Oleme ainus lahendus turul, mida saab täielikult kohandada ettevõtte äriloogika järgi.

”Koostöö Astro Balticsiga sujus üle ootuste hästi ning meie projektijuhi Sandra kohta saab öelda ainult kiidusõnu”, märkis Goldtime’i e-kaubandusjuht Indrek Kaju.

”Kogu Astro Balticsi meeskond oli algusest peale motiveeritud, aitas välja mõelda sobivaid lahendusi ning suutis meiega kaasa mõelda kliendi tasandil” lisas Indrek Kaju.

Kokkuvõtvalt toimus Omniva, Itella ja NOOMi liidestamine kahepoolse pingutuse tulemusena kiirelt ja sujuvalt.


Liidestuse tulemus: kiirem tellimuste teenindamine ja oluliselt vähem käsitööd

Tänu uutele liidestustele on kogu Goldtime’i e-poe tellimuste haldamine sujuvam ja kiirem kui eales varem.

”Kui varasemalt teostati enamus liidestatud tegevused manuaalselt, siis nüüdseks on kogu protsess palju töökindlam ja käsitööhulk on oluliselt vähenenud”, kommenteeris Indrek Kaju.

Värskelt loodud liidestuse tulemusena liiguvad e-poe tellimused automaatselt vastavalt kliendi valitud eelistusele Itella või Omniva tellimuskeskustesse.

Pärast tellimuste kinnitamist on võimalik ühe nupuvajutusega genereerida pakikaardid ning need kohe ka välja printida.

Sealt edasi jääb vaid pakk komplekteerida ja toimetada pakiautomaati või kulleri kätte.

Kokkuvõtvalt lisas Kaju: ”Oleme rahul paindliku ja vastutuleliku suhtumisega, mis meid alati Astro Balticsiga koostööd tehes ootab. Tööd on alati teostatud kvaliteetselt ja tekkinud väljakutsed saavad kiired lahendused.”

Kuidas edasi ehk mis on järgmised sammud?

Astro Balticsi ja Goldtime’i vaheline viljakas koostöö jätkub! Järgmiseks etapiks on samaaegselt Omniva ja Itellaga liidestatud Custobari kliendihaldusplatvormi 100% kasutusele võtmine.

Tegemist on kliendiandmete ja turunduse automatiseerimise platvormiga.

Hetkel saavad Custobari kaudu Goldtime’i kliendid tellimuste teavitusi ning vajaliku informatsiooni jälgimiskoodide kohta.

Tutvu NOOMi majandustarkvara võimalustega

NOOM on terviklik ja kodumaine majandustarkvara, mis sobib igas suuruses ettevõtetele ressursside juhtimiseks, planeerimiseks ning analüüsimiseks. Meie tarkvara kasutajad hindavad paindlikkusega kaasnevaid ärieeliseid.

Tänu moodulitest koosnevale ülesehitusele on NOOMi majandustarkvara laia standardfunktsionaalsuse ja suure erilahenduste võimekusega.

NOOMi majandustarkvara erinevate moodulitega saate tutvuda siin.

Astro Balticsi tiim tänab Goldtime’i meeldiva koostöö eest!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust:
info@astrobaltics.eu
+372 628 0000

Astro Baltics
Tarkvara teejuht tulevikku!