fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

UUS liidestus: Planlogi logistikahaldustarkvara koostöös Rain Transpordiga

UUS liidestus Planlogi logistikahaldustarkvaraga koostöös Rain Transpordiga

Astro Balticsil sai valmis uus tarkvaraliidestus! NOOM majandustarkvara on võimalik nüüd liidestada Planlogi logistikahalduseks mõeldud tarkvaraga. Liidestuse loomisel mängis väga olulist rolli transpordiettevõte Rain Transport.

Logistikahaldustarkvara Planlogi

Planlogi on logistika haldamiseks mõeldud 100% veebipõhine tarkvara, mille abil saab hallata tellimusi, korraldada kaubavedusid, arveldada ja analüüsida tulemusi. Tarkvaralahendus võimaldab hõlpsasti administreerida ettevõtte ja partnerite ressursse ning tellimusi. Lisaks aitab see hoida kogu logistikaalase info ühes kohas ning võimaldab tõsta ettevõtte efektiivsust.

Lugege täpsemalt Planlogi kohta siit.

Rain Transport AS

Esimene ettevõte, kes liidestusest igapäevaselt kasu lõikab, on logistikaettevõte Rain Transport.

Rain Transport on tunnustatud ja hinnatud koostööpartneriks sadadele ettevõtetele kauba transpordi korraldamises. Täpsemalt on tegemist 1992. aastal loodud ettevõttega, mis on välja kasvanud Tartus tegutsenud hulgikaubandusketist ning nende võimsasse masinaparki kuulub üle 150 veoühiku.

Kui Planlogi tarkvara on Rain Transport kasutanud juba kauem kui 7 aastat, siis NOOMi majandustarkvara võttis ettevõte kasutusele 2018. aasta lõpus. Lisaks tasub siinkohal mainida, et alles hiljaaegu tuldi oma süsteemidega täielikult Astro Baltics OÜ hoole alla.

NOOMi ja Planlogi vaheline liidestus

NOOMi majandustarkvara on tuntud oma paindlikkuse poolest. Tegemist on ainukese lahendusega turul, mida saab täielikult kohandada ettevõtete äriloogika järgi.

Tänu NOOMi paindlikule ülesehitusele ja Rain Transpordi tublidele töötajatele toimus Planlogi ja NOOMi omavaheline liidestamine kiirelt ning sujuvalt.

Liidestuse tulemus: detailne ja selge aruandlus ning korrektsed finantsandmed

Tänu värskelt loodud Planlogi liidestusele NOOMiga saab Rain Transport detailsemat ülevaadet ja paremat aruandlust andmetest ning vähenenud on ka suurel hulgal igapäevast käsitööd.

Info liikumine toimub selliselt, et NOOMi kantakse liidestuse abil Planlogi tarkvarast üle kõik veokorralduse ja arvelduse andmed. NOOM töötleb neid andmeid ja genereerib sellest infost omakorda detailse ja täpse tulude arvestuse, mida on hiljem ka lihtne analüüsida.

Lisaks saab tänu liidestusele pidada mugavalt käibemaksu arvestust ning hallata üksikasjalikult võlgasid.

Kuidas edasi ehk mis on järgmised sammud?

Koostöö Astro Balticsi ja Rain Transporti vahel jätkub kõrgetel tuuridel. Järgmiseks etapiks on liidestus autodele GPS-lahendusi pakkuva Fleet Complete’iga.

Fleet Complete on ülemaailmselt juhtiv autoparkide, varade ja liikuva tööjõu haldamise IoT (Internet Of Things) lahenduste pakkuja, kes haldab ülemaailmselt üle 400 000 liikuva objekti ja üle 30 000 ettevõtte.

Lugege nende kohta täpsemalt siit.

Tutvu NOOMi majandustarkvara võimalustega

Astro Baltics on IT-valdkonnas väga kompetentne ja 24-aastase kogemustepagasiga kodumaine ettevõte, kelle portfelli kuuluvad keskmisest keerukamad ja nutikamad IT-lahendused igas suuruses ettevõtetele.

NOOM on terviklik ja kodumaine majandustarkvara, mis sobib igas suuruses ettevõtetele ressursside juhtimiseks, planeerimiseks ning analüüsimiseks.

Meie tarkvara kasutajad hindavad paindlikkusega kaasnevaid ärieeliseid. Tänu moodulitest koosnevale ülesehitusele on NOOMi majandustarkvara laia standardfunktsionaalsuse ja suure erilahenduste võimekusega. NOOMi majandustarkvara erinevate moodulitega saate tutvuda siin.

Täname Rain Transporti meeldiva koostöö eest!

Kui soovite ka oma logistikaettevõtte arvestuse ja analüüsivõimalusi parendada, võtke meiega ühendust:
info@astrobaltics.eu
+372 628 0000

Astro Baltics
Tarkvara teejuht tulevikku!