fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Astro Baltics osaleb tehnoloogiamessil Forecourttech 2021

Astro Baltics tutvustab Cloudicsi pilvepõhiseid lahendusi tehnoloogiamessil Forecourttech 2021

Juba 4. korda toimuv tehnoloogiamess Forecourttech 2021 leiab aset 12. kuni 13. oktoobrini Hispaania idarannikul asuvas linnas nimega Alicante. Konverentsi fookus on suunatud tanklate ja mugavuspoodide optimeerimisele ning nende klientide ostukogemuse parandamisele.

Mida kujutab endast Forecourttech 2021?

Forecourttech 2021 eesmärgiks on tuua kokku edukad ja innovaatilised jaemüüjad ning modernsete tehnoloogiate ja lahenduste pakkujad. Kahepäevane programm sisaldab tehnoloogia valdkonna ekspertide informatiivseid esitlusi ning koostööpartnereid on võimalik leida ka läbi eelnevalt kokkulepitud kohtumiste. Konventsioonil leiavad kajastust nii tehnoloogiad, mis optimeerivad ettevõtte juhtimist kui ka tarbija ostukogemuse parandamisele suunatud lahendused.

Pilvepõhised ja keskkonnasõbralikud Cloudicsi lahendused

Eelmainitud tehnoloogiate puhul on Astro Baltics suuna näitajaks tulevikku. Meie loodud integreeritud tanklalahendused on kasulikud nii ettevõtjale kui ka lõpptarbijale. Tänu Cloudicsile oleme ühendanud uuenduslikkuse, tarbijamugavuse ning nutika tanklate juhtimise. Lisaks tasub mainida keskkonnasõbralikkuse ja kasutajamugavuse aspekti, mida Cloudicsi lahendused endas kätkevad.

  • Cloudics võimaldab juhtida kõiki tanklaseadmeid pilvepõhise juhtseadme (FCC) kaudu. See tähendab tankla omanikule suurt võitu hoolduse ja uuenduste arvelt, mida on võimalik teha interneti kaudu.
  • Tänu mugavale Cloudicsi mobiilirakendusele saab tarbija tankimist alustada ja kütuse eest tasuda otse läbi telefoni.
  • Cloudicsi äpp eemaldab tankimisprotsessist makse- ja kliendikaardid ning ostutšekid. Sellest tulenevalt vähenevad negatiivsed keskkonnamõjud ning liigume sammu edasi paberivabade ostuprotsesside suunas.

Astro Baltics on Forecourttechi veteran. Osaleme juba 4. korda!

Astro Balticsit võib pidada Forecourttechi veteraniks. Oleme osalenud kõigil neljal konverentsil, mis on toimunud alates 2017. aastast. Sel korral esindavad Cloudicsit Evar Raudsepp ja Taimar Kallari.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust:
info@astrobaltics.eu
+372 628 0000

Kohtume Forecourttechil!

Astro Baltics
Teejuht tulevikku!
www.astrobaltics.eu