fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Iseteeninduslahendused, mis on kättesaadavad kõigile

Teel tulevikku: iseteeninduslahendused, mis on kättesaadavad kõigile

Iseteeninduslahendused on juba mõnda aega olnud osa moodsast jaemüügimaailmast. Enamik meist kasutab mõnda lahendust iga päev. Iseteeninduslahendused on pangaautomaadid, parkla piletimasinad, bensiinijaama makseterminalid, toitlustusettevõtete ettetellimislahendused ning supermarketites kasutatavad iseteeninduskassad ja -puldid.

Toome välja 4 põhjust, miks peaksite võtma kasutusele teie ettevõttele sobiva iseteeninduslahenduse.

Kogu meie ühiskond saab juba edukalt iseenda teenindamisega hakkama. See annab tõuke iseteeninduslahenduste laiemaks kasutamiseks. Toome välja 4 põhjust, miks peaksite võtma kasutusele teie ettevõttele sobiva iseteeninduslahenduse.

Põhjus number 1: lühemad ooteajad koos kiire iseteeninduskassaga

Kiireloomulises maailmas soovivad inimesed saada asju kohe ja praegu. Suur osa klientidest peab kõige olulisemaks klienditeeninduse omaduseks teenuse või kauba kiiret ja kohest kättesaamist.

Seetõttu  keskenduvad ettevõtted kiiretele ja kvaliteetsetele iseteeninduslahendustele, mis rahuldavad klientide ostuvajadusi. Paraneb külastajate ostukogemus, suureneb teenindatud klientide arv ning kasvab käive. Näiteks on suur osa jaemüügiga tegelevaid ettevõtteid saanud abi Astro Balticsi erinevatest iseteeninduslahendustest, mis aitavad tagada kiire, mugava ja kulutasuva klientide teeninduse.

Põhjus number 2: isikupärastatud ostukogemus ehk missiooni tunne ostlemisel

Laialt levinud, kuid vale arusaam on see, et iseteeninduslahenduste kasutusele võtmine distantseerib kaupmehe kliendist ning mõjub klienditeenindusele halvasti. Meie Astro Balticsis usume vastupidist. Võimalus tegutseda omal käel lisab kliendi kogemusele väärtust. Iseteeninduskassas väljub klient kõrvaltvaataja rollist ning saab osa kogu ostuprotsessist.

Protsess muutub missiooniks. Kinoseansi ootusärevuses kühvliga kommikotti komplekteerides naudime sellest iga sekundit. Väga sarnast rolli mängib ka iseteeninduskassa. See annab kliendile võimaluse ise olla kogu protsessi keskel ilma segavate faktoriteta. Kui klient naudib ostuprotsessi, siis tuleb ta suure tõenäosusega teie juurde tagasi.

Põhjus number 3: klientidele meeldivad iseteeninduslahendused!

Me oleme sündinud otse digitaalsesse ajastusse ja naudime iseteeninduslahenduste kasutamist.

Iseteenindus on kiiresti saamas uueks standardiks, inimesed eeldavad seda võimaldavate lahenduste olemasolu tanklates, pesulates, supermarketites ja jaemüügikeskkondades. Tarbijad soovivad valikuvõimalust ostlemisel ja eelistavad seda tihti inimkontaktile. Mobiilne iseteenindus tähendab kiirelt sooritatud ostusid ning oma päevaga kiiremini edasi liikumist. Lae Cloudics alla siit.

Põhjus number 4: ettevõtte kasv automatiseeritud äriprotsesside abil

Iseteeninduslahenduste juurutamine teie ettevõttes ei aita mitte ainult tõsta pakutava klienditeeninduse taset, vaid parandab teie klientide ostukogemust, hoiab kokku ruumi ning säästab teie töötajate aega.

Kui kliendid muutuvad iseteeninduse abil iseseisvamaks vabaneb teie töötajate aeg. Seda aega saate kasutada personaalsema abi pakkumiseks, riiulite korrastamiseks või varude täiendamiseks. Lisaks võtavad iseteeninduskassad vähe ruumi ning need on valmis müüma 24/7. Tulemuseks on organiseeritud ja tähelepanelik personal ning kvaliteetne klienditeenindus.

Astro Balticsi tootevalikust leiate mitu erinevat iseteeninduslikku lahendust nii selvepesulatele, hotellidele kui ka tanklatele. Tutvu meie iseteeninduslahendustega siin.

Võtke meiega ühendust info@astrobaltics.eu või helistage +372 628 0000

Astro Baltics

Teejuht tulevikku!