fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Tootmisettevõtetele mõeldud kodumaine rätsepaülikond, mis aitab olla teistest ees

Tootmisettevõtetele mõeldud kodumaine rätsepaülikond, mis aitab olla teistest ees

Astro Baltics on Tartu südames asuv põhjamaine IT-ettevõte, mis on leidnud võimaluse pakkuda ettevõtetele kuldvõtmekest.

See on võti, mis avab uue ressursitõhususe ukse ja annab Astro Balticsi klientidele võimaluse olla konkurentidest ees.

Ettevõtte portfellist leiab laialdaselt tarkvaralahendusi, sh nutikad ja unikaalsed makse- ning majandustarkvara (ERP) lahendused ja pilvepõhised tulevikku kujundavad Cloudicsi tarkvaralahendused.

Kuidas sündis Astro Baltics?

Tartus tegutseva Astro Balticsi eelkäijaks oli Astronoomilised Kassasüsteemid OÜ. Ettevõte pakkus tarkvara RAX, mille arendamist alustati juba 1990. aastate alguses. Ametliku alguse sai Astro Baltics 1998. aastal, kui alustati kassasüsteemide ja müügitarkvara pakkumisega.

Moodulitest üles ehitatud NOOMi majandustarkvara loodi eesmärgiga pakkuda keskmisest keerukamaid ja nutikamaid IT-lahendusi ja esimene versioon sellest jõudis klientideni 2002. aastal.

24 tegutsemisaasta jooksul on ettevõtte tarkvaraportfell laienenud muljet avaldavaks. Astro Balticsi tooteportfelli saab jaotada struktuuriliselt kaheks tooteks: NOOMi majandustarkvara & Cloudicsi pilvelahendused.

NOOMi majandustarkvara sülearvutis

NOOMi majandustarkvara on loodud eesmärgiga suurendada ettevõtete efektiivsust, olenemata nende tegevusvaldkonnast. Iga päev kasutatakse meie pakutavaid makse- ja tarkvaralahendusi apteekides, kütusetanklates, tööstusettevõtetes, jaemüügikettides, majutusasutustes, kaubanduskeskustes ja igal pool mujal.

Cloudicsi pilvepõhine tarkvara on loodud mugavamaks, kiiremaks ja keskkonnasõbralikumaks klientide, maksete ning ettevõtte äriprotsesside haldamiseks. Cloudicsi tarkvaralahendusi kasutavad tanklaketid, autopesulad ja jaemüüjad ning kümned tuhanded lõpptarbijad nii Eestis kui ka välismaal.

Miks on tootmisettevõttel üldse tootmistarkvara vaja?

Kui kasvav tootmisettevõte on ületanud kümne töötaja piiri, siis traditsiooniliste töövahenditega nagu Excel, e-post, paber ja pliiats, mis varem ajasid asja ära, ei ole enam võimalik efektiivselt ettevõtet juhtida.

Kui inimeste arv ettevõttes kasvab, siis tekib tööjaotus, mis tähendab, et kõik osalised peavad saama reaalajas korrektseid andmeid.

NOOMi tootmistarkvara võimaldab teha kõik analüüsid ja päringud ühest süsteemist, kus info liigub reaalajas ning on kõigile osalistele jälgitav. See suurendab tootmise efektiivsust ning vähendab oluliselt vigade arvu.

Loe ka: Tootmisprotsesside digitaliseerimine: 5 korduma kippuvat kitsaskohta, mida tarkvaraga lahendada.

Miks on oluline, et kogu informatsioon oleks ühes terviklikus tarkvarasüsteemis?

Tootmisettevõtetes käib pidev võidujooks ajaga. Eesmärgiks on pakkuda klientidele lühikesi tarneaegu ja selle juures ise kasumlik olla. Kui ühtset reaalajas infot liigutavat süsteemi pole, ei tea tootmistellimuste loomisel tootmisjuht ressursside tegelikku hõivet ega laomaterjalide seisu.

Lihtsasti võib tekkida olukord, kus tootmises on tellimus üleval, kuid tegelikkuses on toode juba varem valmis toodetud või hoopis materjali puudu. Info selle kohta pole aga asjaosalisteni jõudnud ning see on tööstusettevõttes väga halb olukord, sest tarneajad on klientide jaoks äärmiselt olulised.

Selleks et tuua oma ettevõte ühe digitaalse katuse alla, tasub kasutusele võtta terviklik tootmistarkvara. Sellisel juhul on olulised andmed kokku kogutud ühte keskkonda ja reaalajas saadaval. See annab ettevõttele sellised eelised nagu dünaamiline materjalivajaduste planeerimine (MRP), toodete omahinna täpne arvutamine ja valmimistähtaegade kuvamine.

Loe ka: Materjalivajaduste planeerimine (MRP – Material Requirements Planning) NOOMi tootmistarkvaras.

Kellele sobib NOOMi majandustarkvara kõige paremini?

Piltlikult öeldes pakume tarkvara, mis sobib rätsepaülikonnana ettevõtte profiiliga, olenemata tegevusvaldkonnast. Tänu moodulitest koosnevale ülesehitusele pakume laia standardfunktsionaalsust ja suurt erilahenduste võimekust.

Meie peamiseks sihtgrupiks on keskmised ja keskmistest suuremad ettevõtted, kes soovivad digitaliseerida oma ettevõtte äriprotsesse ning kellel on selleks ambitsiooni, ideid ja ressursse.

Kuhu edasi?

Tarkvara ei saa kunagi valmis. Kasvame ja areneme iga päev koos klientidega ning täiendame NOOMi majandustarkvara mooduleid ja võimalusi. Lisaks laiendame oma kliendibaasi Euroopas, vallutame kütuseturgusid üle terve maailma ning oleme algust teinud järgmise generatsiooni NOOMi tarkvara arendamisega.

Astro Baltics pakub tasuta konsultatsiooni ettevõtte äriprotsesside digitaliseerimiseks ning demo teile sobival ajal.

NOOM lahendab teie tööstusettevõtte kitsaskohad alates
299 €/kuu

Tartus tegutsev IT-ettevõte Astro Baltics pakub oma klientidele terviklikke tarkvaralahendusi, mis tänu oma paindlikkusele ja moodulitest koosnevale ülesehitusele sobivad ettevõtetele kui rätsepaülikond.

Pakume teile TASUTA konsultatsiooni äriprotsesside digitaliseerimiseks ning NOOMi tootmistarkvara demo teile sobival ajal.

Registreeri demo siin.

Võtke meiega ühendust:
info@astrobaltics.eu
+372 628 0000


Astro Baltics
Tarkvara teejuht tulevikku!