fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Astro Baltics & Cloudics liitusid IFSFiga!

Astro Balticsil ja Cloudicsil on hea meel teatada, et oleme liitunud International Forecourt Standards Forumiga – rahvusvahelise kogukonnaga, mille eesmärk on võimaldada tehnoloogiastandarditest autokütuste ja energia jaemüüjatele kasu luua.

Logo of International Forecourt Standards Forum

Mis on IFSF (International Forecourt Standards Forum)?

IFSF on rahvusvaheliste kütuse jaemüüjate foorum, mille ühine eesmärk on ühtlustada seadmete vastastikust ühenduvust ja kommunikatsioonistandardeid kütuse jaemüügiäris kasutamiseks.

Foorumi eesmärk on teha koostööd väljakujunenud kutseorganisatsioonidega, pumpade tootjate ametiühinguga ja finantsinstitutsioonidega, et saavutada ja luua ühised standardid ning võimalusel võtta kasutusele ka olemasolevad.

IFSF standardite edu sõltub tarnijate toetusest valdkonnale ja teistele organisatsioonidele, et need saaksid IFSF-i standarditele toetuda ja neist kasu lõigata.

Tänaseks on IFSF kehtestanud palju standardeid, mis on kasutusel tuhandetes tanklates üle maailma.

Loe täpsemalt siit.


Astro Balticsi & Cloudicsi liikmelisus IFSFis

Astro Baltics & Cloudics on astunud Technical Associate (TA) ehk tehnilise partneri rolli.

Astro Baltics on enam kui 23 aastat pakkunud 360° lahendusi energiajaamadele ja mugavuspoodidele.

Nüüd avab meie liikmesus ukse, mis annab meile võimaluse kujundada tanklate ja mugavuspoodide tulevikku ning standardeid globaalselt.

Tänu IFSF liikmelisusele saame teha tihedat koostööd rahvusvaheliste töörühmades, arendades, dokumenteerides ja muutes tanklate standardeid.

Gary Szendzielarz: “Oleme uhked, et saame võimaluse tulevikku kujundada.”


IFSF 2022 aastakonverents


Meil on hea meel teatada, et osaleme ka IFSF 2022 aastakonverentsil 15.-16. novembril.

Astro Balticsit & Cloudicsit esindab meie rahvusvahelise äri arendusdirektor Gary Szendzielarz, kes räägib teemal “Kuidas väikesed IT-ettevõtted ja idufirmad jaekaubandusmaastikku muudavad.”

Gary Szendzielarz: “IFSFi iga-aastane konverents on suurepärane võimalus luua häid sidemeid valdkonna juhtidega ja saada selgust sellest, mis on meie valdkonna jaoks kriitilise tähtsusega. Ootan põnevusega, et tutvustada Astro Balticsi ja Cloudicsi visiooni ning kuidas me selle valdkonna tulevikku näeme.”

Selle aasta konverentsi teemaks on Seamless Integration for the Future Forecourt. Üritusel osalevad suuremate jaemüüjate ja tehnoloogiatarnijate esindajad.

Ootame, et kohtuda kõigi kütuseturu esindajatega Prahas, Tsehhis.


Täname IFSFi sooja vastuvõttu eest ning ootame eelseisval konverentsil kohtumist kõigi foorumi liikmete ja partneritega!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust:
info@astrobaltics.eu
+372 628 0000

Jälgi Astro Balticsit LinkedInnis
Jälgi Cloudicsit LinkedInnis